Dodaj do ulubionych

Skradziono skuter !!!!!!

IP: *.zabrze.vectranet.pl 28.05.12, 15:50
28.maja tego roku na rogu ulicy czarnieckiego i fredry ok godz 13-15 skradziono skuter Marki Kingway Ibis 50. Skuter był pomarańczowy ze srebrnym kufrem. 2 lusterka jedno pomarańczowe jedno czarne. Wszelkie info jeżeli ktoś by był w stanie pomóc proszę kierować na maila telmuz2002@o2.pl Oczywiście dla kogoś kto pomoże w odnalezieniu NAGRODA!!
Edytor zaawansowany
  • Gość: Kymco IP: *.free.aero2.net.pl 28.05.12, 17:02
    Najprawdopodobniej ktoś go buchnął na części. Bo trudno będzie złodziejowi zarejestrować go na siebie, a bez dowodu rejestracyjnego raczej nie będzie jeździł po ulicach.
  • Gość: Merry101 IP: *.dynamic.chello.pl 28.05.12, 21:53
    Bez prawka pod wpływem jeżdżą po ulicach to co tam brak dokumentów.
    Mam nadzieję,że się znajdzie ale obawiam sie,że najpewniej na części poszedł.
  • Gość: wiesiek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.05.12, 22:38
    Wyrazy wspóczucia
  • Gość: hm IP: *.zabrze.vectranet.pl 28.05.12, 22:46
    Wiesiu, wyrazy współczucia ?
    Przecież nikt nie umarł.
    Mnie jest szkoda gościa, bo go ktoś okrakdl i życzę żeby skuter się znalazł.
  • Gość: kateunia78 IP: *.zabrze.vectranet.pl 29.05.12, 07:17
    Najgorsze że mega znieczulica bo to około 13 sąsiedzi w oknach i na dworze i niby nikt nic nie widział ...Płakać nikt nie bedzie jest tylko złość ale rzecz nabyta ,droższe fury kradna i tez cichosza .
  • Gość: pomagier IP: *.zabrze.vectranet.pl 29.05.12, 21:53
    odbijesz sobie na najbliższym weselu i kupisz lepszy ....

www.djslawek.slask.pl/
  • Gość: The Clash IP: *.com.pl 29.05.12, 22:01
    Spamujecie, ojciec.
    Niefer wobec autora wontku.
    EOT.
  • Gość: ani IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.05.12, 00:56
    albo komunii
  • Gość: kateunia78 IP: 195.117.208.* 01.06.12, 14:16
    Apropo wczesniejszych wpisów ludzi zyczliwych właścicielem skutera jestem ja i jak widze zawiśc ludzka nie zna granic.Bez komentarza dla tego typu osób.
  • Gość: Patrycja IP: *.zabrze.vectranet.pl 06.11.12, 10:06
    Hej dziś ktoś nam zakosil skuter z pod domu mieszkamy w Zabrzu na Szramka do zdarzenia doszło w nocy upilowali wszystkie zabezpieczenia okrycie skutera i zabezpieczenia znalazłam przy płocie proszę daj znac czy twój sie odnalazl pozdrawiam
  • Gość: skuterowiec IP: *.zabrze.vectranet.pl 06.11.12, 10:21
    Napisz jaki to model skutera. Może ktoś będzie go widział gdzieś na mieście. Jaki kolor, znaki charakterystyczne.
    A swoją drogą, są w sprzedaży tanie lokalizatory GPS GSM. Montujesz go w miejscu niewidocznym, każde przemieszczenie się pojazdu skutkuje wysłaniem sms-a na twój telefon z aktualną lokalizacją przez lokalizator. Możesz śledzić na bieżąco aktualne położenie pojazdu. Bardziej zaawansowane lokalizatory posiadają czujniki wstrząsu. Wówczas masz taki cichy alarm.
    Pozdrawiam.
  • Gość: Ines Cudna IP: *.zabrze.vectranet.pl 06.11.12, 10:21
    nie znalazł się:(

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka