Dodaj do ulubionych

cmentarz św anny zabrze

IP: *.play-internet.pl 25.09.13, 20:17
To skandal co dzieje się na cmentarzu Św. Anny w Zabrzu. Zarządca cmentarza patrzy jak zwąchać interes i na czym zarobić. Nie sprząta trudno go zastać, jest arogancki tą swoją dmuchawą zdmuchuje liście pod groby z alejek i tak to zostawia ale zasypywanie 30 letnich grobów gliną - w całości !!!!! to po prostu nie ludzkie i nie katolickie w ramach wytłumaczenia usłyszałem że grób jest niski i mogę go przenieść albo podnieść!!!!! czy też ktoś ma problem z panem Z.?
Edytor zaawansowany
  • Gość: jan IP: 195.82.191.* 26.09.13, 10:38
    ten pseudo zarządca to wstyt dla całej parafii cmentarz sprzątają ci którzy dbają o groby a ten pan tylko bezcześci groby i pamięć o zmarłych to nie jest katolik a cmentarz jest katolicki
  • Gość: damiano IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.13, 11:02
    Ludzie poprzedni zarządca był złotym człowiekiem ten tylko jest stałym klientem pobliskiego LUXA tylko wymiana buteleczek na pełne -skandal
  • Gość: gigi IP: *.play-internet.pl 28.09.13, 15:02
    oj ten Pan w dodatku jest zarozumiały i rzeczywiście syf taki na cmentarzu gdyby nie ludzie do wszystko by wyglądało jak zapuszczone
  • Gość: uuuuu IP: 195.82.191.* 30.09.13, 15:02
    jaki pan taki kram
  • Gość: Anka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.13, 00:15
    Poprzedni Proboszcz nie chciał syna Pana Fischera za zarządcę tego cmentarza przyjął więc bodatego w kapeluszu co większość dnia w siedzi w narkozie i sklepie LUX ale to była dobra rodzina która kierowala w tym cmentarzem nie było brudu i cyrku teraz jest brud i cyrk.
  • Gość: aga IP: *.zabrze.vectranet.pl 13.10.13, 21:03
    jaki proboszcz taki cmentarz i grabarz jedno trzeba zmienić a cmentarza sie nie da
  • Gość: jola IP: 93.159.191.* 01.11.13, 17:07
    Były skandale za poprzednich zarządców Fischerów którzy likwidowali groby nie powiadamiając bliskich którzy mieszkali daleko i nie odprowadzali pobranych opłat do kancelarii kościoła /wpisywali ołowkiem do ksiegi wpłate za opłacenie grobu a potem to wymazywali/.Sprawy trafiały na Policje i do prokuratury,było wiele takich przypadków.

WSTYD I HANBA ZEBY BOGACIC SIE NA ZMARŁYCH!!!!! Bóg ich oceni.
  • Gość: adam IP: 93.159.191.* 01.11.13, 20:53
    A co sie działo za poprzednich zarzadcow?????? Handlowali grobami!!! Aktualny chociaz tego swinstwa nie robi bliskim i zmarłym
  • Gość: Pendolino IP: *.leon.com.pl 16.11.13, 20:41
    Fischerowie to dobre ziółko, wpisywali wpłatę ołówkiem a potem wykreślali gdyby nie obecny zarządca to by wykopali. Ale mniejsza o to. Obecny zarządca pan Piotr K. to stary oszust, zatrudnia pracowników na czarno bez ochronnej odzieży, kłamie w żywe oczy a na dodatek nie wypłaca należnych pieniędzy tylko mniejsze kwoty za pracę. Pije w kancelarii i dyryguje zamiast robić, a na dodatek pijany autem jeździ. Na wszystkim kase by chciał zbierać.Nowy proboszcz porządek już z Nim robi.... Do lutego nie daleko/
  • Gość: SPRZEDAWCA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.13, 21:31
    hura wywalą tego pijaka z klienta pobliskiego LUXA
  • Gość: Farozyk IP: *.dip0.t-ipconnect.de 17.11.13, 15:26
    Moji mili niewidze problemu niepodoba wam sie ten cmentarz Sw Anny to nic prostszego dac sie pochowac na cmentarzu komunalnym na ul. pokoju ten cmentarz jest conajmniej czysty bo komunalka dba o niego , i nie biadolic tutaj i obrazac Kopidola, bo facet robi co sie da.
  • Gość: Pendolino IP: *.leon.com.pl 17.11.13, 21:22
    Farozyk! Nikt nie obraża kościoła , bo kościół co ma wspólnego z cmentarzem to jedynie to że katolicki i należy do Anny, a za absurdy odpowiada zarządca cmentarza i swoje wyczyny. Jak dla mnie cmentarz jest w miarę czysty , ale nie podoba mi się zachowanie tego pijanego Mikołaja bo zarządca tak wygląda jak Mikołaj. Czas zrobić porządek...
  • Gość: KRYSTEK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.14, 22:57
    PO RAZŁ MI KOLEJNY ZNISZCZYŁ MI GRUB TERAZ ROZWALIL MIKAMIENIE OBOK CAŁEGO GROBU MA KTOŚ TELEFON TEGO WYBINTEGO ZARZĄDCY?.
  • Gość: jeszcze zywy IP: 195.82.191.* 17.07.14, 09:42
    współczuję , ale ten pan jest nieuchwytny - w tym temacie to nie porozmawia tylko obrazi
  • Gość: KRYSTEK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.14, 11:44
    Dziś zawoniłem do kościoła św Anny odebrał jakiś farosz powiedział mi że mam sobie pojechać na cmentarz i odpisać numer tego Pana szczyt bez szczelności potem się dziwią że coraz mniej ludzi chodzi do kościoła widoczne ten Pan Zarządca jest ważniejszy od proboszcza kopie dziury nie wymiarowe a tak na marginesie on nic nie robi tylko ludzie.Ja tego tak nie zostawię.
  • Gość: bakowski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.15, 10:10
    Kampa to złodziej i oszust złodziej bo okrada parafie która go zatrudnia czyli mu płaci a on nic nie robi na cmentarzu syf kiła i zaguzowanie oszust bo niby po baypasach a lata samocgodem jeźdz Apelujemy my osoby majace bliskich na cmentarzu o zwolnienie go w trybie natchmiastowym jeśli nie to p9jdziemy wyżej a jest nas około 100 osób
  • Gość: cep IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.15, 21:46
    Temu cepowi nic się nie zrobi ma szerokie plecy na brama od ulicy jest otwarta wypierdzielic go taki był fajny cmentarz a teraz najgorszy chyba w Zabrze
  • Gość: adamiec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.15, 18:22
    Kampe broni ksiadz proboszcz albo sie go boii pomimo tylu skarg nic nie robi na taczke i do lasu ich wywieźć czemu na innych cmentarzach tak niema tam trzeba kogos zaradnego
  • Gość: jabłoński krzyszto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.15, 19:44
    Kampa sponsoruje osrodek w turzy proboszcz niech go tam zatrudni na zarzadce mienia a cmentarz oddac komus kto umi zrozumiec drugiego i nie wyłudzi od niego
  • Gość: anna dworaczek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.15, 19:49
    Byłam dzis na cmentarzu i widziałam jak pracuje dwóch facetów pot leje sie z nich ale nie było pana piotra z nimi patrze i nie wierze oczom kamp odstrojony po cmentarzu chodzi a czy on nie powinien z nimi pracowac
  • Gość: kulawy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.15, 20:56
    NIE to jest Prezes ma swoich ludzi :)
  • Gość: parafianka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.15, 14:15
    Burdel jakiego nigdy tam nie było.drzwi wywalone w wc na śmietniku drugi śmietnik ciekawe jak ten szeryf ma w domu chyba tak samo jak na tym cmentazu?
  • Gość: parafianka II IP: *.free.aero2.net.pl 14.06.15, 11:29
    Dołączam do dyskusji i podzielam opinię o skandalicznym porządku na cmentarzu. Dodam jeszcze usypywanie na zapomnianych grobach resztek płyt, kamieni i gruzu. Tego na pewno nie usypują odwiedzający groby bliskich! Księże Proboszczu, po raz kolejny stawiamy pytanie: jak długo jeszcze w tej sprawie nie doczekamy się zmian?
    Zrzucanie gruzu na groby, którymi się nikt nie opiekuje nie upoważnia do takiego postępowania, tam spoczywa Człowiek. To profanacja pamięci i brak czci dla ludzkich szczątków. Czy o tym mają przypominać parafianie?
  • helanber 14.06.15, 13:36
    Jak wam sie niepodoba Ruski porzadek zmiencie cmentarz , proste jak swinski ogon!
  • Gość: zan IP: *.play-internet.pl 14.06.15, 18:20
    Jesteś bezczelny
  • Gość: parafianin 3 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.15, 21:25
    głupi jak but z lewej nogi :
  • Gość: Hubert IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.16, 23:45
    Już odpłynął wielką wodą
  • Gość: ? IP: *.play-internet.pl 30.04.16, 15:23
    Co to znaczy ? Został zwolniony wkońcu ?
  • Gość: parafianka IP: *.free.aero2.net.pl 01.05.16, 16:58
    Stary numer telefonu nie odpowiada, ale jest już nowy zarządca! Dostałam telefon z kancelarii kościelnej, więc zadzwoniłam w sprawie składowiska gruzu koło grobu Rodziców. Bardzo grzecznie zostałam poinformowana, że sprawa będzie załatwiona w ciągu tygodnia. Czekam na rezultat interwencji. Może wreszcie będziemy mogli mówić o "lepszej zmianie". Oby tak było, czekamy na to.
  • Gość: LON IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.16, 21:42
    WSZYSTICH SWIETYCH DZIALAL UBRANY BYL ZA FRANCISZKANA:)
  • Gość: liganili IP: *.dynamic-ra-09.vectranet.pl 14.06.16, 14:08
    Też mam problem za poprzednich zarządców Fischerów po śmierci ojca przy jego grobie zarezerwowałam grób mamy opłacałam go od 1992-2015 a w 2015 gdy mama zmarła powiedziano mi że na tym zarezerwowanym i opłacanym przez tyle lat miejscu nie można jej pochować bo za blisko stoi drzewo i nie można kopać w tym miejscu.To drzewo stało tam zawsze to dlaczego brano pieniądze?Co więcej pomimo że jej tam nie pochowano przy pogrzebie skasowano znowu za 20 lat za to miejsce zarezerwowane ale ani na cmentarzu ani w kancelarii nie ma z kim o tym rozmawiać bo każdy umywa ręce
  • Gość: krystian IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.16, 22:47
    teraz sa super zarządcy :)
  • Gość: henryk08 IP: *.dip0.t-ipconnect.de 18.06.16, 07:41
    Nie chwal dnia przed zachodem slonca.
  • Gość: Armani2222 IP: *.dynamic.chello.pl 22.04.17, 04:05
    teraz to jest jedna wielka reklama firmy pogrzebowej SACRUM mogiła i piach.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.