Dodaj do ulubionych

Błędny Bóg

08.12.12, 03:09
Ludzie myślą że ktoś nad nami czówa, takzwany Bóg wszechmocny, owszem czuwa i lata nad naszymi głowami:), jak myślimy że my ludzie kontrolujemy siebie w zasadzie to się grubo mylimy, tworzymy Monarchie ,politykę i wszystko ale nad nami czuwa OKO opaczności Bożej:)
Edytor zaawansowany
  • uwierz_w_to 08.12.12, 03:11
    Jestem już na dosyć zaawansowanym etapie świadomości, więc rozumiem doskonale że to co piszę nie dociera do was, nie rozumiecie i dla was to banialuki ale spoko uwierz wyważył tu słowa.W niektórych postach.
  • uwierz_w_to 08.12.12, 03:12
    zdania wyrwane z kontekstu.
  • uwierz_w_to 08.12.12, 03:28
    Jak juz zaczynasz ogarniać pojmować to bóg zczyna się ujawniać czasem bo już jesteś na takiem etapie świadomości że potrafisz pojąć i ogarnąć
  • uwierz_w_to 08.12.12, 03:31
    Byłem wolny, byłem z Bogiem czuwał nad moją wolnością a ja prułem przez czerwone,zielone jak tylko się ujawniał zwalniałem mijałem niebieskich i dalej to było niesamowite:)
  • uwierz_w_to 08.12.12, 03:35
    Czekam tego dnia kiedy znowu będzie ze mną:) jak wejdę w tą świadomość to będzie prawdziwe piękno życia.
  • uwierz_w_to 08.12.12, 03:36
    Może i wy to czujecie,alenie widzicie nie słyszycie i nie rozumiecie.
  • uwierz_w_to 08.12.12, 03:40
    Medycyna schziy nie ogarnia wasze terie są do bani, wykrywacie tylko w krwi jakies związki zwiększone hehehe se wykrywajcie dalej aż wkońcu pojmiecie.
  • uwierz_w_to 08.12.12, 03:42
    Na zdjęciach i kompie wam pokazuje że jakieś częśći mózgu zaczynają pracować dodatkowo, jak zaczynają to znaczy że je wykorzystuje człowiek po to jest mózg:) bałwany!
  • uwierz_w_to 08.12.12, 03:49
    Podchodzę do telefonu chcę go wziąś w rękę a on się sam włancza i świeci dziewczyna się patrzy zdziwiona w firmie i mi go podaje:)
  • uwierz_w_to 08.12.12, 03:52
    Serio gdybyście ludzie wiedzieli o czym ja prubuję powiedzieć to był by cud nad cudami a tam macie mnie za czubka tylko hehehe a ja się śmieję co niktórym prosto w twarz i mówię tak mądry człowieku ja jestem czubem a ty mądry.
  • uwierz_w_to 08.12.12, 04:01
    Eureki nie odkryłem ta wiedza jest tak stara jak ten nasz świat ale nie wszyscy maja okazje tego doświadczyć.Wiedzą ale nie Ogarniają nie mają tej możliwości,niewielu to w tych stuleciach chyba ogarniało.Mojżesz ogarnoł tak mi sie wydaje:)
  • uwierz_w_to 08.12.12, 04:02
    W końcu napisał coś nie coś dla ludzi.
  • uwierz_w_to 08.12.12, 04:03
    Z tym właśnie Bogiem który czasem rozmawiał z nim.
  • uwierz_w_to 08.12.12, 04:06
    Monte np: od neo miał telefon to już w tym wypadku jest inna świadomość nad którą się już przestaje panować i się miesza, przeistacza się w paranoję z przebłyskami rzeczywistości.
  • mskaiq 08.12.12, 09:44
    Wiele ludzi posiada taka swiadomość. Przeczytaj sobie ksiązkę Wilbera Psychologia
    integralna. Jest na chomiku wię łatwo ja można ściagnąć.
    Jest również psychologia transpersonalna. Łatwo zobaczysz, że Twoja swiadomość
    jest obecna we wszystkich ludziach.
    Serdeczne pozdrowienia.
  • uwierz_w_to 08.12.12, 09:52
    Mask ja bez książek do tego doszedłem, Miliardy ludzi niestety wierzą Boga religijnego z róznych wiar.
  • uwierz_w_to 08.12.12, 10:31
    Nie przytaczaj tyle książek Mask rozwijaj własną świadomość ktoś już to pojoł i sam napisał,być może bliższą prawdę:), uczymy się dosłownie ze wszystkiego,otoczenia,przyrody,świata,wszechświata,siebie samego,innych itd....wiedzy jest mnóstwo do okoła.
  • mskaiq 08.12.12, 10:47
    Masz świadomość że coś istnieje. Ludzie są w róznych miejscach na drodze do
    tego czegoś co przeczuwasz.
    Ludzie, którzy wierzą w Boga religijnego, mają jego świadomość tak jak Ty, że
    On istnieje.
    Wyobrażaja Go sobie w sposób religijny. Ty też ma jakieś wyobrazenie Boga.
    Jeśli chcesz napisz jak Ty go widzisz.
    Wspomiałem o Wilberze bo jego spojrzenie na Boga jest już spoza religii, to
    zobaczenie siebie w innym swietle.
    Podobnie z psychologia transpersonalna.
    Serdeczne pozdrowienia.
  • uwierz_w_to 08.12.12, 11:01
    Mask ja nie mam świadomości i wyobrażeń na temat Boga który nas stworzył i lata nad nami,on jest wygląda tak jak my.Natomiast o Stwórcy stworzenia wszechrzeczy to co innego.
    Ja mam namacalne dowody.
  • mskaiq 08.12.12, 12:03
    > Mask ja nie mam świadomości i wyobrażeń na temat Boga który nas stworzył i lata
    > nad nami,on jest wygląda tak jak my.Natomiast o Stwórcy stworzenia wszechrzecz
    > y to co innego.
    > Ja mam namacalne dowody.
    Napisz o swoich namacalnych dowodach. Co nazywasz Bogiem, w jaki sposób
    go spostrzegasz ? Jaka jest Twoja rola ?
    Serdeczne pozdrowienia.
  • uwierz_w_to 08.12.12, 12:14
    mskaiq napisał:

> > Mask ja nie mam świadomości i wyobrażeń na temat Boga który nas stworzył
    > i lata
    > > nad nami,on jest wygląda tak jak my.Natomiast o Stwórcy stworzenia wszec
    > hrzecz
    > > y to co innego.
    > > Ja mam namacalne dowody.
    > Napisz o swoich namacalnych dowodach. Co nazywasz Bogiem, w jaki sposób
    > go spostrzegasz ? Jaka jest Twoja rola ?
    > Serdeczne pozdrowienia.

Mask poniekąd pisałem już, napiszę kiedyś dokładnie.Opiszę dokładnie jak odczuwałem słyszałem i widziałem to jest dłuższa historia.
  • mifredo 08.12.12, 12:20
    A ja cie uwierzu przystopuje troszeczkę.
    Ty po prostu masz w głowie sieczkę.
    Jesteś dla mnie nie uwierzem,
    ale takim schizozwierzem
    Zchizozwierz uwierz:)

--
    jedna psychoza, schizofrenii nie czyni
    ale chore myślenie, tak
    nauka nie wytwarza rozumu,
    zrozumieć, zaradzić, znaleźć sens
  • uwierz_w_to 08.12.12, 12:30
    mifredo napisała:

> A ja cie uwierzu przystopuje troszeczkę.
    > Ty po prostu masz w głowie sieczkę.
    > Jesteś dla mnie nie uwierzem,
    > ale takim schizozwierzem
    > Zchizozwierz uwierz:)
    >

Spoko Mifredo ja mam lepiej wszystko poukładane niż nie jeden.A mogę być schizozwierz mnie to nie obraża,ale chyba mam więcej jednak z człowieka niż z tego zwierza:)
  • suweczka 08.12.12, 10:57
    tak podtrzymuj pan ludzi panie Mask w takim myśleniu. kiedyś pewna kobieta w manii uznała, że bóg nad nią czuwa i jadąc autostrada 170 pusciła kierownicę. Zabiła swoje dziecko chyba, już nie pamiętam, kogoś zabiła. No ale może była Abrahamem, miała syna Izaaka, tylko Bóg miał inny plan tym razem. Czy to nie ciekawe, że pan uwierz, też napomyka o tej myśli w kontekscie jazdy samochodem? widać nie taka orginalna to myśl w pewnych kręgach.

opatrznośc boska to regres do sytuacji, że wystarczyło się oddać opiece rodzicielskiej i świat nie stwarzał problemów. w rzeczywistosci to się kończy katastrofą. z drugiej strony jest paranoiczny świat kontroli wladzy, bądź poddania władzy. Oba schizofreniczne, obie skrajności kończą się odziałem zamkniętym lub więźieniem. Jest jeszcze trzecia droga, poznania swoich emocji i umiejętność zaspakajania w racjonalnie rozpoznanej rzeczywistośći - samodzielniość
  • uwierz_w_to 08.12.12, 11:04
    suweczka napisał:

> tak podtrzymuj pan ludzi panie Mask w takim myśleniu. kiedyś pewna kobieta w ma
    > nii uznała, że bóg nad nią czuwa i jadąc autostrada 170 pusciła kierownicę. Zab
    > iła swoje dziecko chyba, już nie pamiętam, kogoś zabiła. No ale może była Abrah
    > amem, miała syna Izaaka, tylko Bóg miał inny plan tym razem. Czy to nie ciekaw
    > e, że pan uwierz, też napomyka o tej myśli w kontekscie jazdy samochodem? widać
    > nie taka orginalna to myśl w pewnych kręgach.
    >
    > opatrznośc boska to regres do sytuacji, że wystarczyło się oddać opiece rodzici
    > elskiej i świat nie stwarzał problemów. w rzeczywistosci to się kończy katastro
    > fą. z drugiej strony jest paranoiczny świat kontroli wladzy, bądź poddania wła
    > dzy. Oba schizofreniczne, obie skrajności kończą się odziałem zamkniętym lub wi
    > ęźieniem. Jest jeszcze trzecia droga, poznania swoich emocji i umiejętność zasp
    > akajania w racjonalnie rozpoznanej rzeczywistośći - samodzielniość

A Pani opinni to pani opinia porszę nie traktowąć ludzi z góry są napewno ciekawe książki zamiast czytać coś czego się za bardzo nie pojmuje.
  • suweczka 08.12.12, 11:07
    To do kogo pan piszesz, jeśli według pana wlazł pan na wyższy poziom świadomości, którego nikt nie pojmuje?
  • uwierz_w_to 08.12.12, 11:09
    suweczka napisał:

> To do kogo pan piszesz, jeśli według pana wlazł pan na wyższy poziom świadomośc
    > i, którego nikt nie pojmuje?

Widzi Pani i jak tu z panią dyskutować.

P.S
    Do Koralgola.
  • suweczka 08.12.12, 11:16
    rzeczywiści trudno dyskutować z kimś kogo uważa pan, że jest na niższym stopniu świadomosci. ale to dobrze, że nie jest pan sam na tak zaawansowanym stopniu świadomości i koralgol jest na pana poziomie.
  • uwierz_w_to 08.12.12, 11:22
    Coś dla Pani na rozładowanie napięcia:)proszę się nie denerwować
  • uwierz_w_to 08.12.12, 11:25
    Nie chciałem Pani urazić proszę wybaczyć kończę jednak z Panią dyskusję.
  • uwierz_w_to 08.12.12, 11:27
    I zapraszam z powrotem na szczura do przyjaciółek tam chyba Pani ma wspólny język.
  • uwierz_w_to 08.12.12, 11:49
    Przepraszam jeszcze mała wsuweczka prędkość 170-210 to dla mnie normalna prędkość na drodze szybkiego ruchu dziękuje.
  • mskaiq 08.12.12, 11:58
    Jeśli ktoś puszcza kierownice prowadząc samochód bo ma zaufanie do Boga to
    oznacza, że nic nie wie o Bogu. Ma zupełnie błędne wyobrazenie o nim i byłoby
    lepiej aby o nim więcej wiedziała.
    Rozwój człowieka polega na poznaniu swiata, tego co sie z nim wiąże a nie na
    jego unikaniu bo to prowadzi może prowadzić do tragedii.
    Serdeczne pozdrowienia.

• uwierz_w_to 08.12.12, 12:00
    mskaiq napisał:

> Jeśli ktoś puszcza kierownice prowadząc samochód bo ma zaufanie do Boga to
    > oznacza, że nic nie wie o Bogu. Ma zupełnie błędne wyobrazenie o nim i byłoby
    > lepiej aby o nim więcej wiedziała.
    > Rozwój człowieka polega na poznaniu swiata, tego co sie z nim wiąże a nie na
    > jego unikaniu bo to prowadzi może prowadzić do tragedii.
    > Serdeczne pozdrowienia.
    >

Otóż to mądre słowa Mask wtenczas taka osoba nadaje się do leczenia a nie prowadzenia:)
    >
  • suweczka 08.12.12, 12:03
    Są rożni teologowie i kościoły. Uwierz poznał prawdę o bogu, inni nie dorośli. Mask poznał głębszą wiedzę o bogu. Jeszcze nikt znający boga nie powiedział, że jest eskapistą. Wręcz przeciwnie każdy twierdzi, że poznaje mocniej świat.
  • uwierz_w_to 08.12.12, 12:19
    suweczka napisał:

> Są rożni teologowie i kościoły. Uwierz poznał prawdę o bogu, inni nie dorośli.
    > Mask poznał głębszą wiedzę o bogu. Jeszcze nikt znający boga nie powiedział, że
    > jest eskapistą. Wręcz przeciwnie każdy twierdzi, że poznaje mocniej świat.

Suweczka masz rację ja cały czas się uczę, tak naprawdę nie ma człowieka który by wiedział o Bogu i wszechświecie wszystko.Dlatego prze demną daleka droga do poznania choćby ździebki.
    Wyobraź sobie że już kilka lat dobrych rozwijam świadomość.
    Kiedyś do typu nazw świadomość ,jaźń, rozwój duchowy miałem podejście nijakie ale kiedy zaczełem rozwijać świadomość diametrialnie się wszystko zmieniło.
    Dla ciebie wsuweczka może to nie mieć większego znaczenia,rozumiem i nic nie szkodzi.Każdy wybiera własną drogę i ma swój świat.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka