Dodaj do ulubionych

zakup wózka inwalidzkiego elektrycznego

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.14, 12:43
Dzień dobry, chciałbym dostać pomoc finansową w zakupie wózka inwalidzkiego elektrycznego, czy ktoś może mi powiedzieć gdzie jej szukac? Mam konto w fundacji, ale niestety to wszystko trwa ujuz dlugo, a do zakupu sie za nic nie zblizamy.
Edytor zaawansowany
  • 05.05.14, 16:51
    Gość portalu: Grzegorz napisał(a):

> Dzień dobry, chciałbym dostać pomoc finansową w zakupie wózka inwalidzkiego ele
    > ktrycznego, czy ktoś może mi powiedzieć gdzie jej szukac? Mam konto w fundacji,
    > ale niestety to wszystko trwa ujuz dlugo,

O pomoc finansową na zakup wózka inwalidzkiego elektrycznego możesz się ubiegać teraz w Narodowym Funduszu Zdrowia i to jest kwota 3 tys zł. oraz w PCPR. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie lub MOPS. Obecnie lokalne samorządy przejeły dawny program PFRON-u Pegaz na zakup wózka o napędzie elektrycznym. PCPR oferuje znacznie większą pomoc finansową wzbogaconą jeszcze o pieniądze na opcje specjalistyczne takiego wózka jeżeli lekarz uzna za niezbędne dla Ciebie. Wiele firm oferujących realizację dofinansowania na wózki inwalidzkie elektryczne oferuje też pomoc w zakresie pozyskania na taki zakup dofinansowania. Oferują pomoc w uzyskaniu czyli pewnie jakieś porady czy coś takiego.
  • 06.12.16, 15:14
    ja od siebie wrzucam stronke gdzie znajdzie Pani fajne skutery za niska cene:)
    www.skuteryelektryczne24.com/
    Pozdrawiam i zyczę Pani powodzenia z pozyskaniem srodków!!!
  • 26.05.17, 13:12
    Rownież polecam www.skuteryelektryczne24.com/ ;)
  • Gość: Gość IP: *.bb.sky.com 19.08.17, 14:10
    witam serdecznie, ja mogę polecić sklep medyczny www.twojsklepmedyczny.pl Z tego co się orientuję mają kontrakt z nfztem, ponadto działają w branży już sporo czasu, wiec ich kadra jest świetnie wyszkolona. Pozdrawiam i życzę powodzenia w znalezieniu odpowiedniego wózka:)
  • Gość: Gość IP: *.bb.sky.com 19.08.17, 14:11
    witam serdecznie, ja mogę polecić sklep medyczny www.twojsklepmedyczny.pl Z tego co się orientuję mają kontrakt z nfztem, ponadto działają w branży już sporo czasu, wiec ich kadra jest świetnie wyszkolona. Pozdrawiam i życzę powodzenia w znalezieniu odpowiedniego wózka:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.