19.12.18, 22:39
Dzień dobry. Za pół roku biorę ślub i wpadłem na pomysł by wynająć fotobudke, ponieważ chciałbym jakoś urozmaicić gościom tą wyjątkową noc, a takie pamiątki ze świetnej zabawy będą miłą pamiątką. Ktoś może mi coś polecić?
pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • natulana 27.12.18, 22:57
    wynajmuj jasne! jako gość potwierdzam że to super atrakcja, w listopadzie byliśmy na weselu z fotobudką i super się bawiliśmy. Mam kilka fajnych fotek. To była fotobudka Smove, biała bardzo elegancka, zdjęcia jak od fotografa, mam też na myśli jakość wydruku.
  • arisha 09.01.19, 15:45
    znajoma poleciła mi świetna [url=http://lightring.pl/fotobudka/na-wesele/]fotobudka na wesele[/url] podobno każdy był mega zadowolony
  • agariwa 14.01.19, 21:01
    Cześć!
    Fotobudka jest naprawdę fajną sprawą, którą warto mieć na weselu.
    Ale co powiecie dodatkowo na takie urządzenie jak Automatyczny Barman - Barmix ?
    Wydaje mi się, że to też fajna sprawa i oczywiście tańsze niż barman...
  • pawel123121131 21.01.19, 02:27
    Zapraszam po fotobudki do nas: www.fotosbudka.pl
    Oferujemy:
    -nielimitowana ilość wydruków
    -gadżety
    -tło
    -obsługa asystenta
    -zdjęcia w wersji cyfrowej
    -personalizacja szablonu
  • sambolejro 23.01.19, 08:56
    Fotobudka teraz jest na każdym weselu :) fajna pamiątka.
  • mrcebulion 23.01.19, 11:59
    Fotobudka fajna sprawa. Tylko trzeba uważać. U kuzynki było jakies fotolustro z jakims zepsutyn oprogramowaniem że gdy ktos chcial wiecej niz 2 zdkecis to do windowsa musieli wychodzix i recznke drukować. Pozatym lampa nawalila i bylo bez źródła światła i obsluga nie zmienila nawet ustawień aparatu i zdkecia wychodzily tragiczne. Lecieli chyba na automacie.

Ja osobiście polecam fotobudkę www.boodka.pl - robią ładne zdjęcia.

Pozdrawiam.
  • kozieradka 26.03.19, 14:13
    To super zabawa dla gości, a dla Was zostanie pamiątka. Nie zapomnij dokupić album do którego goście będą mogli od razu wklejać zdjęcia :)

--
    Lidia
  • skyfall001 06.05.19, 07:41
    Poszukaj w sieci, znajdzie się tego sporo, choć szczerze mówiąc jak dla mnie fotobudki są przereklamowane

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka