• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Administracja Facebook'a Dodaj do ulubionych

• IP: *.internetia.net.pl 01.02.12, 16:06
    witam. mam problem od kilku miesięcy ze swoim kontem na fb. Niestety nie moge sie zalogować i chciałabym zgłosić sie z tym do administratora ale nie znalazłam żadnego maila, kontaktu... przy zakładce 'pomoc' na fb nie znalazłam nic co by mi mogło pomóc. Jeśli ktoś zna jakis kontakt do administracji lub kogoś, kto może mi pomóc bardzo prosze napisać :)
    Edytor zaawansowany
    • 03.02.12, 11:19
      spróbuj:
      www.facebook.com/help
      --
      hide and seek
      • Gość: malinowy_krem IP: *.adsl.inetia.pl 04.02.12, 12:07
        kurcze, właśnie nic sensonego tam nie znajduje:I bo juz szukalam i nawet pisałam gdzieś tam...:(
        • 16.02.12, 14:32
          www.facebook.com/help/issues/login - ? oni nie mają systemu mailowego
          • 16.02.12, 14:54
            www.facebook.com/help/contact.php?show_form=login_password_bug - to znalazłam:)
      • Gość: Barbara IP: *.adsl.inetia.pl 30.12.13, 12:35
        Moje dane z facebook są znane na innym portalu, z którym nie integrowałam facebooka. Po prostu jest to hakerstwo
    • Gość: Maria IP: *.maverick.com.pl 07.11.15, 15:36
      Na moim profilu dzis pojawiaja się żenujące zdjęcia;poszły one do wszystkich moich znajomych ;dostałam masę uwag i brzydkich komentarzy; jak mozna do tego dopuścić aby coś takiego miało miejsce;prosze fb o zlikwidowanie u mnie tych zdjęć i czekam na odpowiedź
    • 18.01.16, 18:41
      mnie też zablokowano konto na fb,bez podania przyczyny,jeśli chcę się zalogować do swojego konta to żądaja ode mnie ksera mojego dowodu osobistego,czy ich powaliło całkowicie???
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.