• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Co zrobić aby władcy psów nie robili kup pod moim Dodaj do ulubionych

• IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.07, 20:27
    Co zrobić aby władcy psów nie robili kup pod moim domem? Mam pecha bo mój dom
    stoi prawie na uboczu osiedla domków jednorodzinnych. Władcy psów z tego
    osiedla przychodzą w okolice mojego domu ze swymi poddanymi aby oddać kupy,
    czyli gówna (nie wiem czy to cenzuralne słówko - może nie przejść przez
    cenzurę obyczajową serwera). Wszelkie napomnienia nie dają rezultatu, co
    więcej, władcy ci nazywają mnie w sposób niecenzuralny.
    Zaawansowany formularz
    • Gość: sam IP: *.zabrze.net.pl 17.01.07, 22:05
      kto robi te kupy - psy,czy ich własciciele? Piszesz ,że władcy psów !
      • Gość: psiarz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.07, 23:17
        A ja wiem, że wyglądam dziwnie, zbierając kupę po moim piesku w centrum miasta
        nawet z kawałka trawnika - bo wiem, że jakbym tego nie robił, to wkrótce trawnik
        zasłany byłby cały kupami mojego pupila.
        Płacę 50 zł/rok i nawet nie mam gdzie wyrzucać zapakowanych psich kup, a
        obiecano, że będzie gdzie je wyrzucać. W zeszłym roku była akcja z papierowymi
        torebkami, skorzystałem, wtedy wolno było te torebki wyrzucać do zwykłych koszy
        na śmieci. A jak jest teraz? Teoretycznie powinienem posprzątać po piesku, wziąć
        "ładunek" do kieszeni i spuścić w WC w domu :-(
      • Gość: Zabrzanin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.07, 06:09
        robią te gówna. Jak to się dzieje to nie wiem, nie patrzę, bo to widok
        obrzydliwy.
        • Gość: myśliwy IP: *.e-zabrze.pl 26.07.07, 12:36
          Ja proponuję zakupić wiatrówkę (teraz są bardzo tanie) i strzelać w trakcie
          parcia pieska, który akurat robi kupkę - w momencie jak dostanie to na drugi raz
          będzie miał stresa, aby tam się załatwić.
    • Gość: Bobo IP: *.stk.vectranet.pl 17.01.07, 23:46
      ludzie czy Wy filmów nie oglądacie?Przecież w filmie Dzień świra jest cała
      instrukcja co zrobić.Po prostu idż pod okna jednego czy drugiego wypnij pupe i
      zrób kupe na jego trawnik. Acha cenzurą się nie przejmuj jeśli chodzi o tak
      drażliwe tematy jak sranie .
    • Gość: fala IP: *.jota.za.digi.pl 18.01.07, 03:35
      kup dużego psa
      • Gość: Człowiek - Pan IP: *.crowley.pl 18.01.07, 08:03
        1. Do kupienia są środki odstraszające zapachowe - osobiście stosuję takie na
        koty - pachną np. truskawkami.
        2. Psy - opie..m ostro właścicieli lub walę petardami, (kupuję stosowny,
        całoroczny zapas przed sylwestrem - w tym roku za ok. 7 zł 100 szt. - większe
        niż w zeszłym!).
        3. Ciepia też na śmierdziela kamieniami - jak go właściciel nie wychował to go
        ludzie wychowią!!!!

PRECZ Z PSAMI!!!!!!!!!!!
        Dość pogryzienia ludzi i szczekania całą dobę
        Ludzie mają prawo do spokoju!!!!!!! i czystego obejścia!!!!!!!!!!
        A nie pełno gówien, scochów, smrodu i szczekania.

Ponoć dobrze jest psowi przywalić gazem - ma działanie psychologiczne.
        • Gość: ktoś IP: *.stk.vectranet.pl 18.01.07, 08:42
          żałosne i typowe dla prostaków
          • Gość: Człowiek - Pan IP: *.crowley.pl 18.01.07, 10:44
            Do Ktoś-ia:

Ktoś ty sam jesteś żałosnym prostakiem chodzącym za swoim srającym, scającym,
            śmierdzącym i ujadającym Psem patrząc mu z zachwytem w posrany odbyt i
            dyndające jaja.
            • Gość: Pies IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.07, 11:45
              Jesteś idiotą :)
              • Gość: Człowiek - Pan IP: *.crowley.pl 19.01.07, 13:08
                Największym idiotą jest ten co kilka razy na dzień wychodzi odesr.. i odejscać
                swojego kundla. Chodzi dumny choćby jakiś geroj co mo w klacie 10 medali, a
                pchlaż biegnie przed nim z podniesionym ogonem wytrzeszczając w stronę
                właściciela obesrane kakaowe oczko.

Tak wygląda prawdziwy IDIOTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ludzie patrzcie: idzie IDIOTA ze swoim obszczymurkiem co obcedza każde drzewko,
                słupek, murek, płotek czy większy kamień.

Biedny piesek i jego biedne genitalia które co chwilę wyciska by choć kropelkę
                uronić, pewnie IDIOTA z nim idący bardzo mu współczuje i jakby tylko mógł to by
                mu pomógł cedzić, bo przecież bardzo kocha swojego śmierdziela.

Wyjec chodzi po pojscanej trawie, po gó-wnach, po zaplutym chodniku i do
                sierści chwyta wszelki brud i kusz, a potem chodzi po mieszkaniu, po dywanach
                wchodzi na fotele, tapczany i do łóżka !!!!!!!!!!!!

Obwącha wszystkie scochy i knoty a potem się łasi i śmierdzącą mordą liże
                domowników, którzy zachwyceni głaszczą go tulą i całują.

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak wyglądają IDIOCI, BRUDASY i FLEJTUCHY !!!!!!!!!!
            • Gość: Adam Słodowy IP: *.clan.pl 18.01.07, 11:50
              Panie Człowieku, możesz na mnie liczyć - będę podawać petardy. Ciekawe efekty
              wywołują miny gazowe sterowane radiowo - np. z bardzo silnymi psimi feromonami.
              Podniecone psy kompromitują swoich panów. Możemy też zastosować urządzenia
              emitujące ultradźwięki, niesłyszalne dla człowieka a bardzo skuteczne na
              zwierzęta.
    • Gość: Ja IP: *.bater.net.pl 18.01.07, 14:47
      Ja mam inny pomysł. Przez pare dni nagrywaj kamerą wszystkie te incydenty. Jak
      już będziesz miał materiał wybierz najdłżej załatwiającego swe potrzeby i
      zadzwoń na SM. Przyjadą , pokażesz o co Ci dokładnie chodzi , pokażesz filmik.
      Ja zdjęciami załatwiłem już tak kolesi wymieniających okna na 4 piętrze ,
      którzy wywalali gruz i dechy przez okno , oraz kolesi systematycznie
      podkradających piasek z dziecięcej piaskownicy. Wieść się szybko niesie , nie
      będą już sr.. pod oknami.
      Zostaje też śrutówka :)
    • 18.01.07, 15:35
      osobiście uważam że to jest chore zyć w mieszkaniu ze zwierzeńciem zwanym psem.
      Po pierwsze: smród, i niech nikt nie mówi że jego pupila nie czuć, bo czuć
      jak cholera tylko właściciele nie czuja bo sie przyzwyczaili
      po drugie: pies musi miec wybieg, meczy sie niejednokrotnie w klitkach
      zwanych mieszkaniami
      po trzecie: psiarze nie sprzątją za swymi psami, kto wszedł w "sranie" psa ten
      musi przyznać mi racje
      możnaby tak wumieniac dalej, powinien być absolutny zakaz trzymania psów w
      mieszkaniach.
      • Gość: Strażnik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.01.07, 21:24
        Proszę zadzwonić do do Straży Miejskiej w Zabrzu. Przyjadą niezwłocznie i
        nałożą mandat karny w wysokości np. 100 zł. Powołano podobno tajną spec grupę w
        Straży Miejskiej do zwalczania zjawisk związanych z oddawaniem przez psy
        odchodów do otoczenia:))) Spec grupa dysponuje również noktowizorami i systemem
        satelitarnym. Wysoki profesjonalizm i niezawodność działania. Proszę dzwonić do
        SM:)))))
      • Gość: jo IP: *.stk.vectranet.pl 19.01.07, 00:58
        a co z teściowymi?
        • Gość: Adam Słodowy IP: *.clan.pl 19.01.07, 09:05
          Zjawisk związanych z oddawaniem przez psy odchodów do otoczenia nie da się
          zatrzymać ani ograniczyć, byłoby to wbrew naturze. Zapytajcie ekologów. Można
          skonstruować i wprowadzić do sprzedaży bardzo lekkie malutkie wózki, w które
          obowiązkowo musiałyby być zaprzęgnięte wszystkie wyprowadzane z domu psy
          (obowiązkowo jak kaganiec). Psy mogłyby swobodnie (zgodnie z naturą) oddawać
          odchody ale nie do przypadkowego otoczenia, tylko do własnej przewoźnej psiej
          ubikacyjki.
          Hau, hau!
          • Gość: Człowiek - Pan IP: *.crowley.pl 19.01.07, 13:44
            Jeszcze raz to samo bo mi cenzura kropkuje

Największym idiotą jest ten co kilka razy na dzień wychodzi ode-sr-ać i
            odejscać swojego kundla. Chodzi dumny choćby jakiś geroj co mo w klacie 10
            medali, a pchlaż biegnie przed nim z podniesionym ogonem wytrzeszczając w
            stronę właściciela obesrane kakaowe oczko.

Tak wygląda prawdziwy IDIOTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ludzie patrzcie: idzie IDIOTA ze swoim obszczymurkiem co obcedza każdy murek,
            drzewko, płotek, kamień, słupek.

Biedny piesek i jego biedne genitalia które co chwilę wyciska by choć kropelkę
            uronić, pewnie IDIOTA z nim idący bardzo mu współczuje i jakby tylko mógł to by
            mu pomógł cedzić, bo przecież bardzo kocha swojego śmierdziela.

Wyjec chodzi po pojscanej trawie, po gó-wnach, po zaplutym chodniku i do
            sierści chwyta wszelki brud i kusz, a potem chodzi po mieszkaniu, po dywanach
            wchodzi na fotele, tapczany i do łóżka !!!!!!!!!!!!

Obwącha wszystkie scochy i knoty a potem się łasi i śmierdzącą mordą liże
            domowników, którzy zachwyceni głaszczą go tulą i całują.

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak wyglądają prawdziwe BRUDASY, CAPY, ŚMIERDZIELE, FLEJTUCHY i IDIOTY
            !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            • Gość: jo IP: *.stk.vectranet.pl 19.01.07, 15:11
              Do Człowieka który panem się zwie ... największymi idiotami są ci którzy to
              wszystko obserwują pomimo, że psów nie lubią.Czy ty tylko z ciekawosci psu pod
              ogon zaglądałeś????????
          • Gość: Zabrzanin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.07, 18:15
            Brawo!
    • Gość: popieram IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.07, 21:12
      sam mam od ponad 20 lat mam zawsze psa w obejściu mego domku i w pełni sie z
      Tobą solidaryzuję! Masz rację. Mego psa też wk...a jak inne psy czy suki
      podchodzą pod płot i znacza odchodami swój pobyt. A mnie wkurza ze pielegnowany
      trawnik ciągle ma miejsca spalone moczem i gównem.
      Ktoś tu napisał,ze powinno się odwdzięczać tym samym włascicielowi psa. Otóz tak
      zrobiłem. Zabrałem na łopatkę odchód suki sąsiadki z mego trawnika i położyłem
      na placu przed jej domem. Wiecie jaki efekt? Z awantura przerzuciła mi te kupę
      przez płot. Tacy są sąsiedzi. I na nic tu robienie zdjeć! Ludzi sie nie wychowa
      nawet jak mają butiki.
      • Gość: :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.01.07, 22:05
        Wiele się nauczyłam-napewno z czegoś skortzystam. Dziękki za porady.
    • Gość: kuna IP: *.bmj.net.pl 20.01.07, 20:10
      opsikaj swoj teren i nikt ci tam nie nasra
      • Gość: Jo IP: *.stk.vectranet.pl 22.01.07, 09:58
        jest jeszcze jedno wyjście sam se sraj na swoim terenie
        • Gość: Człowiek - Pan IP: *.crowley.pl 24.01.07, 13:57
          Do: jo

1. Człowiek - Pan tak ja jestem: Człowiekiem – Panem.
          A ty: jo możesz być człowiekiem – Psem albo Suką.
          Dla mnie Człowiek jest istotą naczelną – Panem.
          Pies istotą podrzędną – zwierzęciem.
          Ale u ciebie jo w domu to Pies może być Panem, a reszta domowników sługami na
          jego usługach, nadskakujących Psu jak tylko szczeknie lub pier-dnie.
          Skoro jo tak jest u ciebie: Pies górą –Panem, a człowiek psem to w porządku
          przyjąłem do wiadomości, kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje jednak
          szczerze współczuję.

2. Jo gdzie ja napisałem że psów nie lubię????????????????? Ty jo naucz się
          czytać (ze zrozumieniem!!!!!) albo poproś twojego Psa-Pana o pomoc i później
          pisz głupoty na Forum. I pisz PRAWDĘ !!!!!!!!!! Nie wmawiaj mi
          kłamstw!!!!!!!!!!!!!!! Twój wyżej w hierarchii rodziny od Ciebie postawiony
          Pies-Pan przeczyta i będziesz miał obciach.

3. „Czy ty tylko z ciekawosci psu pod ogon zaglądałeś????????” – odpowiedź tak
          jak w pkt 2 – naucz się czytać i rozumieć co czytasz. Ja napisałem: „pchlaż
          biegnie przed nim z odniesionym ogonem wytrzeszczając w stronę właściciela
          obesrane kakaowe oczko” Ja psu pod ogon nie zaglądam, nie chodzę odesrywać
          pchlaża natomiast ty masz dokładnie centralnie taki przyjemny i miły dla ciebie
          widok!!!!!!!!!!!!!! W końcu jak lubisz – kwestia gustu jw. pkt 1.
          • Gość: Człowiek - Pan IP: *.crowley.pl 26.01.07, 11:02
            Do: Zabrzanina

Ad. 1. Środek do odstraszania kotów o którym pisałem nazywa się: "bros" -
            odstrasza: koty, psy i krety. Ten i inne podobne patrz: www.bros.pl

Człowiek - Pan

Pies - Bydle

Władcy Bydlaków - ZBIERAĆ GÓ-WNA, LIZAĆ SCO-CHY !!!!!!!!!!!!!!!!
            • Gość: strażnik z texasu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.07, 21:57
              Zazwoń na 986
    • Gość: woseba gosc IP: *.zabrze.net.pl 28.01.07, 10:19
      Szlag mnie trafia na te "pany" ogladajace dupska swych pupilkow .Te gowna
      trzebaby im zebrac i rzucac na wycieraczke
      • Gość: Człowiek - Pan IP: *.crowley.pl 01.02.07, 13:50
        Do: Ja
        Super pomysł z tą śrutówką !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bydle wypnie anala to dostanie w kakał oczko aż se jaja obe-sro i przy okazji
        śmierdziel KULTURY się nauczy !!!!!!!!!

Aże Pawłow na kerchowie z zawiści się skręci że tak szybko psa można
        kulturalnych odruchów nauczyć.

A przy okazji po takich treningach do ruchomych kakał oczek to i sukcesy
        Małerki można powtórzyć i złoto wywalczyć na olimpiadzie !!!!!!

Pozdrawiam
        Człowiek – Pan

P.S.

Pies - Bydle

Władcy Bydlaków - ZBIERAĆ GÓ-WNA, LIZAĆ SCO-CHY !!!!!!!!!!!!!!!!
        • Gość: zszokowana IP: *.siec2000.pl 27.02.07, 18:51
          mój pies ma więcej rozumu niz niektórzy z wyżej wypowiadających się
          forumowiczów
          więcej nie powiem nic
    • Gość: werbena IP: *.zabrze.net.pl 01.02.07, 18:37
      Ludzie muszą nauczyć się kultury.
      • 01.02.07, 18:46
        Jo mom dwa psy co 3-4 tydnie robiom kupa za 1,5 w
    • Gość: !1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 18:58
      !1
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.