Dodaj do ulubionych

Odszkodowanie

25.03.18, 00:04
Ostatnio mój kolega miał wypadek podczas pracy w szklarniach. Kilka dni spędził w szpitalu i nie wiadomo kiedy teraz wróci do pracy. kolega poradził mu żeby z www.kompensja.pl/ walczył o odszkodowanie. Jak myślicie czy ma w ogóle jakieś szanse na żeby je uzyskać? Walczyliście kiedykolwiek o odszkodowanie za wypadek w rolnictwie?
Obserwuj wątek
    • bencio66 Re: Odszkodowanie 19.10.19, 17:32
      Nie rozumiem poszkodowanych którzy nie ubiegają się o swoje czyli o odszkodowanie... Mam znajomego który miał ponad 10 złamań ze względu na wrodzoną łamliwość kości i ani razu nie poszedł z tym do ubezpieczyciela - wprawdzie były to polisy grupowe typu szkolne i uczelniane, ale i tak miałby już w portfelu jakieś 100 tysiecy. Co innego jeśli chodzi o wypadku w pracy albo wypadki w drodze do pracy, wtedy z polisy pracodawcy można uzyskać bardzo duże odszkodowanie / zadośćuczynienie. Warto poczytać o tym w poradnikach na wieksze-odszkodowanie.pl - ważna jest dokumentacja zaraz po zdarzeniu - w szczególności dokumenty z izby przyjęć do której od razu po wypadku trzeba się udać, potem wszelkie dokumenty z leczenia będą pomocne. Dalej warto walczyć w sądzie, z pomocą profesjonalnego prawnika - postępowanie sądowe trwa długo, ale dostaniemy większe odszkodowanie. Pozdrawiam
      • bencio66 Re: Odszkodowanie 20.10.19, 14:11
        Szkoda gadać, ubezpieczalnie to wcale nie są przyjazne instytucje dla poszkodowanych... mają miliardy złotych zysku na czysto, a wykorzystują poszkodowanych, zaniżając odszkodowania albo odmawiając wypłaty świadczeń nawet w sytuacjach oczywistych. Składki ubezpieczeń wzrastają, a z kwotami odszkodowań nadal jesteśmy 100 lat za murzynami, bo sądy też nie są przychylne. Miałem sprawę odszkodowawczą o śmierć bliskiej osoby, która trwała 3 lata!
    • pati679 Re: Odszkodowanie 20.10.19, 14:23
      Miałam w rodzinie śmiertelny wypadek rolniczy. Kuzyn pracował u rolnika i podczas pracy pośliznął się i wpadł pod kombajn. Rolnik miał obowiązkowe ubezpieczenie OC gospodarstwa, wypadek przy pracy był oczywisty a i tak ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania, sprawa w sądzie toczy się już 2 rok...
    • aga_1980.06 Re: Odszkodowanie 22.10.19, 09:00
      Kiedy miałam wypadek komunikacyjny skorzystałam z pomocy kancelarii automobile expert i mogę powiedzieć, że ich wiedza i pomoc w tej sytuacji była nieoceniona. Wiem, że sama nic bym nie uzyskała, gdyż nie znam się na przepisach i prawie. Dlatego warto powierzać takie sprawy kancelariom, które się w tym specjalizują. Dla zainteresowanych podaję numer telefonu 533-200-004.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka