Dodaj do ulubionych

Terapia laserem 2RT

IP: *.dynamic.chello.pl 11.07.18, 13:43
Witam. Mam zwyrodnienie plamki żółtej oka. Ostatnio znalazłam informacje o terapii laserem 2RT W Warszawie. Czy ktoś mogłaby udzielić mi informacji na ten temat? Czy są efekty? Bardzo proszę o odpowiedź...
Edytor zaawansowany
  • Gość: Ariadna IP: *.static.chello.pl 03.09.18, 19:46
    Moja mama robiła ten laser własnie w Warszawie w Instytucie Oka ponad rok temu, bo oni mają największe i najdłuższe w PL doświadczenie z tą terapią. W jednym oku zmiany cofnęły się całkowicie bo w tym oku to był dopiero co początek choroby, a w drugim oku nie cofneły się całkowicie, ale choroba nie rozwija się już dalej. Byłyśmy z mamą na kontroli już dwa razy od tego czasu i wszystko jest ok. Na stronie instytutu oka jest wszystko opisane bardzo szczegółowo. Aha, i taki laser w ogóle nie boli. Po 5 minutach mama wyszła z gabinetu i wróciłyśmy do domu :)
  • dgffx 24.12.18, 11:02
    Mój tata robił laser 2RT w Łodzi w Salvemedica w oko w postaci suchej. Na badaniu kontrolnym poprawiło się widzenie o 2 rządki, druzy zmniejszyły się, a w oku z postacią wysiękową nieznacznie zmniejszyła się ilość płynu (chociaż nie było wcześniej poprawy po kilkunastu zastrzykach). Bardzo polecam Panią dr Agnieszkę Waliszek-Iwanicką - ma ogromne doświadczenie w laseroterapii i uratowała wzrok wielu naszym znajomym. Jak najbardziej polecam leczenie laserem 2RT. Polecam poczytać na stronie www.zwyrodnienieplamki.pl

--
    Tomek
  • irena.koz12 02.01.19, 11:22
    Ja też robiłam Laser 2RT u Pani dr Agnieszki Waliszek-Iwanickiej w Salvemedica w Łodzi. Byłam na kontroli 3 razy. Poprawiło mi się widzenie i druzy zmniejszyły się. Długo zastanawiałam się nad zrobieniem lasera, ale teraz nie żałuję. Dziękuję Pani doktor za fachową opiekę. Inni okuliści mówili, że nic nie da się zrobić, poza braniem luteiny. W tym roku zrobię laser na drugie oko. Od innych pacjentów wiem, że im też laser pomógł.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.