Dodaj do ulubionych

Szkoła podstawowa

IP: *.dynamic-zab-06.vectranet.pl 10.10.17, 21:47
Witam serdecznie mój syn uczęszcza do szkoły podstawowej nr 8 z klasami integracyjnymi z siedzibą w szkole nr 13 w Zabrzu . Rodzice nie mogą odbierać dzieci na terenie szkoły czekają pod drzwiami wejściowymi do szkoły nauczyciele przyprowadzają dzieci pod drzwi puszczają pojedyńczo twierdząc że uczą dzieci samodzielności... Ale w trakcie tego całego ,, uczenia samodzielności " wychodzą 1 klasy 2 klasy 3 klasy .. Do tego zbiega się gimnazjum które chce wyjść na przerwę przepych krzyki dzieci ... Rodzic obija się od rodzica ... Każdy zagląda czy to już jego dziecko wyszło za chwilę nauczycielki krzyczą że proszą o spokój bądź przestają puszczać dzieci i wzywają rodziców na rozmowę bo któreś z dzieci nabroiło rodzic chcę się przecisnąć ale nie ma jak bo ścisk komentarze typu ,, Jak obóz pracy... Wypuszczają jak na pastwisko " za chwilę Nauczyciel krzyczy do rodzica czy nie słyszał że był proszony i nie będzie się powtarzać... Ale jak w tym całym zamieszaniu się przecisnąć... Obserwując sytuację z boku po prostu wstyd ... Biedne dzieci ... Żenujące po prostu .... Czy w innych szkołach na terenie Zabrza też dzieją się takie rzeczy ?? Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: Zuza Re: Szkoła podstawowa IP: 95.160.245.* 11.10.17, 12:26
      Szkoła wystawia sobie sama wizytówkę - nie chce rodziców w szkole, gdy tymczasem mówi się o współpracy dla dobra dziecka. Zapewne tłumaczą to względami bezpieczeństwa, ale pozostawianie rodziców za drzwiami nie świadczy dobrze o dyrekcji tej placówki. Mam dziecko w innej szkole, odbieram je na terenie szkoły i nic takiego nie ma miejsca. Pracuję w jeszcze innej szkole i tam też nigdy drzwi nie były zamykane przed rodzicami. Może by anonimowo zapytać telefonicznie w kuratorium o takie praktyki? A swoją drogą warto w internecie przekazywać takie informacje, bo może będzie to pomocne dla innych rodziców wybierających przyjazną szkołę dla swojego dziecka.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka