Dodaj do ulubionych

DOBRY OPTYK W KRAKOWIE

18.11.10, 21:50
CZY MACIE JAKIEGOŚ DOBREGO OPTYKA W KRAKOWIE?
Jestem ciekawa co do Waszych typów. Uzasadnijcie dlaczego taki jest Wasz wybór.
pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • bubas84 25.01.11, 10:22
    hej na mazowieckiej bez skierowania i na nfz, dlaczego dobry? chodzę tam od jakiegoś czasu, mam minusy i wada mi sie powiekszała, ale tylko dlatego ze wczesniejszy lekarz zle dobral mi szkla, na mazowieckiej po pierwszej wizycie wymienili okulary, i za kolejne pol roku juz byla poprawa, jak zaczełam tak chodzić to mieli jeszcze usługi prywatne a teraz jak jest nfz to oszczedzam i to mnie cieszy
  • misiowamama-2 17.02.11, 14:57
    a znacie może optyka na ul. Wielickiej 79A w Krakowie? Jeśli nie to polecam. Pracuja tam fajne , bardzo uprzejme babeczki. Służą naprawde fachową poradą, w dodatku jest naprawdę TANI. Jestem ich stałą klientką, zreszta cała rodzina korzysta z ich usług. Wszyscy okularnicy jesteśmy i często zmieniamy szkła...
  • misiowamama-2 02.07.11, 14:35
    mój ulubiony optyk z ul. Wielickiej 79 w Krakowie. przeniósł się na ul. Komandosów 21. Będę miała trochę dalej ale i tak w razie potrzeby tam pojadę , bo to najlepszy optyk w Krakowie! a może nawet w Małopolsce!
  • biala_myszka1 26.02.11, 12:44
    Dr Edward Padło z Centrum medycznego Falck. Trochę daleko od centrum ale warto wybrać się w tą podróż. Bardzo poważny specjalista. Jak byłam na pierwszej wizycie wykazał się dużą kompetencja. Wybrał mi pierwsze soczewki ale uwzględniając moje sugestie cenowe itd... Szczerze polecam.
  • misiowamama-2 20.03.11, 10:49
    Po pierwsze to nie jest optyk, tylko okulista. Ponadto co do jego profesjonalizmu. mam inne zdanie :-(
  • hankarambanka 14.07.11, 22:12
    witam nie wiem czy to jeszcze kogos interesuje ale mam informacje ktore dla mnie sa wazne..gdyz chcialam wam polecic optyka który w mojej rodzinie obsługuje wszystkich i został nam polecony przez lekarza w witkowicach z racji na swoje kompetencje... jest to zakład optyczny na ulicy Krakowskiej 4 w Krakowie nazywa sie bodajże WCISŁO od nazwiska naprawde warto tam zajzec,babka jest na tyle zyczliwa ze u mojej znajomej podejzewala blad w recepcie i kazala to skonsultowac i faktycznie miala racje!jest rewelacyjna ,ma wiedze,fach a pozatym dobrej jakosci okulary i w dobrej cenie..pozatym zawsze krakowskim targiem cos urwie tak wiec polecam!! za to naciełam sie i przestrzegam przed sieciówkami w galeriach to jest jedno wielkie dranstwo ich interesuje tylko moment zaplaty a potem jak cos trzeba dopasowac to sie wrecz wypieraja klienta albo kaza placic ...
  • an3tte 08.07.13, 14:14
    Ja lubię "Świat okularów" z Westerplatte 8, jeszcze nigdy nie wyszłam niezadowolona, a mam taki kształt twarzy, że ciężko mi dobrać fajne oprawki. Szczerze polecam!
  • radekb3 01.10.13, 12:00
    Hej, bardzo polecam Salon Optyczny Tadeusz Kowalczyk optyk-kowalczyk.pl. Obsługa i wybór oprawek - klasa sama w sobie.
  • tobestia 13.02.14, 18:39
    Jak szukasz dobry zakład optyczny mający kontrakt z NFZ to zobacz tutaj. Pełny wykaz optyków w Krakowie: departamentzdrowia.pl/search/?q=zak%C5%82ad+optyczny&place=krak%C3%B3w
  • mysiapysia2016 11.03.16, 21:26
    Ja polecam salon optyczny Lux Optyk na Ruczaju. Jest nowiutki i piękny i z ogromnym wyborem okularów. Mają tam wszystkie marki z górnej półki ale w przyzwoitych cenach- tańsze też i to udało mi się kupić w promocji 50%. Przede wszystkim jestem pod wrażeniem ilości okularków dla dzieci (akurat kupowałam dla siebie ale oglądałam dzieciaczki z racji synka-okularnika). Zakład na naprawdę wysokim poziomie- nie pamiętam dokładnego adresu ale ul. Lubostroń. Myślę, że nikt się nie zawiedzie jak tam dotrze. Mają super wyposażony gabinet okulistyczny i kompetentną obsługę. Bardzo rzadko rozpisuję się na forach ale tym razem musiałam :)
  • konsument1980 20.10.16, 17:45
    Dzień dobry,
    ja polecam nowy salon na ul. Wrocławskiej 8 Andrzej Piwowarczyk Optyk Studio mają tam szeroki wybór opraw, a ceny już od 49zł :D obsługa miła i bardzo profesjonalna dobrano mi oprawy takie w których wglądam najlepiej, a nie jak to robili w innych salonach te które były droższe! POLECAM NA 100% ! :-)
  • anete12 08.11.16, 17:01
    Polecam optyka na ul. Wrocławskiej 8 Andrzej Piwowarczyk Optyk Studio, a to dla tego, że szukałam w kilku miejscach fachowej obsługi i rozsądnych cen i większość namawiała mnie na coś, a u tego Pana na Wrocławskiej czułam, że to moje oczy są najważniejsze, a nie "portfel" właściciela. Kupiłam okulary progresywne sporo tańsze od tych proponowanych w innych optykach, a moja przyjaciółka wybrała piękną oprawę do chodzenia
  • bogumilaj85 05.10.17, 08:47
    Ja również polecam Andrzej Piwowarczyk Optyk Studio Ul Wrocławska 8/8U Kraków. Profesjonalna obsługa, duży wybór oprawek, przystępne ceny 😊. Zarówno Pan Andrzej jak i Pani dr okulistyka godni polecenia. Wrócę tam napewno 😊
  • adamkrakow30 05.10.17, 13:14
    Wybraliśmy to miejsce na podstawie opinii Google Andrzej Piwowarczyk Optyk Studio na ul. Wrocławskiej 8 i się nie zawiedliśmy. Narzeczona chciała dobrać szkła kontaktowe ponieważ wcześniej miała problemy z ich noszeniem. Jest zachwycona - miła, profesjonalna obsługa i bardzo korzystne ceny. Badanie bardzo profesjonalne i dokładne, Pani Doktor jest specjalistą w każdym calu. Widziałem tam bardzo dużo fajnych opraw więc pewnie wrócimy tam by zrobić również okulary. Polecam.
  • adamkrakow30 05.10.17, 13:20
    Wybraliśmy to miejsce na podstawie opinii Google Andrzej Piwowarczyk Optyk Studio na ul. Wrocławskiej 8 i się nie zawiedliśmy. Narzeczona chciała dobrać szkła kontaktowe ponieważ wcześniej miała problemy z ich noszeniem. Jest zachwycona - miła, profesjonalna obsługa i bardzo korzystne ceny. Badanie bardzo profesjonalne i dokładne, Pani Doktor jest specjalistą w każdym calu. Widziałem tam bardzo dużo fajnych opraw więc pewnie wrócimy tam by zrobić również okulary. Polecam.
  • olka1978 17.02.19, 17:53
    Polecam wszystkim salon Lux Optyk na Ruczaju. Jeszcze nigdy nikt nie poświęcił mi tyle czasu. Panie mają bardzo dużo cierpliwości i niesamowitą wiedzę. Salon jest super nowoczesny - można zobaczyć wizualizacje proponowanych szkieł i zrobić sobie zdjęcia w oprawkach a później porównać je na specjalnym urządzeniu. Jak dla mnie rewelacja! A do tego ceny mają naprawdę przyzwoite. Nigdzie nie widziałam też tak pięknych i unikatowych opraw jak tutaj.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.