Z pasją o podróżach, wycieczkach i wyjazdach

Komentarze do artykułu

Hiszpania. 10 najlepszych plaż

Tam są najpiękniejsze plaże Hiszpanii! Wybrali użytkownicy serwisu podróżniczego TripAdvisor.com.

Hiszpania. 10 najlepszych plaż Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Ten ranking to chyba robila jakas pipa co nigdy nie byla w hiszpanii. Najpiekniejsze plaze sa w Kraju Baskow i Kantabrii...
    • Fakt:-) Aczkolwiek Formentera miodzio:-) Ale my i tak mamy jedna ulubiona w Katalonii. Blisko do domku, mozemy jezdzic co tydzien. Ale nie powiem, jaka:-DDD
    • Gość: minik IP: *.ipcom.comunitel.net 29.06.11, 12:30
      A ja jadę na wakacje do Polandii dla odmiany .Mieszkam na costa maresme i jeden pacjent mi powiedział że jednak nad polskim morzem jest lepiej....porównam bo lata już nie byłem
    • Gość: Luc IP: *.itsa.net.pl 29.06.11, 12:36
      Osoba, która robiła to zestawienie chyba nie do końca wie która plaża jak się nazywa, bo na zdjęciu 9 to plaża w Puerto de Mogan, a nie w Maspalomas, na zdjęciu 10 - plaża Amadores.
    • Gość: turysta IP: *.cust.o2.ie 29.06.11, 12:40
      Zdjęcie nr 9 to nie Maspalomas a Mogan
    • Gość: monia IP: *.telecable.es 29.06.11, 13:12
      Najpiekniejesze plaze, zalezy koto co lubi. Jesli wolisz chmary ludzi to pokazane plaze sa ok. Jesli jednak szukasz spokoju, czystej krystalicznej wody, wysokich klifow i bialego piasku, to szczerze polecam Asturie- Llanes. Mam jedna ulubiona plaze, nazwy nie podam, bo chce zeby byla dalej cudownie cicha. Jednak cala ta okolica ma mnostwo uroczych plaz, warto zajrzec w zdjecia w google. Asturias to raj na ziemi! Nie jest drogie, a jedzenie wrecz tansze niz w Polsce i smak niezapomniany!
    • Gość: gość IP: 192.100.112.* 29.06.11, 13:13
      A gdzie plaża Rodas na Islas Cies niedaleko Vigo? To tutaj to tylko oferta polskich biur podroży!
    • Gość: eJDi IP: *.Red-83-33-179.dynamicIP.rima-tde.net 29.06.11, 15:03
      Ktoś to chyba za bardzo się nie orientuje... Sitges to jedna z najmniejszych plaż w Katalonii, w lecie nawet nie ma co próbować tam się wybrać. Warto zachaczyć natomiast o Castelldefels lub Gava Mar, które są jakieś 15minut od Sitges w stronę Barcelony, szerokie plaże, miasteczko nie jest pełne turystów z Polski, Niemiec, Czech, głównie lokalni.
    • Gość: tokida IP: *.Red-79-156-127.staticIP.rima-tde.net 29.06.11, 15:04
      Najpiękniejsze plaże Hiszpanii czy hiszpańskich archipelagów? Same Baleary i Kanary ja widzę w tym pseudozestawieniu. Hiszpania ma ciut dłuższą i ciekawszą linię brzegową niż tylko to co mają do zaoferowania owe turystyczne wysepki. Nie ma jak chwytny i zafałszowany tytuł pod dyktando biur podróży.

Najpiękniejsze plaże? Playa San Juan w Alicante jest super. Ma świetną infrastrukturę, jest czysta i szeroka. Polecam też plaże nad oceanem atlantyckim w pobliżu Tarify. Czysto, biały, nieparzący (nawet w największe upały) w stopy piasek. A poza tym to prawdziwy raj dla surferów wszelkiej maści (kite-, wind-).
    • Gość: tomcioo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.11, 15:58
      90% tych plaz to kanary czy baleary, Hiszpania ma do zaoferowania duzo wiecej... mi najbardziej sie podobalo w kraju Baskow oraz Asturia - plaza saturaran, okolice santillana de mar, playa de las cuevas oraz andaluzja - conil de la frontera, lub wybrzeze przy parku donana na poludnie od sevilli. a cabo de gata, gdzie krecono indiana jonsa? dla kazdego cos innego...

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.