Dodaj do ulubionych

Beton architektoniczny

12.01.19, 19:58
co myślicie o takim rozwiązaniu w domu? Czekam na szczere odpowiedzi
Edytor zaawansowany
  • sambolejro 23.01.19, 08:57
    Mnie podoba się beton w industrialnych aranżacjach.
  • ka02225ro 07.02.19, 12:34
    W ogrodzie wygląda zaje..cie. Sprawdź www.vhct.pl/pl/beton-architektoniczny-do-ogrodu, a przyznasz mi rację
  • h0racy 09.03.19, 19:57
    A jakie sa tego alternatywy?
  • ineth 11.03.19, 12:03
    Pewnie, ze sa .. lepiej zadac pytanie czego to w dzisiejszych czasach sie nie dostanie :) Wszystko zalezy od tego jak pojemna mamy kieszen bo sam slyszalem o ludziach ktorzy potrafia wydac grube tysiace na remont jednego pomieszczenia. Z mojej perspektywy to jest troche robione na pokaz wiec nie bede nikogo do tego namawiac. Lepiej rozejrzec sie za czyms co bedzie w rozsadnej cenie, zachowujac przy tym nowoczesny wyglad. Co ciekawe mozna znalezc cala mase aranzacji z wykorzystaniem kamienia dekoracyjnego np. Stone Master . Moj znajomy w ten sposob wykonczyl sobie salon wraz z zabudowa na telewizor .. wiecie mam na mysli taka z oswietleniem led itd. Oczywiscie wszystko zrobil we wlasnym zakresie poniewaz na stronie producenta mozna znalezc dokladna instrukcje montazu - stonemaster.pl/instruktaz-montazu-i-porady-aranzacyjne-dla-kamienia-dekoracyjnego/komplementarny-system-montazu-kamienia-dekoracyjnego-stone-master Za zaoszczedzone pieniadze dolozyl sobie do celu jaki mial wyznaczony czyli zakupu nowego telewizora. Jak to mowia .. polaczyl przyjemne z pozytecznym, a do tego jeszcze siedzi przed 75 calowym ekranem microled.
  • skyfall001 06.05.19, 07:42
    Dosyć popularne rozwiązanie i wbrew pozorom także całkiem ciekawie i ładnie może wyglądać, choć nie wiem czy sam bym się zdecydował. Wiele będzie zależało od pomieszczeń.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka