• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

ZBK-przetargi na lokale mieszkalne Dodaj do ulubionych

• IP: 80.50.39.* 30.07.07, 11:02
    Witam,
    Czy ktoś orientuje się może w jaki spoób odbywają się
    przetargi na lokale mieszkalne administrowane przez ZBK ?
    Telefonicznie udzielono mi informacji w ZBK, że nie organizują
    takich przetargów, co bardzo mnie zdziwiło.
    W jaki sposób są zatem rozdzialane wolne mieszkanie administrowane przez ZBK ?
    Czy "koperta" to jedyna droga do załatwienia takich spraw ?
    Dziękuje za odpowiedzi.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: ojciecdyrektor IP: *.stk.vectranet.pl 30.07.07, 17:02
      co to znaczy przetargi? na zakup lokalu czy na wysokość stawki czynszowej?
      • Gość: ojciecdyrektor IP: *.stk.vectranet.pl 30.07.07, 17:06
        ZBK nie sprzedaje lokali, z tym nalezy iść do UM Zabrze. Jesli przetargi na
        stawke czynszową to w każdy czwartek w Glosie zabrza lub Nowinach zabrzanski są
        oferty: jakie lokale, ile nalezy wpłacic wadium ( zwrot po podpisaniu umowy
        najmu ) termin i miejsce przetargu. Licytuje sie wysokosc czynszu za 1 m2 z
        postąpieniem o 0,10 zł. kto wygra ten podpisuje umowe najmu. I koniec. Za
        kopertę nic nie załatwisz system jest kontrolowany i to bardzo ( zaufaj mi )
        • Gość: mądry IP: *.stk.vectranet.pl 30.07.07, 17:16
          To fakt. czy wyście wszyscy z tymi kopertami i korupcją powariowali? że lekarze
          z tego żyją to nie znaczy że każdy jest podły i łapówkarz. A może tak biłe
          myszki już widzicie?
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.