Dodaj do ulubionych

wózek widłowy

IP: *.zabrze.net.pl 13.03.06, 20:27
Potrzebuje szybko zdobyć uprawnienia na wózek widłowy,Gdzie mozna odbyc kurs,
ile trwa, i ile kosztuj? Z góry dziekuję.
Edytor zaawansowany
  • Gość: junon@ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.06, 13:31
    spiesze z pomoca:)A wiec tak:)Mozesz przedzwonic sobie do ZDZ(Z-ad Doskonalenia
    Zawodowego)w Zabrzu tel.271-10-58 albo do "Energomontaż" w K-cach te.252-70-
    71.Z tego co slyszalam to kurs taki trwa miesiac.Nie wiem ile kosztuje ,ale
    chyba tak ok.700-900 zł.Podalam Ci telefony to mozesz sobie
    przedzwonic.Pozdrawiam:)
  • malgorzata9103 04.04.14, 11:14
    Ja proponuje przyjechać do Bydgoszczy tu kurs na wózki widłowe można zrobić od 400-420 zł i to za 40 godz teoria+praktyka=zaświadczenie o ukończeniu kursu.
    mogę podać namiary a wszystko opowiedzą biuro@csprogress.pl
    Osoba która przeprowadza takie szkolenia to naprawdę fachowiec w swojej dziedzinie.
    polecam
  • Gość: am IP: *.dip0.t-ipconnect.de 05.04.14, 09:28
    w niemczech Taki kurs trwa 1 dzien rano zaczynasz po obiedzie masz uprawnienia. Koszty prawie takie jak w Polsce a i dokument za granica bardziej wiarygodny niz polski.
  • Gość: kooperator IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.14, 11:15
    U mnie na zakładzie kurs na wszelkiego typu wózki trwał maks. 5 godzin. Oczywiscie teoria i praktyka, potem egzamin. Zdało 99%. Wózki gazowe, elektryczne, spalinowe, boczne itd itp.
  • sylwek1982 12.06.19, 12:46
    Najlepiej idz w Zabrzu do Omegi (Osrodka Szkolenia Zawodowego) tam zrobisz kurs przygotowujący do egzaminu na operatora wszystko w dwa dni i egzamin przed UDT ja będę zdawał dopiero za 3 tygodnie ale słyszałem od kolegów że mają niezłą zdawalność trzymajcie kciuki :D

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.