Fryzjer w Zabrzu Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Chciałam Wam polecić fryzjera, u którego ostatnio byłam :) Genialnie mnie
    ściął i naprawdę świetnie dobrał mi fryzurę do twarzy, a to zwykle stanowi
    główny problem. Salon nazywa się "Anna" i znajduje się przy ulicy Gen. de
    Gaulle'a 9. Naprawdę polecam! :)
    • Gość: Karina IP: *.adsl.inetia.pl 09.09.08, 15:40
      Ona jest najlepsza w Zabrzu.
    • Gość: bolek IP: *.stk.vectranet.pl 09.09.08, 23:04
      a jak sie nazywa ta superowa fryzjerka?
    • Gość: ola IP: *.stk.vectranet.pl 10.09.08, 23:26
      jak sie nazywa ta swietna fryzjerka z anii?
    • To twoim zdaniem fryzjerki - a fryzjerzy?
      • Gość: A... IP: *.stk.vectranet.pl 16.09.08, 18:17
        Polecam salon Fryzjerski "JUSTYNA" który znajduje się w Zabrzu na
        ul. Damrota - ta laska naprawdę ma talent!!!
        Jestem jej klientką i za każdym razem jestem bardzo zadowolona, ma
        również przystępne ceny POLECAM!
        • Ja od jakiegoś czasu konsekwentnie chodzę do salonu w Platanie i
          jest OK!
          • OK, czyli?
            • Gość: Aniesia IP: *.stk.vectranet.pl 22.09.08, 09:48
              Ja również polecam salon "Justyna" na ul.Damrota :) Dziewczyna
              świetnie farbuje, tnie, modeluje. Zajmuje się również przedłużaniem
              włosów. Ceny przystępne :) Ja po każdej wizycie jest bardzo
              zadowolona z efektu końcowego :)
              • Gość: katy IP: 94.254.251.* 01.05.09, 09:23
                A ja go nie polecam!!!
                Znajoma tam byla i wygladala nie za ciekawie (wlosy sie jej zle ukladaly a jesli
                chodzi o wymodelowanie to miala je zrobione ala stara babcia w kosciele - bez
                ublizania oczywiscie), sama mowila ze jest bardzo nie zadowolona z efektu:/
                jedym slowem dramat
          • Gość: ramaya IP: 109.243.141.* 02.02.10, 14:15
            jesli mozna poswiecic caly dzien tylko na to zeby posiedziec u
            fryzjera to owszem. one sa takie slamazarne i ospale....szkoda gadac
          • Gość: Basia IP: *.rudaslaska.vectranet.pl 24.07.12, 17:36
            Lovely look? właśnie stamtąd wróciłam - mam baleyage 2 blondy na długich włosach z przedziałkiem - no po protu śmiech. zapłaciłam 139 zł a jest tak nierównomiernie zrobiony że aż się patrzeć nie da. Pominę już to, że widać tylko jeden kolor a drugiego w ogóle. Idiotka, która mi go robiła powiedziała, że precież tak chciałam, tak miało być, że już nic się nie da zrobić itp, musiałam zapłacić całość po awanturze i teraz kombinuję na nowo gdzie iść zrobić baleyage w najbliższym czasie, bo mi wstyd
    • Gość: ZROZPACZONA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.08, 18:39
      GROM FRYZ TRAGEDIA!!!
      • Gość: Gosia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.09, 11:33
        W Platanie jest Lovely Look!okropne miejsce,fryzjerki pracuja tam tasmowo!zero
        podejscia do klientow!strzyga leb za lebem a jezeli ktos wymaga wiecej czasu i
        czegos konkretnego robia focha!co chwile zmieniaja sie tam pracownice i za
        kazdym razem kiedy tam bylam czulam niezdrowy klimat i atmosfere ktora miedzy
        nimi panuje!szkoda mi ich bo nie moga tam sie wykazac i moze dlatego zazwyczaj
        sa takie zmierzle:/ceny rzeczywiscie przystepne ale z wlasnego doswiadczenie nie
        polecam:)
      • Gość: klientka IP: *.stk.vectranet.pl 10.02.10, 19:52
        Fakt, ładnie niby ekskluzywnie ale porażka cała ekipa z Grom Fryzu,chcesz się
        przekonać wpadnij kolor mi zszedł po tygodniu o ścięciu nawet nie wspomnę
        Wybrałam do poprawki fryzjera ale nie podzielę się nim z wami bo ma odległe terminy
        pozdrawiam
    • Gość: Anetka IP: *.chello.pl 22.08.09, 22:03
      A korzystał ktoś kiedyś z usług "black and white" w Zabrzu?? Myślę o cięciu i
      pasemkach u nich, ale nie mogę się zdecydować Oo
      • Gość: ola IP: *.stk.vectranet.pl 23.08.09, 18:35
        Zobacz sobie jak wyglądają dziennikarki z GTV ZABRZE,t własnie tam
        są czesane dla mni tragedia .
      • Gość: julia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.09, 17:50
        witam w BLack & White polecam tylko Pania Ania dwie pozostałe odradzę moga
        skickac osobiscie bym nie ryzykowała. Odradzam stanowczo Loreal na K.Miarki
        szczególnie fryzierke Kasie taka młoda w rudych włosach nie wie nawet jak
        podciąć końcówki odradzam!!! Zreszta spotkalam juz wiele negatywow na nia szkoda
        ze wczesniej nie wiedziałam.
        • Gość: laleczka815 IP: 83.230.9.* 17.05.10, 22:54
          Zgadzam się ta Kaska z Loreala na K. Miarki to porażka zepsuła mi włosy
          na miesiąc przed ślubem a szefowa zamiast zrobić wszystko zeby klientka
          była zadowolona to tylko ciągnie kase - odradzam chyba że chcecie
          płakać...!!!!!!!!!!
        • Gość: ssssss IP: 188.33.6.* 10.06.10, 16:17
          Pani Ania byla rowniez moja ulubiona fryzjerka. niestety juz tam nie
          ptacuje,dzisiaj chcialam sie umowic ale okazalo sie ze juz tam nie pracuje! Czy
          wie ktos gdzie teraz pracuje Pani Ania?????????????Bardzo mi na tym zalezy!!!!!
        • Gość: kasia IP: *.centertel.pl 19.01.11, 16:29
          pani ania z black&white pracuje teraz w GALAXYul.3-go maja61 tel.794-942-665
          • Gość: kasia IP: *.centertel.pl 19.01.11, 16:33
            ceny w GALAXY strzyżenie męskie 20zł.damskie krótkie włosy 35 a długie45,dekoloryzacja do 200zł.farba od 130 do 160zł zależy od długości i gęstości włosów
          • Gość: niunia IP: *.centertel.pl 19.01.11, 16:42
            EMANUEL I MATEUSZ PRACUJĄ W SALONIE GALAXY 3-GO MAJA 61 TEL.794942665
            • Gość: zuzia IP: *.215.199.213-internet.zabrze.debacom.pl 22.11.12, 18:50
              Dziewczyny byłam w GALAXY ul.3-go maja61 Zabrze u pani Kasi i jestem super zadowolona!A najlepsze jest to że jest tam kosmetyczka która pięknie zrobiła mi paznokcie i hennę!Jestem szczęśliwa i polecam!
          • Gość: graccia IP: *.adsl.inetia.pl 08.11.13, 10:39

Witam serdecznie, czy ktoś wie gdzie w chwili obecnej można odnaleźć Panią Anię z Salonu BLACK&WHITE PRACUJE TERAZ W SALONIE GALAXY ????
      • Gość: krysia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.09, 18:12
        Witam Kobitki
        Ja osobiscie przetestowalam juz prawie wszytskie salony w Zabrzu poniewaz
        sprowadzilam sie i chciałam sobie znalez "swojego fryzjera" i 90 % porazka po
        umyciu włosow człowiek załuje ze wydał kase bo fryzury trzymaja sie tylko w dniu
        wyjscia od fryzjera pozniej znowu sie wyglada tak jak przed wizyta. Choc
        fryzjerzy obiecują duzo. Tak czy siak odradzam TRENDY w centrum za podcięcie i
        pasemka zapłaciłam 230 zł i na drugi dzien nawet mąż zauważył ze faktycznie
        oprocz kolorou różnicy nie ma. Centrum Handlowym przy placu teatralnym to
        osobiście fryzjerka masowka i większość praktykanci o dobrej fryzurze mozna
        pomazyc choc tani salon nawet kierowniczka nie potrafi ciąć bo niby ona mi
        fryzure robila Salon w centrum obok sklepu Rosmanna chyba tam gdzie kino bylo
        porażka szczegolnie fryzjer Łukasz farbowanie porażka Jak mu sie chce to moze
        cos potrafi bo poszlam z polecenia i bylam zawiedziona koszt 130 zł samo
        farbowanie bez podcinania. Salon Black &White tylko fryzjerka Ania taka czarna
        pozostale widzialam jak klientki przychodzily sie kłócic za skickana fryzure
        wiec odradzam. Salon Loreal odradzam znajoma byla z polecnia w salonie na
        przeciwko Ibisa z polecenia to ponoc kierwoniczka dobrze tnie i układa a
        kolezanka trafila na fryzjerke Kasie i wyszła po farbowaniu i nie pozwlila sie
        juz dotknac wkurzona zaplacila 160 zł i poszla do inne fryzjerki by poprawila.
        Ja nadal poszukuje dobrego fryzjera narazie uczeszczam do Pani Ani z Black &
        White i jestem zadowolona choc nie jest to tak dobry fryzjer jakiego mialam w
        oprzednim miejscu zamieszkania.
        • Gość: klientka IP: *.83.230.16.31.debacom.pl.e-zabrze.pl 20.10.09, 20:07

to jak macie panie takie problemy to polecam moja osobista fryzjerke przyjezdza
          do mnie do domu nie jest droga i naprawde zdolna czesze piekne koki ,strzyze
          super pracuje w gliwicach ale jest z zabrza i chetnie podjedzie pani Tatiana
          moge podac tel.796616137
        • Gość: mamuśka IP: *.83.230.31.54.debacom.pl.e-zabrze.pl 25.11.09, 00:21
          polecam salon anna obok DMIT - do MARTY czyni cuda na głowie !!!!!!
          • Gość: d IP: *.wroclaw.vectranet.pl 25.11.09, 03:47
            MARTA z salonu "Anna" koło DMitu. Wyprowadziłam się z Zabrza, próbowałam gdzie
            indziej i ciągle mi się zdarza przyjeżdżać specjalnie się strzyc do Zabrza. Nikt
            mnie nigdy lepiej nie obciął.
          • Gość: sara IP: *.stk.vectranet.pl 05.04.10, 23:05
            Wcale nie prawda , że Marta taka super ....byłam kilka razy u niej i nic
            nadzwyczajnego , wręcz słabizna . Ceny ma tylko kosmiczne , zdziera równo a nie
            wiele jest stanie zdziałać . Wciska jakieś czyniące cuda kosmetyki do włosów za
            ogromne ceny ( na allegro można je kupić za 1/3 ceny )a są to po prostu odżywki
            .Jeżeli masz włosy do ramion to bądź pewna ,że Marta Ci je zdecydowanie skróci ,
            ma chyba alergię na długie włosy ,nie jest w stanie wykonać cięcia i fryzury na
            dłuższych włosach . Twierdzi ,że podcina zniszczone końcówki a chlasta włosy
            równo .....Moje trzy koleżanki straciły włosy właśnie w ten sposób u Marty . Nie
            wierzcie w to ,że Marta to cudotwórczyni .....albo przekonajcie się sami , dużo
            kasy do kieszeni i do salonu Anna a potem tylko beret na głowę ;-))))
        • Gość: Olga IP: *.stk.vectranet.pl 25.02.10, 18:51
          Mieszkam w Zabrzu ,niestety dużo wtym racji,teraz jezdze do Gliwice
          do Filomeny,super fryzjer a kosmetyczka tez tam jest.Pełny
          profesjonalizm.Cena umiarkowane,polecam Olga
        • Gość: fryzjerka IP: 91.188.112.* 18.10.10, 22:02
          Oj... Tobie to chyba nikt nie dogodzi ??? prawdziwa z Ciebie księżniczka!!! a nie pomyslalas ,ze moze z Twoimi włosami jest coś nie tak ,moze sa tragiczne ? ze jestes totalnym beztalenciem bo nie potrafisz sobie ulożyc sama włosow ( czasami potrzebna jest tez operacja plastyczna,fryzura nie wystarczy) Dam Ci dobra rade, kup sobie nożyczki i sama sobie w domu rob fryzury,powodzenia
      • Gość: dzasta IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 06.05.10, 16:47
        hej ja bylam w black& white i jestem zadowolona doradzili mi swietny
        kolor i super fryzure zmienili mi image w ktorym lepiej sie czuje
        i podobam sie sobie moge polecic ten salon:):)
      • Gość: Asia IP: 212.106.188.* 20.03.12, 14:07
        Ja byłam - ale dawno - 5 lat temu. Wtedy było niefajnie - freyzjerka wogóle nie słuchała jak chce się obciąć tylko miała totalnie swoje własne widzimisie, które wcale nie wyglądało ładnie ani mi nie pasowało.
    • Gość: mucha IP: *.alaska.ds.polsl.pl 21.10.09, 20:52
      Powiedzcie mi, proszę Was, czy jest jakiś sklep fryzjerski z profesjonalnymi
      kosmetykami w Zabrzu? Chodzi mi o to, zerby byly tam te litrowe odżywki np.
      firmy KALLOS itp. Prosze o pomoc.
      • Gość: lilia IP: 93.95.95.* 21.10.09, 23:27
        Swego czasu bardzo długo chodziłam do Black &White do pani Jagody. Bardzo mi się podobało jak mnie strzygła, ale w końcu zmieniłam fryzjera, bo doszłam do wniosku, że od dłuższego czasu jestem ścinana tak samo, nawet jeśli mówiłam, że chcę inaczej (nie zawsze sama mam pomysł na nowy look, wtedy oczekuję, że fryzjer wykaże się inwencją). Później chodziłam do salonu przy pl. Wolności, w byłym kinie "Marzenie", do pana Łukasza, bardzo podobało mi się jak mnie ścinał, zawsze z nową propozycją, choć raz ściął mnie za krótko niż mówił i do dziś - a to już prawie rok - zapuszczam włosy. Ale już tam nie pracuje. Znów jestem bez fryzjera. Ostatnio dwa razy byłam też w w byłym kinie "Marzenie", nie pamiętam kto mnie strzygł, z efektów nie byłam zadowolona.
        • Gość: nika IP: 193.178.243.* 23.10.09, 13:59
          Salon fryzjerski “Pasja” jest jednym z najlepszych salonów
          świadczących usługi fryzjerskie w Rudzie Śląskiej. Właścicielem
          salonu jest Damian Duda - zdobywca tytułu Mistrza Śląska w VI
          Konkursie Sztuki Fryzjerskiej. Salon ma naprawdę nowoczesny i
          estetyczny wystrój. Zaraz po wejściu można poczuć, że to miejsce to
          profesjonalny salon fryzjerski. W “Pasji” poza samym panem Damianem
          pracuje sztab utalentowanych fryzjerek. Niestety zapisy sa aż
          kilkumiesieczne! Ceny do zniesienia :)
        • Gość: irena IP: *.scom.za.digi.pl 23.10.09, 17:48
          pewnie strzygła Cię IWONA-beztaleńcie ,z włosów robi schody jeszcze raz schody...odradzam całkowicie
    • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.09, 18:50
      I jeszcze jeden fryzjer na ul. Warszawskiej, też jest rewelacyjny a ceny również
      przystępne. wszystkie trzy panie fryzjerki znają się na swojej pracy. Naprawdę
      polecam
    • Gość: Alusia IP: *.stk.vectranet.pl 10.12.09, 23:20
      Znam bardzo dobrze i tez polecam:)
    • Gość: gość IP: *.zb.osi.pl 30.01.10, 04:53
      Proszę o opinie na temat salonu GALAXY na 3 Maja, róg Wyczółkowskiego.
    • Gość: marzena IP: *.centertel.pl 03.02.10, 19:56
      Ja polecam Fryzjera na u. wallek walewskiego w zabrzu , obok saloniku prasowego,
      pełen profesjonalizm, używają bardzo dużo odżywek do włosów, wspaniały
      relaksacyjny masaż głowy, Bardzo ładnie obcinają , czeszą itp. POLECAM !!!!
      TANIO !!!!

* Zabrze, ul. Wallek-Walewskiego 6

* tel. 32 3700383
      • Gość: gosia IP: *.range217-42.btcentralplus.com 03.02.10, 20:11
        Czy może ktoś wie gdzie teraz pracuje? Pracowała w Grom-Fyzie na Królewskiej, świetna fryzjerka . Jak przyjeżdzałam do Polski to szłam zawsze do niej. Byłam teraz przed świętami ale już jej tam nie ma, a dziewczyny nowe, które tam pracują powiedziały ,ze nie mogą powiedzieć i nabrały wody w usta. Ktoś mi polecił salon na Piłsudzkiego koło mostu ale niestety porażka. Balejaż taki ,że z zakładu wyszłam jakby z pełnymi odrostami, o ścięciu w ogóle nie będę mówić, bo szkoda słów. Porażka.
        Może ktoś podpowie gdzie ta Pani Dorota?
    • Gość: kolp IP: *.stk.vectranet.pl 17.02.10, 06:28
      fajny jest ...
    • Gość: Ola IP: *.stk.vectranet.pl 17.02.10, 15:59
      A zakład fryzjerki Cayenne na Wolności,był ktoś?
    • Gość: karina IP: 188.33.201.* 13.03.10, 18:34
      JAK BYLA SZEFOWA PANI EWA , NA WALKA WALEWSKIEGO TO BYL CHYBA WTEDY
      NAJLEPSZY SALON W ZABRZU , TA KOBIETA BARDZO DBALA O RENOME W SALONIE I
      O ZADOWOLENIE KLIENTA ,, TERAZ ONA JUZ TAM NIE JEST I TEZ OPINIA TEGO
      ZAKLADU SPADLA NA PSY,, czy ktos wie gdzie dawna szefowa teraz ma swoje
      nowe salony podobno ma jeszce ,,dwawyzsza polka
      • Jak ma dwa inne salony, to dlaczego musiała zostawić właśnie ten?
        • Gość: włos IP: *.stk.vectranet.pl 20.03.10, 21:12
          był ktoś w nowym salonie na pasażu Kaufland?
          • Gość: xxxx IP: *.stk.vectranet.pl 21.03.10, 17:35
            No wreszcie, myślałem, że nikt już nie napisze o nowym zakładzie fryzjerskim w
            Kauflandzie, rewelacja byłem jak jeszcze była promocja 20,-zł kobieta, mężczyzna
            gratis, teraz się zmieniło, ale i tak ceny są bardzo niskie, za to jakość
            wysoka, zbytnio nie chciałem polecać, bo teraz jest dość luźno i nie trzeba
            długo czekać, ale nie mogę być takim egoistą, fryzjerki są genialne i super
            miłe, przyznaje, że już więcej nigdzie nie chodzę, tylko tam, zadowolenie
            gwarantowane.
    • Gość: Rozczochrany IP: *.chello.pl 25.03.10, 12:28
      Przecież ty nie masz włosów!!! Ale reklama darmowa niezła:)
      • Gość: jogi IP: *.stk.vectranet.pl 26.03.10, 17:37
        Rozczochrany, - nie żałuj dyszki idź i napisz na forum czy jesteś zadowolony,
        czy nie!!!
        • Gość: nieufny IP: *.stk.vectranet.pl 02.04.10, 20:39
          dzisiaj byłem w Kauflandzie, sprawdziłem, fryzjerka bardzo miła i ładna, 10,-zł
          zapłaciłem, w ocenie żony - bardzo ładnie, ja jestem zadowolony i mile
          zaskoczony, dziękuję za informację na forum, do czegoś się przydało.
          • Gość: P,J IP: 109.243.175.* 02.04.10, 23:10
            ktos sobie zarty robi z tym fryzierem w kauflandzie , to kurnik a
            nie salon , juz sam wyglad swiadczy o usludze , no ale nie kazdego
            stac na dobra usluge ,tam jest zawsze pusto , SALON ANNA to jest
            salon , jesli mowa osalonie
            • Gość: 1 IP: *.stk.vectranet.pl 02.04.10, 23:23
              słyszałam ze ostatnio w Trendy duża rotacja i kiepsko z jakością,pełno nowych
              fryzjerek i klientki wychodzą niezadowolone
              • a ja mogę polecić Ci salon Naomi w Zabrzu na Szczęść Boże7(przed ZUS-
                em), jest tu swietna stylistka Agnieszka,świetnie scina i w ogóle
                super doradaza, farbuje itd.Sa też kosmetyczki, paznokcie
                itd.polecam!!!
przejdź do: 1-100 101-182
(101-182)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.