Dodaj do ulubionych

BYLO ALE SIE SKONCZYLO

07.06.06, 08:55
MUWILA ZE MNIE KOCHA MUWILA ZE JEJ NA MNIE BRADZO ZALEZYi muwila ze dzisaj
przyjedzie ale nieprzyjedzie bo wszystko przez ta matke o sredniowiecznych
pogladach naprawde ma jebnieta matke i jej niechce puscic, ja wiem jednao dla
milosci niema barjer jak by chcala to by przyjechala jest osoba dorosla ma 21
lat i niemusi sie suchac matki ale jak woli mamusie nie mnie to taki zwiazek
niema sensu ja dzwonilem do niej codzienie rozmawialem po pare gdzin wydalem
moze pieniedzy na telefony chyba z szejset zlotych a ona woli swoja matke
zamist mnie widocznie niezalezy jej na mnie ja sie pytam to dlczego tak mnie
rozkochala wsobie niemozna se tak grac na ludzkich uczuciach ja jej napisalem
zeby kiedys tego bledu niezalowala cale zycie ale cusz z boza pomoca dojde do
siebie boze dlaczego to sie tak stalo dlaczego mnie tak doswiadczszy jasnej
dlaczego ja ja poznalem wszystko przez ten internt
--
MUUUUUU!!!!!
Zapraszam do mnie!
Obserwuj wątek
    • mi.ka.n Re: BYLO ALE SIE SKONCZYLO 07.06.06, 10:33
      Moze jeszcze nie tak do końca to wszystko jest skończonei sie jeszcze
      odwróci.Nie trzeba tak od zaraz sie jednak mocno uczuciowo angazować.Może ze
      bylo to tak nagłe i bardzo krótkie szybciej to wielkie zauroczenie Ci
      przejdzie.A moze nie bedzie musiało bo sie jeszcze do Ciebie odezwie.Bądz na
      razie dobrej mysli.
      • kruwsko66 Re: BYLO ALE SIE SKONCZYLO 07.06.06, 10:53
        wszystko jest skonczone jezeli ona niechce przyjechac to jej nizalezy dzwonila
        do mnie i co mi powiedziala to samo co przez morze godzin powiedziala mi
        michalku ani slowa przepraszam ani pocauj mnie w d... ona poprostu mysli ze
        wszystko jest w nalerzytym pozadku i ze ja jej obiecalem przyjechac a ona
        niedala nic z siebie ma jedno wyjscie z tej sytulaci jezeli cos do mnie
        naprawde czuje to wsadzie w pociag o 11:14 i przyjedzie do pily ja jej to
        powiedzialem a ona powiedziala ze nieprzyjedzie, ja jej powidzialem zebys tego
        bledu w zyciu kiedys niezalowala i zebys tak nieciertpiala jak ja cierpie i sie
        rzlaczylem bo ona mysli ze jest wszstko w pzadku
        --
        MUUUUUU!!!!!
        Zapraszam do mnie!
        • kicior99 Re: BYLO ALE SIE SKONCZYLO 07.06.06, 13:57
          kruwsko66 napisał:

> wszystko jest skonczone jezeli ona niechce przyjechac to jej nizalezy

nie chce czy nie moze? Pamietaj, nie we wszystkich rodzinach jest tak, ze jak
          masz 18 lat to mozesz robic co chcesz. Ja pelnie wolnosci uzyskalem w wieku
          jakichs 22 lat. Wczesniej tez bym wbrew matce (ojciec juz nie zyl) nigdzie sam
          na dlugo nie wyjechal. Chyba ze w sprawach nauki, co istotnie sie zdarzylo.
          --
          <><> eurOkicioR <><>
          Nie bluzgaj!
          Podyskutuj o języku
                • kicior99 Re: BYLO ALE SIE SKONCZYLO 07.06.06, 14:04
                  nioe - bo jest wygodna a to jeszcze wszystkiego nie przekresla, kazdy ma swoje
                  wady a ty wlasnie poznales jej pierwsza i najwieksza. Uspokoj sie, zajmij sie
                  czyms przyjemnym i nie dzwon do niej 3 dni. 3 dni, rozumiesz? Wtedy okaze sie
                  czy istotnie panna jest cos warta.
                  --
                  <><> eurOkicioR <><>
                  Nie bluzgaj!
                  Podyskutuj o języku
                      • mi.ka.n Re: BYLO ALE SIE SKONCZYLO 07.06.06, 16:02
                        "Miłość swe humory ma"... i to własnie jeden z nich.Nie sądzę jeżeli jest
                        rozsądną dziewczyną żeby rzucała słowa na wiatr.Jeżeli rzeczywiście zapałała do
                        Ciebie wielkim uczuciem to wcześniej czy póżniej odezwie się.Nie zaszkodzi
                        jednak Michale posłuchać Kiciora i 3dni jej nie nagabywać.Taka mała próba,która
                        powinna coś niecoś wyjaśnić.
                        • kicior99 a co na to muzyka? 07.06.06, 16:09
                          Kocha sie raz - potem drugi i trzeci i znow...

Mowisz panna zostawila
                          Kumple dawno cie olali
                          Ale nie boj nic - minie jakis czas
                          Poczuj chlodny swit, wszystko przjedzie ci
                          uh, chlopaki
                          Uuh, nie placza

Wstań, powiedz: nie jestem sam
                          I nigdy więcej już nikt
                          nie powie: sępie miłości, nie kochasz. =))))))))))))))))))))

Kochać to nie znaczy zawsze to samo
                          Kiedy jesteś daleko kochasz przecież inaczej
                          A kiedy pragniesz tak mocno, żebyś nie żałował
                          Kiedy jesteś daleko możesz wszystko stracić

--
                          <><> eurOkicioR <><>
                          Nie bluzgaj!
                          Podyskutuj o języku
                          • kruwsko66 Re: a co na to muzyka? 07.06.06, 20:28
                            ale to jusz jest definitywnie skonczone niechce tej lampucery znac a ona
                            faktycznie zucala slowa na wiatr ona sie mna bawila ze ja plkace z rozmowy
                            telefoniczne jak by chciala to by przyjechala takie jest moje zdanie ale jej
                            niezalezalo jej zalezalo poprostu zeby mnie wykorzystac
                            --
                            MUUUUUU!!!!!
                            Zapraszam do mnie!
                              • kruwsko66 Re: a co na to muzyka? 08.06.06, 09:59
                                wczoraj robert do mnie dzwonil i nas pogodzil powiedzial mi ze ona musi suchac
                                matki bo jest na jej garnuszku ise niemoze jezdzic do chlopaków jak i kiedy
                                chce i powiedzial jezeli jej zalezy to zadzwoni a ona jusz duzo wczesniej
                                dzwonila , ja se to przemyslalem i doszlem do wniosku ze jej mama nie stanie
                                nam na drodze czeba sie pogodzic i se pomyslalem ze to poprostu byla nasza
                                pruba przetrwania i jej to powiedzialem naco mi przyznala racie takrze jest oki.
                                W niedziele jade na poznanska gielde tam jest ponoc ponad5 tys samochodów i cos
                                sobie wybiore i doszlismy do wniosku ze przyjade do niej i wynajme se pokuj muj
                                brat mi jedno powiedzial ze omilosc czeba walczyc.Wiec ja to robie nie zostawie
                                jjej nie stanie nam na drodze stuknienta matka o sredniowecznych pogladach i
                                ktura sucha ksiedza rydzyka bo to niejest dlamnie ani dla Andzeliny zaden
                                autorytet ta jej mamusia ona mi powiedziala ze zazwyczaj sama decyzje podejmuje
                                bo jak sie pyta matki to sredniowiecze
                                --
                                MUUUUUU!!!!!
                                Zapraszam do mnie!
                                • mi.ka.n Re: a co na to muzyka? 08.06.06, 10:41
                                  Michał ciesze się ,ze sie uspokoiłes .Słuchaj podpowiedzi zyczliwych Ci osób to
                                  pewnie nie wyjdziesz na tym żle.A wybranka Twoja musi tez słuchać troche mamy
                                  bo bądż co bądż jest jeszcze od niej trochę zależna.I każda matka w oczach
                                  dzieci jest trochę średniowieczna.To ten odwieczny konflikt pokoleń.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka