IP: *.adsl.inetia.pl 27.01.12, 08:52
Czy ktoś coś wie na temat losów programu? Chyba już zakończyły się konsultacje? Czy ktoś z Was dzwonił, pytał?
Edytor zaawansowany
  • iza_czarnecka 31.01.12, 12:46
    Sorry, dopadła mnie choroba. Zorientuję się co &jak i napiszę.
    I.
  • Gość: masala IP: *.internetia.net.pl 09.02.12, 06:48
    czegoś się Pani dowiedziała? Jak się sprawy mają? konsultacje społeczne się zakończyły, kiedy będzie rozporządzenie prezesa NFZ/jeżeli będzie...
  • Gość: Ania IP: *.kulnet.kuleuven.be 09.02.12, 18:43
    Pani Izo, może PTSR mógłby zaprosić dziennikarzy na konferencję prasową? Może pomogłoby, gdyby nagłośnić ten skandal. Za dwa tygodnie przestanę się leczyć. Co wtedy czeka mnie i moją rodzinę. Czy pięcioletnie dziecko już nie potrzebuje mamy?
  • Gość: Sarna1 IP: 212.33.64.* 10.02.12, 09:02
    Ja również w imieniu swoim i mojej rodziny dołączam się do goracej prośby o zorganizowanie konferencji. Może to jakoś wpłynie na decyzję Prezesa MZ i NFZ?Jestem w kontakcie z Mec. współpracującym z PTSR i dzwoniłam do NFZ w mieście, w którym mieszkamy. Wszędzie proszą o cierpliwość i każą czekać...Ile można.Moja rodzina już 1,5 roku musi kupowć lek na wlasną rękę (olbrzymie pieniądze, dłużej już nie możmy...nie mamy...).
    Pani Izo b. proszę, jeśli jest taka możliwość (tak jak koleżanka w poprzednim poście) o zorganizowanie konferencji prasowej.
    PozdrawiamAS.
  • iza_czarnecka 13.02.12, 13:18
    NIestety NFZ/MZ nie odpowiada na nasze monity. W czwartek bedzie posiedzenie Zespołu Parlamentarnego w Sejmie, będzie o tym mowa. KOnferencja prasowa to też dobra rzecz. Czy któś z was, jako pzacjent byłby w stanie się pojawić i powiedzieć to, co tu piszecie? Zawsze lepiej kiedy jest ktoś, kto mówi o sobie.
    I.
  • Gość: Ania IP: *.adsl.inetia.pl 13.02.12, 19:21
    Ja niestety nie dokonałam coming-out w pracy, więc raczej się nie podejmę:
  • iza_czarnecka 15.02.12, 11:35
    NO to mamy problem. Konferencję planujemy na najbliższy tydzień w PAP-ie. Potrzeba "żywca". KOgoś, kto powie: tak to mnie dotyczy, to mnie deletują.
    Jakby ktoś się zdecydował:
    i.czarnecka@ptsr.org.pl
    I.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka