Dodaj do ulubionych

Sądy elektroniczne

06.11.19, 09:29
Jak myślicie - doczekamy się kiedyś PRAWDZIWEJ reformy wymiaru sprawiedliwości, z sądami elektronicznymi na czele?
Pamiętam, że dużo się mówiło o szybkim sądzeniu stadionowych bandytów... i z tego co pamiętam to cały plan spalił na panewce. A szary Kowalski nie ma co marzyć o ekspersowym postępowaniu, nawet jeżeli sprawa jest oczywista od samego początku...
Chyba tylko w prawie gospodarczym pojawił się jakiś wyspecjalizowany e-sąd do ściągania długów. Ale to ledwie kropla w morzu potrzeb!
Obserwuj wątek
    • legsyeah Re: Sądy elektroniczne 12.11.19, 09:52
      legsyeah napisał(a):

> Jak myślicie - doczekamy się kiedyś PRAWDZIWEJ reformy wymiaru sprawiedliwości,
      > z sądami elektronicznymi na czele?
      > Pamiętam, że dużo się mówiło o szybkim sądzeniu stadionowych bandytów... i z te
      > go co pamiętam to cały plan spalił na panewce. A szary Kowalski nie ma co marzy
      > ć o ekspersowym postępowaniu, nawet jeżeli sprawa jest oczywista od samego pocz
      > ątku...
      > Chyba tylko w prawie gospodarczym pojawił się jakiś wyspecjalizowany e-sąd do ś
      > ciągania długów. Ale to ledwie kropla w morzu potrzeb!
      EDIT!
      Zastanawiałem się, czy czegoś nie pokręciłem, ale na e-sad.info.pl/epu-e-sad/jakie-sprawy-mozna-zglaszac-do-e-sadu/ znalazłem ostateczne potwierdzenie moich słów. Da się wprowadzać UZYTECZNE innowacje do sądownictwa? Da się! Tylko nikomu u nas się nie chce...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka