Dodaj do ulubionych

laserowa korekcja Lexum

IP: 37.203.210.* 08.11.13, 14:46
witam, zapisałem sie na zabieg do kliniki Lexum w Warszawie. głównie ze względu na to, że wade wzroku usuwają tam tanio. czy ktoś miał u nich zabieg? na co zwrócić uwagę? jak to się odbywa???
Edytor zaawansowany
  • Gość: awiton IP: 37.203.210.* 12.11.13, 10:55
    tanio czyli ile??? ja rozważam właśnie gdzie się wybrać, a wiem że w Lexum operuje Smorawski - dobry specjalista.
  • Gość: wiera IP: 178.216.54.* 13.11.13, 14:31
    chyba 1300zł, jest oferta na grouponie
  • Gość: omnomnom IP: 178.216.54.* 14.11.13, 09:46
    właściwie wszystko masz na ich stronie www.lexum.pl/. a pewnie wszystko i tak Ci opowiedzą w klinice. mi doktor mówił jak to będzie wyglądać, bo też jak się zapisałem to byłem zielony. ale pocieszę cię, że zabieg trwa 15minut max a Lexum to dobrzy specjaliści
  • Gość: anette IP: 178.216.54.* 14.11.13, 15:28
    to prawda, zabieg bardzo krótki, bezbolesny. a jaka ulga po wszystkim :)
  • Gość: kropki bordo IP: 178.216.53.* 15.11.13, 13:17
    zabieg będzie krótki, ale wazniejsze co potem. na poczatku będziesz zakrapiać oczy - lekarz Ci przepisze (wiem z autopsji). zero wysiłku fizycznego, ostrego słońca. najlepiej chodzić w okulrach przeciwsłonecznych, ale jakichś lepszych ;) te z bazaru tylko zaszkodzą. i tak nie wiem... przez tydzien, dwa? zalezy od Twojego organizmu. na wizycie kontrolnej po zabiegu dowiesz się wszystkiego ;) aha, dorbze że wybrałeś Lexum - mają tam dobrych lekarzy
  • 13.01.14, 23:03
    moja znajoma miaał ten zabiebg,potem strasznie ja oczy bolały ze siedziała 24 godziny z zamkniętymi oczami.łzy lały jej sie ciurkiem i dostaa wielkiego kataru.Co to było? o matko :( STRASZNIE CIERPIAŁA:(
  • Gość: crber IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.14, 19:02
    Oho konkurencja odezwała się.
  • 06.02.14, 20:15
    Zaciekawiona opisem na stronie Lexum ich zabiegu z korekcją widzenia,chciałam na ten zabieg wysłać moich rodziców.Ale mam wątpliwości co do jakości tego zabiegu,czy warto,czy to boli,czy naprawdę nie trzeba po tym zabiegu nosić już korekcyjnych okularów?Chciałam wysłuchać opinii osób,które miały taki zabieg robiony u nich.W dodatku cena 3700 za jedno oko też mała nie jest i dlatego chciałabym wiedzieć czy warto.
    --
    [url=http://lilypie.com][img]http://lbym.lilypie.com/1ocMp1.png[/img][/url]
  • Gość: miscordia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.14, 13:42
    bardzo warto! ja tez się wahałam, głownie ze względu na cenę, ale już miałam dosyć wady... nawet książki nie mogłam przeczytać :/ a w lexum czasem mają promocję na gruponie, więc może uda ci się zrobić to taniej!
  • Gość: gibbi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.14, 12:45
    własnie widziałem że tam neicałe 1300pln za jedno oko... spoko!
  • Gość: Yeyy IP: *.dynamic.chello.pl 13.03.14, 01:09

1300 jest to cena za jedno oko najtansza metoda, ale czy akurat na ta metode a nie na inna pacjent sie zakwalifikuje to juz stwierdzi lekarz na wizycie kwalifikacyjnej do zabiegu :)
    Specjalisci sa na prawde wysokiej klasy, szczegolnie ze bardzo sie wczuwaja w swoja role i dbaja o pacjetow. Sam zabieg trwa dosyc krotko bo ok 15 min z tym ze pacjet w klinice jest do max 4 h po tem spokojnie moze wrocic do domu. Nastepnego dnia jest obowiazkowa wizyta kontrolna, ktora jest wliczona w cene zabiegu. Jezeli chodzi o termin zabiegu jest to mniej wiecej 2 tyg od wizyty kwalifikacyjnej, a sama wizyta ustalana jest na podstawie wolnych miejsc w grafiku lekarzy :) to tak w skrocie :D jakby co zapraszam na infolinie :) zawsze chetnie pomozemy w miare mozliwosci :)
  • 02.04.14, 15:08
    Ja chciałabym wiedzieć, jakie są gwarancje w zawartej umowie. Zdarza się bowiem, że zabieg trzeba powtórzyć. Czasem po kilku tygodniach czy miesiącach a czasami po kilku latach. W Czechach ceny są nieco niższe od polskich, ale za to w wielu klinikach dają gwarancję dożywotnią, tzn. że gdy wzrok ulegnie pogorszeniu to przeprowadzą drugą operację nawet po kilkunastu latach za darmo. Oczywiście zakładając, że wtedy będzie jeszcze istniała ta klinika.
  • 04.04.14, 13:31
    promocja w lexum rzeczywiście jeszcze trwa
  • Gość: Aga IP: *.grojec.vectranet.pl 09.08.14, 17:30
    Zależy jaką metodę zabiegu wybierzesz. Jeżeli tą najdroższą (Femtolasik) to na drugi dzień wizyta kontrolna, żadnego bólu. Wiem, bo moja siostra ją wybrała i było o.k. Ja niestety z braku kasy wybrałam tą tańszą (EBK), ale nie najtańszą. Pan doktor od razu powiedział, że dwa dni będzie bolało, ale nie uprzedził, że aż tak. Niestety było tak samo jak opisywała mal-sia. Dwa dni nie mogłam otworzyć oczu, bolały ropiały. Nie dano mi wskazówek co robić. Sama zapodałam sobie środki przeciwbólowe i oczy-powieki, które były jak banie-drugiego dnia przemywałam delikatnie rumiankiem. I poskutkowało, bo wieczorem już otworzyłam oczy i mogłam patrzeć. Więc myślę, że warto zapłacić więcej, żeby się tak nie męczyć. Wizyta kontrolna w tej metodzie jest dopiero po tygodniu.
  • Gość: Aga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.14, 15:54
    Wcale nie konkurencja !!! Bo tak jest. Mi też po zabiegu łzy leciały i patrzeć nie mogłam. Zostałam przywieziona do domu wzjęłam przeciwbólowe proszki i poszłam spać. Doktor Smorawski uprzedzał mnie że będzie bolało 2 dni a miałam robione metodą EBK. Przestrzegałam z zegarkiem aplikowanie kropli a po dwóch dniach nic mnie nie bolało. Dziś mija 2 tyg. widzę jeżdzę samochodem ,nie łzawie, nie boli a miałam -0,75 -1,25 i astygmatyzm. Polecam wszystkim Pana Smorawskiego.
    Pozdrwiam Aga K
  • 06.05.14, 15:54
    własnie teraz szukam wszędzie opinii o Lexum bo rozważam zabieg. dzięki za Wasze opinie, chyba się zdecyduję:)
  • 11.07.14, 10:45
    teraz jest jakaś promocja na tańsze zabiegi w Lexum - takie info dla tych jeszcze niezdecydowanych ;)
  • Gość: Asde IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.14, 12:11
    Jeszcze i ja się wypowiem dla tych, którzy chcą się poddać operacji. 24 września 2013 miałam operację w klinice Lexum w Krakowie metodą Femtolasik. Sam zabieg trwał naprawdę krótko i był bezbolesny. Następnego dnia widziałam już naprawdę rewelacyjnie. Cały zespół lekarzy w Krakowie jest rewelacyjny. Wszystkim polecam :)
  • Gość: milka IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 08.03.15, 02:43
    Czy ktoś miał zabieg laserowej korekcji wady wzroku w LEXUM we Wrocławiu ? Metoda Femtolasik ? Duża krótkowzroczność - 5,5 dioptrii i duży astygmatyzm - 1,75 ? Przy dużej źrenicy. Ponad 7 mm. Jakie rezultaty ? Czy macie efekt halo ?
  • Gość: Ola IP: *.dainet.pl 18.02.16, 21:53
    Chciałabym mieć taką "dużą" krótkowzroczność ;) w tej chwili mam -9.0 na prawe i -9.25 na lewe i astygmatyzm -0.5, ale to może się zmienić, bo do operacji zostały mi jeszcze 2 lata (robią od 21 roku życia a ja mam 19), a póki co co wizytę nowe szkła :/ Też zastanawiam się nad operacją, ale słyszałam, że wada może wrócić pomimo jej usunięcia :(
  • Gość: Marta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.14, 14:36
    Niestety nie polecam tej kliniki we Wrocławiu. Jak chodziłam na wizyty prywatne i płaciłam, okulistka była bardzo miła, raz poszłam na wizytę refundowaną przez NFZ i poczułam się jak intruz, bardzo pobieżnie zostałam zbadana i zlekceważona.Już na pewno nie pójdę do niej nigdy, bo liczy się dla niej tylko kasa!
  • 01.02.15, 16:45
    To i ja dodam swoje 3 grosze do tematu. LASIK kupiony na grouponie i zrobiony w Krakowie. Wada -4,5 oraz -5, lekki astygmatyzm. Brak odczucia, że grouponowcy są jakos gorzej traktowani. Wszystko na wysokim poziomie. Z tego co widziałam panie w recepcji informują osoby zdecydowane na zabieg, że mogą się zapisać do groupon i wtedy będą miały zniżkę. Ja na lasiku zaoszczędziłam 950zł (oba oczy). Brak jakichkolwiek niedogodności, w dniu zabiegu miałam lekką mgłę, na następny dzień była już minimalna. Jeszcze nie minął tydzień od zabiegu a ja bez problemu prowadzę samochód.
    Terminy mają szybkie, ja miałam zabieg 2 tyg od wykupienia grouponu, tydzień po wizycie kwalifikacyjnej do zabiegu. Zdecydowanie polecam. Nie mam tej klinice i lekarzom w Krakowie nic do zarzucenia
    --
    Doświadczenie uczy, że doświadczenie niczego nie uczy.

• Gość: Basiah IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.15, 14:54
    Witam, ja mialam robiony zabieg femtolasik rowniez w Krakowie w lutym 2014r, mialam wysoka krotkowzrocznosc - bo az -6.50 i -6.75D i jeszcze astygmatyzm. Wada podczas zabiegu zostala zredukowala do 0.0 i - 0.5D. Aha i jeszzce jedno. Zaraz po zabiegu wada sie wahala jeszcze przez jakies 3-4 miesiace, raz widzialam wszystko idealnie a raz gorzej, co mnie troszke martwilo, ale Panie doktor mowily ze wzrok sie stabilizuje. Rzeczywiscie tak bylo. Teraz mam 0.0 i - 0.5D i jestem szczesliwa. Jedynym efektem ubocznym ktory mi zostal to suchosc oczu, wiec kilka razy dziennie kropie sobie sztuczne lzy, ale to nic w porownaniu z moja dotychczasowa wada. Bez wahania poszlabym drugi raz na ten zabieg. Kupowalam kupon na gruponie i zaplacilam 1000 zl mniej niz normalnie. Bylam traktowana na rowni z innymi i wszystko bylo naprawde super! Pozdrawiam Basia
  • Gość: ulala IP: *.play-internet.pl 09.04.15, 17:21
    Hej dobrze zrozumialam ze mialas metode LASIK tak? Ta najtansza z mozliwych? Jakie odczucia po ? Czy rzczywiscie jak to niektorzy mowia jest ona gorsza od femtolasik? I jeszcze jedno pytanie jajkie mialas dodatkowe koszty ?
    Z gory dzieki za odp.
  • Gość: albert IP: 151.237.185.* 07.08.15, 10:48
    Lasik jest ok, ja go robiłem u nich. A nie wiem jak u nich sa teraz ksoszty odkąd są optegra?
  • 11.08.15, 10:38
    Zajrzyj sobie na ich stronę, tam masz chociażby ostatnią promo . www.optegra.com.p
  • Gość: wizyty IP: *.dynamic.mm.pl 25.08.15, 06:31
    Musisz wziadc pod uwagę wizyty kontrolne
  • Gość: bozka IP: *.dynamic.mm.pl 25.08.15, 06:39
    Pierwsza wizyta kontrolna jest bezpłatna. Kolejna 50zl następne jak sie nie mylę od 100-200 zl a vo roku jak chcesz przedłużyć "gwarancje" na zabieg musisz sie stawiać w klinice na wizytę kontrolna platna 200zl... No i koszty kropli bo co chwile trzeba zakrapiac . ale jak juz się wydalo 5 tys to to są groszowe sprawy 😊 Jestem po zabiegu EBk zabieg ok . Po zabiegu lży katar i okropny światłowstręt do 3 dni po zabiegu teraz juz ok .. Duza krótkowzroczność plus spory astygmatyzm a teraz 0D na obu oczach! Cudownie! Robiłam w tym roku w Optegra Kraków!
  • Gość: ania IP: *.internetunion.pl 27.10.15, 22:17
    nie wierz w żadne Lentivu! To właśnie Lexum wymyśliła nazwę tego zabiegu ( coś na zasadzie a co tu by dobrze sprzedać) i próbują sprzedać ten zabieg - czyli zabieg Smile - dokładając dwa badania i nazywają to Lentivu. Nigdzie w literaturze nie ma takiego zabiegu. To zwykłe oszustwo i naciąganie ludzi.
  • 28.10.15, 19:39
    Własnie się przymierzam do zabiegu i znalazlam Smile tylko w Mavit i Lentivu, który rzeczywiście zawiera smile w Optegra. W Mavit cena zabiegu to 5200 za oko + kwalifikacja 300 zł. Z kolei w Optegrze większy pakiet badan jest za 199 zł i zabieg za 3 500.. więc gdzie tu naciąganie? Nie rozumiem?
  • Gość: martttka IP: *.107.255.149.in-addr.arpa 09.11.15, 09:58
    o właśnie, jest już ktoś po zabiegu, kto mógłby się podzielić wrażeniami? ile trwał zabieg, ja szybko wróciliście do normalnego funkcjonowania, etc? :)
  • Gość: Pantera01 IP: 185.3.133.* 20.02.16, 17:49
    Co prawda ja byłam w Optegrze już :). Pytasz o ten sztandarowy zabieg Lentivu? Dla mnie super, trwał blisko godzinę ze wszystkim, najdłużej trwają badania i decyzja czy mogą na Tobie wykonać taki zabieg
  • Gość: malw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.15, 09:03
    bardzo fajnie to brzmi z tego, co opowiadacie, chyba się poważnie zastanowię nad zabiegiem, bo szczerze mówiąc mam już stanowczo dość okularów, a soczewki jakoś do mnie nie przemawiają.. takie codziennie majstrowanie sobie przy oku.. :D
  • 13.02.16, 17:47
    Witam miałam zabieg dwa tygodnie temu duża wada niedowidzenie i duży astygmatyzm zabieg trwał około pół godziny Pan Doktor bardzo miły i sympatyczny jestem zadowolona.
  • 17.02.16, 16:16
    Witam był to zabieg FEMTOLASIK a Pan Doktor to Uram we Wrocławiu.
  • Gość: 123kk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.16, 17:31
    Byłam na zabiegu Femtolasik i co miałam małą wade+ a teraz zrobiono mi - i to duży po prostu brak słów na to wszystko
  • 24.04.16, 13:30
    ja robiłam w starym Lexum - teraz Optegra to się zwie. I jestem bardzo zadowolona że zrobiłam zabieg na oczy - widze dobrze bez okularów. nie przeszkadza mi nic. a dla mnie jako osoby bardzo aktywnej fizycznie jest to wielka wygoda!
  • 06.06.16, 19:15
    Ja słyszałam o Lexum w Ostravie - robią tam rawie że od ręki operacje zaćmy, bez czekania. Mama tam była i sobie chwaliła, że szybko, że nie bolało i ze świetna obsługa
  • Gość: Jacek IP: *.fataloe.com 06.09.16, 13:25
    Ja także mogę polecić Optegrę. Robiłem sobie tam zabieg i jestem w pełni zadowolony. Miałem minusy na jednym oku. Metodą Lasek usunięto u mnie wadę. Ogólnie nie mam sie do czego przyczepić zrobili wszystko jak należy!
  • 01.10.16, 12:41
    Witam, czy miał ktoś zabieg Lentivu i zostało mu niedowidzenie. Czy miał ponowną korekcję?
  • 23.07.17, 18:53
    W poprzednim roku (2016) miałem laserową korekcję wzroku w klinice Nowy Wzrok w Warszawie. W tamtym czasie, z tego co się orientowałem, była to najtańsza opcja takiego zabiegu. Z całego serca polecam, miałem prawie -5.00 w obu oczach, a 2 dni po operacji funkcjonowałem już bez okularów. Jeżeli macie pytania, śmiało na maila: solar.geniusz@gmail.com POSIADAM ZNIŻKI NA BADANIE DO TEJ KLINIKI, jeżeli zgłosisz się mailowo, mogę je do Ciebie wysłać i ZAOSZCZĘDZISZ 100 ZŁ!
  • 09.10.17, 11:47
    Spoko . Przy zabiegu Lentivu zaoszczedza się teraz 2600 zl jak patrzyłam . I jest bardzo szybki okres rekonwalescencji . Chyba nawet najszybszy ze wszytskich innych metod

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.