Dodaj do ulubionych

Podziwiam Was, Ditto, Madau

09.01.13, 19:46
toż to prawie oblężona twierdza, a tylko Wy dwie na posterunku.
Nie czytałam wszystkiego, nie mam cierpliwości.
Szkoda, że Mifredo dzisiaj nie ma. Dałaby popalić.
Uwierz w szpitalu?
A tak pragnął być zdrowy. Trzymałam kciuki, żeby mu się udało. Szkoda. Może następnym razem mu się powiedzie.
Za to Wy się zachowujecie bardzo dzielnie. Zaniepokoiły mnie słowa Madau, że niezbyt dobrze znosi ataki troli. A przecież, tak jak się zorientowałam, to ona wymaga szczególnej dbałości o to, by przy niej nie śmiecić.
Edytor zaawansowany
  • szpile_i_ostrygi 09.01.13, 19:53
    Czy to tak jest, że do szpitala o specjalności choroby uwierzowej, można dostać się ot tak? Z dnia, na dzień? Nie czekając 2, lub 4 lata?
  • madau 09.01.13, 19:57
    Nie wiem jak jest w Polsce ale we Francji od razu biora na pogotowie psychiatryczne a jak jest miejsce to sie zostaje w szpitalu. Ja raz bylam w takim osrodku psychiatrycznym przejsciowym ( czekajac na miejsce w Monako), sw Roch sie to nazywalo i byl to azyl, nie szpital. tego, co sie tam dzialo slowami nie mozna opisac.
    --
    Dziura w Bucie
  • ditta12 09.01.13, 19:54
    Wreszcie jesteś Szpile:)
    Sodomia i gomoria jak widzisz tu ale dajemy sobie z Madau redę.
    Ona się nie boi tych much upierdliwych a ja,nie wiecz czy już widziałaś,lep przytwierdziłam na nie :D
    Co nas nie zabije to nas wzmocni !
  • ditta12 09.01.13, 19:56
    <Czy to tak jest, że do szpitala o specjalności choroby uwierzowej, można dostać się ot tak? Z dnia, na dzień? Nie czekając 2, lub 4 lata?>
    Jak lekarz zadecydował że ma być na oddziale to nie musi czekać lata bo trzeba mu szybko leki ustawić pod kontrolą chyba.
  • madau 09.01.13, 19:54
    Szpile jakze milo Cie czytac!
    ja sie na pocztaku troche balam ale juz mi przeszlo, nie boje sie. ja przebrnelam przez niemal wszystkie watki i do tej pory nie wiem kto jest kto, kto na kogo pomyje wylewa, a kto broni. Rozszalalo sie forum z nowymi nickami pod przykrywka "gosci", postanowilam ze bede je olewac i pisac tylko do Ditty ( i do Ciebie bo sie pojawilas)
    --
    Dziura w Bucie
  • ditta12 09.01.13, 19:58
    Tak ,dziełąnie nasze pod hasłem NIE DAJMY SIĘ ZWARIOWAĆ.
  • szpile_i_ostrygi 09.01.13, 20:02
    Przeczytałam jeden post, w którym na Uwierza najgorsze psy się wiesza, twierdząc jednocześnie, że chory. Piszący(a) nie zauważył własnego, paradoksalnego, wniosku.
  • szpile_i_ostrygi 09.01.13, 20:00
    Wspaniale. To kto tu jest chory ...;)))
    Szybko wduszam "wyślij", by kontaktu z Wami nie stracić.
  • madau 09.01.13, 20:04
    no wlasnie, zbieglo sie mrowisko nowych nickow, caly worek tych nickow, niektore sie podaja za Uwierza, inne znowu pisza ze jestesmy przez Uwierza zmanipulowane. Ja tu zadnej manipulacji nie widze. Po prostu martwie sie o czlowieka bo za dobrze ostatnimi dniami z nim nie bylo.
    --
    Dziura w Bucie
  • madau 09.01.13, 20:06
    a co to za watek na ktorym psy sie na Uwierzu wiesza? Kto to jest ten chory? ten co podaje ze choruje na raka?
    --
    Dziura w Bucie
  • szpile_i_ostrygi 09.01.13, 20:08
    A nawet!
    Gdyby ktoś tu na własne życzenie został zmanipulowany przez Uwierza, to tragedia?
    Nic komu do tego. Samarytanin nagle, lub samarytanka?
  • Gość: gwoździe_i_kalmary IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.13, 20:06
    szpile_i_ostrygi napisała:

> Uwierz w szpitalu?

Nie, na forum. Reżyseruje spektakl swojego życia i obsadza role.

Przepraszam za sparafrazowanie Twojego nicka. Pewnie krótko pod nim popiszę, a jak się zdecyduję na rejestrację, to wymyślę jakiś inny.
  • szpile_i_ostrygi 09.01.13, 20:10
    Gość portalu: gwoździe_i_kalmary napisał(a):

> Reżyseruje spektakl swojego życia i obsadza role.

No to dobrze się bawi.\
    Krzywdzi kogoś?
    Martwisz się tym?
  • Gość: gwoździe_i_kalmary IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.13, 20:20

> No to dobrze się bawi.\
    > Krzywdzi kogoś?

Czy generowanie u kogoś strachu i robienie mu mętliku w głowie to nie krzywdzenie?

> Martwisz się tym?

A czy to ja piszę, że się boję?
  • szpile_i_ostrygi 09.01.13, 20:26
    > Czy generowanie u kogoś strachu i robienie mu mętliku w głowie to nie krzywdzen
    > ie?

mała dawka strachu nawet wskazana (psychologia)
    a mętlik w głowie, to gimnastyka mózgu.
    Madau doszła do siebie nadspodziewanie szybko i jest pełna werwy. Lepsze to, niż ospałość.
    Nie uważasz?

• madau 09.01.13, 20:36
    Dokladnie Szpile. balam sie ale nie chodzilo mi o Uwierza ( chociaz martwilam sie o niego), ja raczej balam sie tych wszystkich zwalajacych sie tlumem nickow ale teraz sie nie boje i juz.
    --
    Dziura w Bucie
  • madau 09.01.13, 20:11
    ja jakos nie wierze w to ze Uwierz z nami gra w kotka i myszke, rezyseruje i obsadza role. Ale ja naiwna jestem. Mimo tego WIERZE ze jest w szpitalu i mowiac szczerze nawet mnie to cieszy bo tam dostanie fachowa pomoc mimo iz sam pobyt w szpitalu do najciekawszych nie nalezy.
    --
    Dziura w Bucie
  • madau 09.01.13, 20:13
    Szpile, madrze mowisz. faktycznie, moze tak byc ze Uwierz sie dobrze bawi ( chociaz ja w to watpie) ale nie robi tym nikomu krzywdy i nie rozumiem skad ten atak multum nickow.
    --
    Dziura w Bucie
  • szpile_i_ostrygi 09.01.13, 20:16
    Masz bardzo szlachetne i nieskalane serduszko, Madau.
    Oby Cię nigdy krzywda nie spotkała.
  • ditta12 09.01.13, 20:14
    Mnie nie obchodzi co tam kto robi.Z Uwierzem jest wesoło,przywykłam Madau i Ty Szpile potrafisz z nim fajnie pogadać.Taka chyba ta nasza schizofrenia jest.
  • szpile_i_ostrygi 09.01.13, 20:14
    Gość portalu: gwoździe_i_kalmary napisał(a):

> jak się zdecyduję na rejestrację, to wymyślę jakiś inny.

Jakiś problem, byś pisał(a) pod dotychczasowym, własnym?
    Dobrze jesteś zorientowany(a) w zasadach forumowych. Żadna świeżynka.
  • madau 09.01.13, 20:17
    Jasne ze z Uwierzem jest wesolo. On jest taki "nasz". Czesto jest dusza tego forum chociaz krzywi sie i tabsow nie chce lykac. fajna jest ta nasza schizofrenia redakcyjna ale co zrobic, od czasu do czasu pojawiaja sie trolle ktorych nalezy ignorowac.
    --
    Dziura w Bucie
  • szpile_i_ostrygi 09.01.13, 20:21
    Banalne, co napiszę, ale śmiech to zdrowie oraz mocna wiara w wyzdrowienie, nikomu nie zaszkodziła i w pierwszym rzędzie zalecana przez lekarza, potem dopiero tabsy.
  • Gość: gwoździe_i_kalmary IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.13, 20:26

> Banalne, co napiszę, ale śmiech to zdrowie oraz mocna wiara w wyzdrowienie, nik
    > omu nie zaszkodziła i w pierwszym rzędzie zalecana przez lekarza, potem dopiero
    > tabsy.

Nie na tym etapie i nie kosztem innych, zwłaszcza chorych. I wierz mi, wiem, co piszę.
  • szpile_i_ostrygi 09.01.13, 20:28
    Kosztem kogo? szanowny nicku.
    Nikt, póki co, się nie uskarża.
    Madau i Ditta inteligentne istoty.
  • madau 09.01.13, 20:28
    Jestem tego samego zdania.
    I chcialabym dodac ze nie balam sie tego, ze Uwierz byc moze rezyseruje sobie forum bo wierzylam i nadal wierze ze lezy w szpitalu, przestraszylam sie tylko multum tych nowych nickow ktore przyszly niewiadomo skad i ktore pisza troche "od rzeczy".

I tak sobie pomyslalam, ze gdyby Uwierz faktycznie symulowal to moze to mu bylo potrzebne po to by lepiej sie poczuc. My schizofrenicy i chadowcy czasami mamy takie momenty. Dlatego nie zywilabym do Uwierza zalu.
    --
    Dziura w Bucie
  • ditta12 09.01.13, 20:37
    <gdyby Uwierz faktycznie symulowal to moze to mu bylo potrzebne po to by lepiej sie poczuc. My schizofrenicy i chadowcy czasami mamy takie momenty. Dlatego nie zywilabym do Uwierza zalu.>

Tego samego zdania jestem.Nie oskarżam nikogo bo nie mam za co.
    Oczopląsu dostałam Madau od tych nicków ilości no i te wczorajsze święte mnie osłabiły,niepotrzebnie się wdawałam w dyskusję.
  • Gość: uwarzam_rze IP: *.cdma.centertel.pl 09.01.13, 20:36
    Każdy kto się wypowiada nie po waszej myśli jest trollem.

Podziwiasz? A za co? Za siedzenie całymi dniami przed kompem i plecenie pierdół? To jakieś szczególne osiągnięcie?

Paranoje się włączają, ale dalej siedzą i się nakręcają pocieszając że są ofiarami ataków trolli. Bohaterstwo jak jasna cholera, znosić ataki i cierpienia na łamach forum, pomiędzy kawką i papieroskiem. Przykładne dla wielu innych chorych, którzy tu nie siedzą na ich szczęście :)
  • ditta12 09.01.13, 20:39
    Inni chorzy Madau nie palę ,nie piją kawki tylko cierpią non stop :D
    Widziałaś Ty?????
  • madau 09.01.13, 20:43
    Tez dostalabym oczoplasu. Dobrze ze mnie tu wczoraj nie bylo.

A i wypraszam sobie stwierdzenie ze nic nie robimy poza siedzeniem na necie. ja dzis pracowalam. Tlumaczylam. A na forum zagladalam dosc czesto.
    --
    Dziura w Bucie
  • madau 09.01.13, 20:45
    Inni chorzy Ditto, mysle ze nas czytaja tylko ze przez multum troli boja sie odezwac.
    No wlasnie, a coz zlego jest w paleniu fajki, picia kawy i rozmowie ktora nam, psychicznie, pomaga?
    Kogos to krzywdzi? A moze drazni? Jak drazni to niech nie czyta.
    --
    Dziura w Bucie
  • madau 09.01.13, 20:54
    Ditto, Szpile, na chwile znikne, mam Amelke na skypie :) Trzymajcie sie dziewczyny
    --
    Dziura w Bucie
  • Gość: zdzichu IP: *.metrolink.pl 09.01.13, 20:50
    to tera mam cie ty trolu, myslisz ze taki cwany uwierzu jestes ze teraz sam na siebie jedzes,myslis ze zdzicha w h...a zrobis? to sie grubo mylis
  • Gość: onufry IP: *.metrolink.pl 09.01.13, 20:54
    Słuchaj zdzichu, jak nie masz co robić, tylko wymyslać kto jest kim to lepiej daj sobie spokój.
    To że "uwarzam rze" to uwierz to już chyba głupi by się pokapował, co do reszt nie mam pytań.
  • szpile_i_ostrygi 09.01.13, 21:01
    Daremne próby zmanipulowania, że "Uwarzam rze" (nawiasem, plagiat) to Uwierz.
    Uwierz myśli logicznie. A troll, to nie ten, co myśli inaczej, tylko ten, co śmieci.
  • szpile_i_ostrygi 09.01.13, 21:03
    I na tym kończę czytanie niezalogowanych.
  • Gość: sexy_tyłek IP: *.metrolink.pl 09.01.13, 21:09
    Szpile jesteś sexy powiedział Ci to ktoś;)
    www.youtube.com/watch?v=f08IwbowGF4
  • Gość: trobel IP: *.dynamic.chello.pl 09.01.13, 21:17
    A ja podziwiam Uwierza. Dwie starsze panie Madau i Ditta zrobił swoimi fankami. Starość nie radość, bo u pań potencja spada, a Uwierzyk podkręca. Spryciarz. Szacun Uwierzyku !!! :)))) Ty weź i się za młodsze weź, bo umiesz zadziałać. :) Naprawdę dodajesz facetom odwagi.
  • szpile_i_ostrygi 09.01.13, 20:54
    Gość portalu: uwarzam_rze napisał(a):
    > Podziwiasz? A za co?

A to ci dopiero :D:D:D:D:D
    Jest podziwianie słuszne i jest podziwianie niesłuszne.
    No.
    Nie wiedziałam.
    Ukrywać zatem należy swój podziw. Prosta droga do paranoi.
    Cholera jasna, psiakrew/
  • ditta12 09.01.13, 21:17
    Szpile,jesteś sexi,każda by chciała być :)
  • ditta12 09.01.13, 21:20
    Szpile,a my starsze panie z Madau ale też sexi.Uwierz by na pewno nas docenił bo on gość a nie jakiś dupek który nie umie z kobietami gadać :D
  • szpile_i_ostrygi 09.01.13, 21:20
    Ditto :-)
    Teraz Ty?
    Jaja sobie robisz?
  • szpile_i_ostrygi 09.01.13, 21:22
    Fakt.Uwierz wobec kobiet ma szarm.
  • ditta12 09.01.13, 21:26
    Dla niego my sexi,to źle?:)
    Sexi być dobrze chyba dla kobiety.Wszystkie chcą być seksowne i piękne i pociągające.
  • szpile_i_ostrygi 09.01.13, 21:31
    A czy ja mówię, że źle?
    Bardzo dobrze jest.
    Tak trzymać/
  • ditta12 09.01.13, 21:44
    <Ditto :-)
    Teraz Ty?
    Jaja sobie robisz?>

A co,bo jakoś nie załapałam o co chodzi,Szpilo.
  • szpile_i_ostrygi 09.01.13, 21:48
    Wybacz. Widać też już zgłupiałam :)

forum.gazeta.pl/forum/w,1211,141656856,141659536,Re_Podziwiam_Was_Ditto_Madau.html
  • szpile_i_ostrygi 09.01.13, 21:49
    Musiałam odszukać tekst do linka, więc dlatego to drzewko...:)
  • ditta12 09.01.13, 22:12
    Już myślałam że coś głupio napisałam,że może Cię uraziłam :D
  • uwierz_w_to 09.01.13, 22:17
    Dopiero zauważyłem że jestem zalogowany na kompie jako xxx, akurat sie wylogowywałem a jak brałem tego netbooka to założyłem konto na xxx, haha, same zbiegi okoliczności ale podobno nic nigdy nie dzieje sie bez przyczyny,ale gdzie jest ten skutek?
  • Gość: cieszacz IP: *.dynamic.chello.pl 09.01.13, 22:32
    Ciesze sie ze masz w szpitalu komputer Uwierzu. Nareście sie służba zdrowia poprawila. Wazne ze w ciezkim stanie ale do nas piszesz. Mi sie podoba Twój wplyw na baby. Dwie stare już sie kręcą. Wez sie nie skupiaj na Ditcie i Madau. Za stare i grube. Daj cynk i sie na mlode wypuscimy. Masz taki połer że sie jaram.
  • ditta12 09.01.13, 22:45
    cieszacz napisał:
    <Masz taki połer że sie jaram.>
    A ty chłop cz baba że się na Uwierza jarasz ?
  • uwierz_w_to 09.01.13, 22:51
    mi nie potrzebne baby:) pełno tego na ulicach pełza ja chce szpile!
  • ditta12 09.01.13, 22:55
    i ostrygi? :)
  • Gość: jagababa IP: *.dynamic.chello.pl 10.01.13, 00:17
    A chciej se szpile i wsadź ją sobie gdzie chcesz,
    ona jest brzytka jak noc,
    ma piękny intelekt i umysł,
    ale jak byś ją zobaczył, to byś skrzywił sie na maxa.
    No ale ty tez jesteś brzytki i gruby, fefefe
  • Gość: gwoździe_i_kalmary IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.13, 00:27
    > Dobrze jesteś zorientowany(a) w zasadach forumowych. Żadna świeżynka.

Jak na to wpadłeś, Watsonie? Ja również żadnej Corndelii sobie ze starej, ani z tej Schizofrenii nie przypominam, a wpadłaś tu całkiem niedawno, sprawiając wrażenie całkiem nieźle obcykanej.;) Nie krytykuję tego, ani nie oceniam, bo każdy ma swój własny środek ciężkości między anonimowością, a ekshibicjonizmem i tego się trzymajmy.
    Myślę, że skoro uwierz cudownie uwolnił się z pasów i już 3 godziny później nadawał z domu (pewnie specjalnie dla niego jako VIPa otworzyli wieczorem sekretariat i wydali mu wypis wraz z bukietem kwiatów i flaszką na pożegnanie :D), to niebawem znikną stąd zastępy nicków z metrolink.pl. i nikt nikogo nie będzie musiał się (na zdrowie) bać. Przez chwilę może będzie nudniej, ale nie martwcie się, pewnie niebawem coś znowu wymyśli, żeby was wkręcić. I znowu będzie bal na sto par, albo obgryzanie paznokci z niepokoju.
  • mskaiq 10.01.13, 09:49
    To, że Uwierz sam poszedł do szpitala po pomoc świadczy jak bardzo się
    zmienił, jak bardzo dojrzał.
    A te osoby, które nazywacie trolami to są osoby z dużymi problemami, ich
    zachowanie jest wyrazem utraty kontroli a nie chęcią działania przeciwko
    innym czy forum.
    Nie mozna walczyć z nimi. Kiedyś podobny do nich był Uwierz. Został
    przyjęty tutaj i bardzo się zmienił.
    To forum tak jak sami chcieliście jest dla wszystkich, którym jest trudno,
    którzy mają problemy. Można im pomóc, ale jest to możliwe kiedy
    zostaną przyjęci.
    Pozdrawiam serdecznie.
  • ditta12 10.01.13, 10:53
    mskaiq napisał:
    <To forum tak jak sami chcieliście jest dla wszystkich, którym jest trudno,
    którzy mają problemy. Można im pomóc, ale jest to możliwe kiedy
    zostaną przyjęci.>

Oczywiście że to forum jest dla wszystkich bo jak dotąd moderator redakcyjny nikogo jeszcze nie zbanował a posty które są niemile może przez kogoś widziane ludzie sami sobie koszują ale coraz rzadziej jak widzę.
    Goście się schodzą na bal maskowy w przebraniu Uwierza najczęściej i się świetnie bawią jak sam widzisz no to my im muzykę puszczamy żeby jeszcze bardziej byli zadowoleni :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka