Dodaj do ulubionych

Kto rządzi Polską?

17.05.11, 22:11
Odpowiedź na postawione w tytule pytanie wydaje się prosta,Polską rządzą wyborcy. Czy tak naprawdę jest? Przeglądając internet przy wielu nazwiskach polskich polityków można znaleźć, że są pochodzenia żydowskiego. W takim przekonaniu utwierdzają nas dodatkowo Radio Maryja czy też Prawo i Sprawiedliwość. Ile w tym prawdy i kto jest za utrzymaniem takiego stanu rzeczy? Bardzo łatwo jest to sprawdzić przeprowadzając w sejmie głosowanie nad wprowadzeniem w wyborach do sejmu okręgów jednomandatowych. Ci co będą przeciw automatycznie potwierdzą,że są Żydami i są zainteresowani w dalszym tworzeniu prawa. Ci co będą za, to będą Prawdziwi Polacy. Wyborcy będą mieli jasny obraz ilu w jakiej partii jest Prawdziwych Polaków. Obawiam się,że w PiS, SLD czy PSL będą sami Żydzi.
Edytor zaawansowany
 • 18.05.11, 07:58
  Człowieku!
  "Nie tu jest piesek pogrzebany".
  TO, czy w Polsce rządzą żydzi(prawidłowa pisownia wyrazu, żyd), nie jest naszym nieszczęściem.
  Bo judaizm, którego wyznawcami są żydzi, jest bardziej humanitarną ideologią od katolicyzmu.
  Zatem nawet lepiej, jeżeli rządzi żyd, niż katolik.

  Polskie nieszczęście polega na tym, że ani żydzi, ani katolicy, nie wiedzą, jak brzmią trafne definicje FUNDAMENTALNYCH WARTOŚCI, dlatego w opoce polskiego prawa, Konstytucji RP, nie ma prawidłowo sformułowanej definicji sprawiedliwości, a wręcz kretyńsko, jest sformułowana, "przyrodzona i niezbywalna godność człowieka".

  Dlatego Polskie Państwo, jest BEZPRAWNYM BURDELEM, a nie państwem prawnym, jak se żydowsko-katolickie wesołki z profesorskimi tytułami napisały.

  Dlatego też, WYBORY w Polsce, to tragifarsa, w której uczestniczy bezczelnie oszukiwana "LISTAMI PARTYJNYMI" polska gawiedź, i nieodpowiedzialna, a bezkarna, polska, polityczna hołota - nieporównanie bardziej chciwa, niż parlamentarzyści za czasów PRL-u.

  I co tu pisać o kandydatkach, czy kandydatach do koryta?

  A na marginesie: DEMOKRACJA, NIE WYMAGA PRZEPROWADZENIA WYBORÓW, TYLKO WYMAGA MINIMUM SPRAWIEDLIWOŚCI, KTÓREGO W POLCE BRAK.

  --
  Nauka_Boga
 • 24.05.11, 11:45
  Nie wiem kto rządzi , tajemnica na miarę tysiąclecia, napewno nie rządzą szeregowi wyborcy, wrzucają kartki do urny często bezmysnie i przez 4 czy 5 lat nie mają wpływu na nic. Może dlatego Korwin Mikke powiada, że demokracja to taki ustrój który chroni naród przed jego władzą , którą sobie nieopatrznie ustanowił. Wynikało by z tego,że demokracji u nas nie ma. BO NAS NIE CHRONI.
 • Gość: szczupal IP: *.szczecin.mm.pl 26.05.11, 07:28
  Myślę że macie rację wraz z Korwinem. Ale zwróć uwagę na nasze narodowe myślenie. Demokracja to w/g każdego polaka to jest to co mi pasuje a nie sąsiadowi czy bliżniemu. W polsce jest tyle demokracji co polaków.Każdy z nas jakby nie patrzyć chce do siebie jedni mniej inni więcej a ŚWINIE przy korycie nie mają limitów. Najlepiej wszystko i jak najszybciej
 • 27.06.11, 12:15
  Ten mural trafnie oddaje ideę wątku
  i.wp.pl/a/f/jpeg/25874/twozywo_czlowieczy_los_dobre.jpeg
 • 02.07.11, 15:11
  Jak to kto? Rządzą ci co zostali wybrani w ostatnich wyborach ale jak rządzą to już inna rzecz która powinna podlegać ciągłej dyskusji .
  --
  >"Don't ask,don't tell" - kiedy nie trzeba"<
 • 20.06.11, 10:29
  Moje spostrzeżenia nie zostały wywołane moim rasizmem, ale tym co się pisze w internecie. W Wikipedii wyczytałem,że w Polsce jest 1055 Polaków narodowości żydowskiej. Krąży też lista z ich nazwiskami dawniej i obecnie. Większość z tej grupy jest w polityce, w mas mediach i na innych wysokich stanowiskach. Moje gratulacje. Boli mnie jednak,że do polityki dostają się ludzie w sposób nie demokratyczny. Dotyczy to wszystkich "wybieranych", a odpowiedzialność za taki stan rzeczy zrzucana jest na jedną opcję etniczną. Jedynym sposobem by raz na zawsze wyplenić szczucie narodu na na przedstawicieli innych narodowości jest ustanowienie OKRĘGÓW JEDNOMANDATOWYCH. Poseł wybrany w takim okręgu może być gejem czy lesbijką, Niemcem, Rosjaninem czy Żydem, ale naszym,z naszego okręgu i wara od niego wyborcom z pozostałych okręgów. Wszystko niby proste a jednocześnie tak trudne w realizacji.
 • Gość: szczupak IP: *.bielskpodlaski.mm.pl 22.06.11, 20:17

  w pewnym sensie to i rację masz. ale jakoś tak z wyborami to daj sobie spokój. jest to jeden wielki przekręt i nic ponad to. trochę już w swoim życiu przeżyłem wyborów i wiem jak to się odbywa. jak ktoś taki jak lider nie ma większości w sondażach to wystawia się na pierwsze miejsce na liście jakąś znaną osobę np.Kozakiewicz. ludzie pamiętają jak pokazał moskalom WAŁA i łykają bajer jak świeże bułeczki. a liderzy partii i tak są na topie bo wszyscy z ugrupowania będą postępowali jak im na kieszeni zagra mecenas sponsor czytaj BYŁA PAŁA lub TREP. z poważaniem
 • Gość: szczupal IP: *.bielskpodlaski.mm.pl 22.06.11, 20:26
  jestem za. masz absolutną rację. ale demokracji w polsce jest jakieś 35 000 000
 • 19.05.11, 08:02
  polką rządzi pewna nacja której nazwy nie wiolno głośno i publicznie wypowiadać
 • 22.05.11, 17:50
  oszolom-z-radia-maryja napisał:

  > polką rządzi pewna nacja której nazwy nie wiolno głośno i publicznie wypowiadać

  A poczucie, że istnieje jakiś wróg zewnętrzny (a może nawet wewnętrzny), który stanowi zagrożenie dla Prawej Polski, jest bardzo ważne. Bo jeśli taki wróg istnieje, to jest sens bronić przed nim Polskę. Czyli jest sens głosować np. na PiS.


  --
  Sygnaturka to twój podpis dodawany automatycznie do postów, które napiszesz. - Przynajmniej takie krążą pogłoski.
 • Gość: wla-d1 IP: *.echostar.pl 24.05.11, 14:09
  3 szóstki z dwoma zerami i jego pobratymcy rzucili się na jak przypuszczają pisiarza i dogryzają, zamiast fetować epokowe sukcesy swoich UKOCHANYCH U WŁADZY. Bo wiedźcie wy pogromcy pisu,że i ja platformie zawdzięczam coś niebywałego?? Po kilku latach jej rządów nie wyłączam TV kiedy zobaczę Zioberka na ekranie. Dziękuje WAm platformiacy za powrót na jesieni pozostałych KOLEGÓW w/w do MAŁEGO PAŁACU. Co do ubecji to za ich panowania na szczyty władzy trzeba było się wspinać od Urzędu Gromady czy Gminy poczynając , dzisiaj wystarczy się przesiąść np od fortepianu czy z gabinetu lekarskiego i wcale w tym przypadku nie na fotel ministra kultury czy zdrowia. A na jakie fotele i kto pogrzebcie w życiorysach aktualnych very important person.
 • 22.05.11, 20:59
  oszolom-z-radia-maryja napisał:

  > polką rządzi pewna nacja której nazwy nie wiolno głośno i publicznie wypowiadać

  Polak patriota napisałby Polska przez duże P ale głupek czytaj wyborca pis ma swój poziom intelektualny, to typowe  --
  Gdyby nie Radio Maryja człowiek nigdy by się nie dowiedział jak wiele pieniędzy potrzeba do życia w ubóstwie.
 • 20.05.11, 14:05
  Mazal tow
 • Gość: Alojzy IP: *.centertel.pl 20.05.11, 16:09
  Nie zgadzam sie z tym . Pis powinien zadzic sam i wtedy bedzie dobrze .SLD maja poglady Millera .Nie mozemy pozwolic na zady tej formacji.Znowu beda afery Miler powinien odejsc juz dawno z polityki ,dla niego czas juz minał
 • 22.05.11, 21:01
  Gość portalu: Alojzy napisał(a):

  Znowu beda afery Mi
  > ler powinien odejsc juz dawno z polityki ,dla niego czas juz minał

  po aferach kaczora leppera i giertycha to ja tęsknię za "aferzystami" z sld


  --
  Gdyby nie Radio Maryja człowiek nigdy by się nie dowiedział jak wiele pieniędzy potrzeba do życia w ubóstwie.
 • Gość: JWT. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.11, 18:16
  bydło sowiecko- żydowskie pomagają gó...arze po-sld
 • 22.05.11, 21:04
  Gość portalu: JWT. napisał(a):

  > bydło sowiecko- żydowskie pomagają gó...arze po-sld
  umiałbyś takie coś powtórzyć pokazając swoją twarz w wizytówce? czy tak jak większość faszystowskiego ścierwa umiesz tylko anonimowo podszczekiwać baranku boży bo ci najzwyczajnie odwagi brak tchórzu

  --
  Gdyby nie Radio Maryja człowiek nigdy by się nie dowiedział jak wiele pieniędzy potrzeba do życia w ubóstwie.
 • Gość: szczupal IP: *.bielskpodlaski.mm.pl 22.06.11, 20:21
  wytłumacz proszę o co Ci chodzi . bo nie do końca rozumię
 • 23.05.11, 15:40
  napisalbym ze barany ale po tym co robia z ta stronka i wlasicielem jej o komorwoskim to az strach teraz wladzy sie sprzeciwiac!
  --
  Nieruchomości Rzeszów
 • Gość: szczupal IP: *.szczecin.mm.pl 23.05.11, 20:23
  polską rządzą tylko i wyłącznie byłe TREPY I PALANTY (czytaj ubecja ) jest to jedna wielka mafia która podzieliła między siebie całą gospodarkę a takie głąby jak prezydent czy premier to są pionki i takimi zawsze zostaną. Czy żyd czy niemiec albo jakiś inny obama mają tyle do powiedzenia co sprzątaczka w hipermarkecie. W związku z powyższym mamy tyle do powiedzenia co sobie możemy przy gorzale. Na którego bym nie głosował to i tak mnie orżnie na kasę wcześniej czy póżniej. Życzę owocnych przemyśleń
 • Gość: bruno IP: *.adsl.inetia.pl 21.06.11, 01:19
  Kto ci wyrzadzil krzywde?
  Pozal sie psychologowi,ksiedzu w konfesjonale,jesli sprawa powazna moze policja sie nia zainteresuje.
 • 21.06.11, 15:12
  Zakładający wątek nie jest normalny.
 • 24.06.11, 18:47
  www.youtube.com/watch?v=N0KCyy_LYiY
 • 05.07.11, 20:52
  Z tego co widać,to Polską rządzi kto chce,albo prościej - wszyscy.Jest coraz gorzej,zawsze ktoś obiecuje,potem słowa nie dotrzymuje,aby tylko dorwać się do stołka,a potem-jest jak zwykle,tylko gryść palce ze złości.A najbardziej zawsze ucierpi tej najbiedniejszy.
 • Gość: szczupal IP: *.bielskpodlaski.mm.pl 13.07.11, 18:55
  idą dwaj żydzi na lody. Jeden dostał kulkę drugi z automatu
 • Gość: skin IP: *.icpnet.pl 24.07.11, 04:55
  Żydzi!!!
 • 25.07.11, 14:29
  usa
  Nadruki na płytach
 • 25.07.11, 15:08
  Rządzą PO i PSL , przy presji kościoła katolickiego i Pis.
 • 27.07.11, 13:32
  ..., kto rządzi światem? To system naczyń połączonych. Kto będzie rządził Polską?
 • 27.07.11, 20:37
  Uzupełniając wcześniejszy wpis, dodaję: Polską rządzi zorganizowana grupa przestępcza ulokowana w instytucjach władzy ustawodaczej, wykonawczej i sądowniczej oraz mediach. Jest powiązana z podobnymi strukturami poza granicami kraju oraz inspirowana oraz nadzorowana przez struktury międzynarodowe.
 • 27.07.11, 22:59
  To nazwać można - spisową teorią rządzenia światem.

  .... przez Żydów, Chińczyków i .... cyklistów
 • 28.07.11, 09:09
  czuk1 napisał:

  > To nazwać można - spisową teorią rządzenia światem.
  >
  > .... przez Żydów, Chińczyków i .... cyklistów

  Liczą sią fakty, a więc to, co pierwotne. Analiza faktów oraz ich ocena to kwestia wtórna. Ktoś w innym kontekście wyraził, że mówić można o zdarzeniach, wrażeniach oraz uczuciach.
 • 29.07.11, 15:51
  Utożsamianie roli pojedynczych Żydów - UB-eków z działalnością Żydów mieszkających
  w Polsce jest nadużyciem.
  Czy Ci Żydzi-sbecy działali w zmowie, jako grupa przestępcza ?.
 • 29.07.11, 16:15
  czuk1 napisał:

  > Utożsamianie roli pojedynczych Żydów - UB-eków z działalnością Żydów mieszkając
  > ych
  > w Polsce jest nadużyciem.
  > Czy Ci Żydzi-sbecy działali w zmowie, jako grupa przestępcza ?.

  Działali i działają nadal.
 • 30.07.11, 08:28

  --
  AŻ TAK ?
  JEST ICH DUŻO I SĄ WSZĘDZIE.
  DZIAŁAJĄ PRZECIWKO POLSCE.
  DZIAŁAJĄ JAKO WŁADCY FINANSOWI ŚWIATA I POLSKI.

  ROZUMIEM...... TWOJĄ CHOROBĘ.
 • 29.07.11, 13:40


  Start
  Strona główna
  Forum
  Forum ogólne
  Przegląd publikacji
  Kalendarium
  Sprawy techniczne
  Wywiady
  Interwencje
  Portal
  Regulamin
  Banery
  Kontakt
  Lista użytkowników
  Stowarzyszenie
  statut
  Dane identyfikacyjne stowarzyszenia
  deklaracja członkowska
  informacje zarządu
  konto bankowe
  sprawozdanie finansowe na dzień 30.08.2009
  Wywiady z członkami stowarzyszenia
  Polecamy
  Ciekawe strony
  Nasze blogi


  Strona główna » Blogi » Michał St. de Zieleśkiewicz - blog
  Przemilczane zbrodnie na Polakach / prof. J.R. Nowak /

  Michał St. de Z..., czw., 28/07/2011 - 11:09
  Im dalej od czasów stalinizmu, tym bardziej uporczywsze są próby wybielania zbrodni żydowskich ubeków, pomniejszania rozmiarów ich roli w katowaniu i mordowaniu polskich patriotów, drastycznego zaniżania liczby ubeków żydowskiego pochodzenia.

  Swoisty rekord pod tym względem pobił były ambasador Izraela w Warszawie Szewach Weiss*, / nota bene urodzony w Polsce, ale nie znajacy jezyka polskiego/ publicznie głosząc absurdalne nieprawdy o zaledwie kilku komunistycznych funkcjonariuszach żydowskiego pochodzenia w Polsce. Nieźle wtórował mu osławiony oszczerca Polaków zza Oceanu - Jan Tomasz Gross, pisząc o rzekomo zaledwie "kilku tuzinach" Żydów-ubeków w Polsce, czyli "drobiażdżku bez znaczenia", jak to filuternie określił. W rzeczywistości zaś mieliśmy jednoznaczną dominację żydowskiego pochodzenia zbrodniarzy komunistycznych na kluczowych pozycjach ubeckiego syndykatu zbrodni w dobie stalinizmu. Począwszy od faktycznego nadzorcy całego aparatu terroru, niszczącego tysiące polskich patriotów - Jakuba Bermana, przez lata członka Biura Politycznego KC PPR, a później KC PZPR, odpowiedzialnego za nadzór nad bezpieką. Był to najbardziej niebezpieczny dla Polaków "morderca zza biurka", faktycznie zbrodniarz numer jeden, którego nigdy nie ukarano za jego zbrodnie na Polakach. Przypomnijmy, że nawet tak skrajna tropicielka rzekomego "antysemityzmu" w Polsce jak Alina Grabowska przypomniała w swoim czasie na łamach paryskiej "Kultury" (grudzień 1969 roku), iż: "W pierwszych latach powojennych (a nawet i później) znakomitą, niestety, większość pracowników UB stanowili Żydzi".

  Stoją: Irena Grudzińska, Jan Lityński, Adam Michnik. Siedzą z przodu: Jan Tomasz Gross w objęciach Aleksandra Smolara. Z tyłu: Jan Kofman, Barbara Skowrońska.

  / bananowa młodzież / wszyscy pochodzenia zydowskiego Warszawa, 1967 r.  Obok dominacji żydowskich komunistów w UB trzeba zwrócić uwagę na jeszcze jedno zjawisko, zbyt często pomijane w książkach o ówczesnej historii. Otóż nie było chyba żadnej takiej haniebnej zbrodni na polskich bohaterach, na najszlachetniejszych polskich patriotach w dobie stalinizmu w Polsce, gdzie w tle nie kryłyby się cienie jakichś żydowskich katów. Od Bermana, Różańskiego, Fajgina, Brystygierowej, Romkowskiego, Światły, po Morela, Wolińską, Gurowską i Stefana Michnika. By przypomnieć choćby najskrajniejsze i najtrudniejsze do wyjaśnienia zbrodnie: na bohaterskim generale "Nilu" - Fieldorfie, słynnym "Anodzie" z "Zośki i Parasola" A. Kamińskiego czy westerplatczyku majorze Słabym.
  Aby zrozumieć, jak absurdalne i nie mające niczego wspólnego z obiektywną prawdą historyczną są wszelkie próby wybielania roli zbolszewizowanych Żydów w UB, wystarczy po prostu przyjrzeć się dokładnie czołowym postaciom dominującym w stalinowskim Ministerstwie Bezpieczeństwa Publicznego, czyli faktycznym syndykacie zbrodni w ówczesnej Polsce. Okaże się wówczas, że wszyscy czołowi prominenci MBP (poza jednym ministrem figurantem - Stanisławem Radkiewiczem) byli pochodzenia żydowskiego (por. szerzej mój tomik "Zbrodnie UB", "Biblioteka książek niepoprawnych politycznie", wyd. MaRoN, Warszawa 2001, s. 5-25).

  Działo się tak nieprzypadkowo, lecz zgodnie z zasadą Stalina: "dziel i rządź", wykorzystującą ludzi z mniejszości narodowych w Rosji i innych krajach ujarzmionych przez ZSRS do tym lepszego podporządkowywania narodów w nich zamieszkujących, zniszczenia ich uczuć narodowych i religii, które wyznawali. Do tego zaś najlepiej nadawali się ludzie jak najdalsi od patriotyzmu polskiego, węgierskiego, rumuńskiego, czeskiego czy litewskiego, a także od religii chrześcijańskiej, a więc komuniści żydowscy. Fakty są uparte w tym względzie.

  Katowano głównie Polaków

  Wybielaczom roli Żydów w UB i generalnie w stalinowskiej władzy oraz popełnionych przez nich zbrodni warto przypomnieć jednobrzmiące świadectwa na ten temat osób z jakże różnych środowisk intelektualnych od Marii Dąbrowskiej, Bohdana Cywińskiego i ojca Józefa M. Bocheńskiego po Stefana Kisielewskiego i Czesława Miłosza.

  Najwybitniejsza chyba pisarka tego okresu, Maria Dąbrowska, w zapiskach w swym dzienniku pisała pod datą 17 czerwca 1947 roku:

  "UB, sądownictwo są całkowicie w ręku Żydów. W ciągu tych przeszło dwu lat ani jeden Żyd nie miał procesu politycznego. Żydzi osądzają i na kaźń wydają Polaków".

  Bardzo podobne w swej wymowie były zapiski Stefana Kisielewskiego. W dzienniku pod datą 18 października 1968 roku Kisielewski pisał: "Dwadzieścia lat temu powiedziałem Ważykowi, że to, co robią Żydzi, zemści się na nich srodze. Wprowadzili do Polski komunizm w okresie stalinowskim, kiedy mało kto chciał się tego podjąć z gojów".

  Niewiele później, 4 listopada 1968 r., Kisielewski zapisał w swym dzienniku: "Po wojnie grupa przybyłych z Rosji Żydów-komunistów (Żydzi zawsze kochali komunizm) otrzymała pełnię władzy w UB, sądownictwie, wojsku, dlatego że komunistów nie-Żydów prawie tu nie było, a jeśli byli, to Rosja się ich bała. Ci Żydzi robili terror, jak im Stalin kazał".

  Z kolei Bohdan Cywiński tak oceniał rolę Żydów w stalinizacji Polski na łamach podziemnego periodyku "Głos" w kwietniu 1985 roku: "Fakty manifestacyjnego popierania władzy komunistycznej zaraz po wojnie, wyjątkowe nagromadzenie osób pochodzenia żydowskiego w aparacie władzy, a zwłaszcza w najbardziej znienawidzonych społecznie resortach bezpieczeństwa i propagandy oraz mnogość przykładów szczególnej ich wrogości wobec przejawów polskiego szacunku dla narodowej tradycji - wszystko to w jakiejś mierze pozostało w świadomości starszych pokoleń, powodując zrozumiałe urazy". W pierwszym odcinku tego cyklu przypominałem już wypowiedź innego intelektualisty katolickiego - ojca Józefa M. Bocheńskiego na łamach paryskiej "Kultury" (nr 7-8 z 1986 r.) akcentującą rolę Żydów kierujących komunistyczną policją bezpieczeństwa za wymordowanych przez tę policję "bardzo wielu spośród najlepszych Polaków".
  I wreszcie świadectwo noblisty Czesława Miłosza, tym wymowniejsze, że chodzi o intelektualistę znanego ze skrajnie prożydowskiej postawy. Otóż właśnie Miłosz stwierdził w niemal zupełnie nieznanym w Polsce (poza moimi tekstami) wywiadzie dla wydawanego w Stanach Zjednoczonych czasopisma "Tikkun" (nr 2 z 1987 roku), mówiąc o żydowskich komunistach: "Oni zajęli wszystkie czołowe pozycje w Polsce i również w bardzo okrutnej policji bezpieczeństwa, ponieważ oni byli po prostu bardziej godni zaufania niż miejscowa ludność" [podkr. - J.R.N.]. W tym stwierdzeniu Miłosz nieco przesadził i ktoś mało poinformowany mógłby go nawet oskarżyć o antysemityzm. Żydzi nie zajęli jednak wszystkich co do jednego stanowisk na szczytach partii i w bezpiece. Parę ważnych stanowisk zostawili, były tam nie-żydowskie wyjątki, jak choćby Bierut czy Radkiewicz (żonaty z żydowską komunistką), ale obaj grali raczej rolę figurantów. Generalnie jednak Miłosz celnie określił wyjątkową, dominującą rolę komunistów żydowskiego pochodzenia w stalinizacji Polski.

  Z rękami umaczanymi po łokcie we krwi

  Wybielaczom roli Żydów w UB i w stalinizacji Polski warto przypomnieć również prawdziwie uczciwe i obiektywne świadectwa Polaków żydowskiego pochodzenia lub polskich Żydów na ten temat. Andrzej Wróblewski, wybitny krytyk teatralny żydowskiego pochodzenia, w książce "Być Żydem", Warszawa 1993 r., s. 181, pisał: "Proporcjonalnie więcej było Żyd
 • 30.07.11, 12:22
  Czytam. Ale ... bez przekonania.
  --
  Zapraszam do dyskusji na forum Roztocze oraz do prezentowania zdjęć na FotoForum Roztocze
 • 30.07.11, 18:00

  Ja też tam jutro będę i zapraszam. Andrzej Dziąba.

  ZAPROSZENIE  Grupa Robocza Ugrupowań Patriotycznych i Narodowych „OJCOWIZNA”, zaprasza na zebranie w Warszawie w dniu 31.07.2011r. (niedziela), które poprzedzone będzie mszą świętą koncelebrowaną z udziałem ks. Stanisława Małkowskiego o godz. 11.30 w kościele p.w. Św. Stanisława Kostki na Żoliborzu, ul. Hozjusza 2.

  Po mszy św., odbędzie się złożenie wieńców i wiązanek na grobie bł. ks. Jerzego Popiełuszki oraz zwiedzenie muzeum błogosławionego w podziemiach kościoła.

  W dalszej części programu, o godz. 13.00 w sali konferencyjnej rozpocznie się zebranie zainteresowanych przedstawicieli ugrupowań i osób fizycznych wchodzących w skład Grupy Roboczej, Zespołu Doradców i Autorytetów oraz Komitetu Wyborczego Wyborców „OJCOWIZNA”, celem ustalenia taktyki i programu wspólnego udziału w wyborach do Sejmu RP i Senatu RP ogłoszonych na dzień 09.10.2011r.  Sekretarz Przewodniczący  Wieńczysław Nowacki Kazimierz Chorzępa • Gość: jolka IP: *.tvgawex.pl 16.08.11, 21:19
  "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

  Israel Singer Dnia 19 kwietnia 1996r. na Swiatowym Kongresie Żydów

 • 24.09.11, 05:19
  kacZOr u wladzy to zamiordyzm, sredniowiecze ,kobiety w roli reproduktorek , kosciol w panstw, wstyd na arenie miedzynarodowej, smolensk na codzien, fotyga ministrem edukacji, macierewicz promujacy krzyz w tv, kurski szukajacy wrogow sprawy, mniej inwestycji, mniej miejsc pracy, Rydzyk i radio maryja glowna rozglosnia, swiatynia opatrznosci bozej wielkosci 4 palacow kultury, zero zdolnosci koalicyjnej , krzyz na kazdym rogu ulicy, przedpotopowa edukacja, smiech europy, 50 letni samotny mezczyzna z kotem premierem, wojna z prezydentem, wojna z parlamentem, wszyscy narkomani do wiezien, areszty wydobywcze, komisje sledcze, droga antykoncepcja, jesli nie zakazana, mohery uprzywilejowana grupa spoleczna, wiekszy deficyt, mniej dotacji z unii,.........:.......................
  Pozdrawiam
 • 24.09.11, 12:44
  Niech zgadnę... Na podstawie wątku wychodzi mi, że masoni, sowieccy agenci, byli TW i znana nam Siostra UBecja z bliźniaczką eSBecją, Watykan, siła wyższa, każdy, nikt, a nad tym wszystkim, jak wynika z Twojej bzdury - stoi Żyd Wieczny Tułacz.

  Może zanim walniesz kolejną bzdurę, to się zastanowisz, kto rządzi USA. Bo z tego, co bredzisz, wynika jawnie,ze tam rządzą: Polacy, Hiszpanie, Francuzi, Portugalczycy, Meksykanie, Afrykańczycy Wszelkich Klanów, Rosjanie, Chińczycy, Wietnamczycy i tak dalej. Bowiem, jak wiadomo, rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej dawno temu niemal w całości wytłukli dobrzy chrześcijanie.
  Dodam uprzejmie, ze sugerowanie się brzmieniem nazwisk jest idiotyzmem do imentu, albowiem długo po Wielkim Eksodusie oraz po tournee Hitlera po Europie znakomita ilość Żydów przyjęła polsko brzmiące nazwiska.Czy zdajesz sobie sprawę, ilu Warszawskich, Wrocławskich, Poznańskich etc. to... stare polskie szlacheckie rody?
  Zanim wklepiesz kolejny idiotyzm - zapoznaj się z historią.
  --
  OW 3, lista nr 4, miejsce 23 :)
  napisz maila w tej sprawie na forum@agora.pl by Dzieneusz

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.