Dodaj do ulubionych

Madau!Już wróciłaś?

18.01.13, 12:41
Opowiesz jak było?
Edytor zaawansowany
  • madau 18.01.13, 12:58
    Wrocilam. Mase papierow popodpisywalam i powypelnialam. Strasznie dlugo to trwalo. Musial wyslac polecony do agencji zeby mi to migusiem wypelnili i przeslali jak najszybciej, najlepiej na maila. To musze dolaczyc do "dossier" ktore zloze w CAFie zeby mi przyznali dotacje do mieszkania. ta dotacja, wedlug mojej pani z opieki, powinna byc okolo 300 euro.
    Tylko znam tych z agencji mieszkaniowej, oni sie ociagaja, musze do nich maila napisac zeby sie pospieszyli bo inaczej miesiac mi przepadnie.
    A w ogole to jak dzis Ditto?

Ja si obudzilam zobaczylam ten watek o Varnie, krew mnie zalala
    --
    Dziura w Bucie
  • uwierz_w_to 18.01.13, 13:01
    Ja tam też pisałem o Varnie w tym wątku gniewasz się na mnie madu?
  • madau 18.01.13, 13:07
    E, skad Uwierzu. Przeciez to takze twoje forum.
    Ja uwazam ze to, co ta alberta_rozmus zrobila Varnie to czyste swinstwo.
    Pisze ona nielogicznie bo najpierw ze ja o sobie poopowiadalam ( dziwne, nazwiska nie podalam to jak znalazla mnie fa fejsie?) i ze Ci ulatwilam kontakt z Varna.
    Skad ona wytrzasnela moje dane?
    A Varna pisala zeby jej danych nie podawac to nie podawalam, ale wsciekla jestemm na te alberta_rozmus za to co zrobila Varnie
    --
    Dziura w Bucie
  • uwierz_w_to 18.01.13, 13:10
    Nie przejmuj się bo nie ma czym;)
  • uwierz_w_to 18.01.13, 13:11
    Varny danych i tak nikt nie zna i na pewno ona też nie.
  • ditta12 18.01.13, 13:13
    <zobaczylam ten watek o Varnie, krew mnie zalala>

Wizualizujesz krew Madau!
    Pod prysznicem ją widzisz.
    Ja też nieraz widzę na czerwono przy zamkniętych oczach.
  • madau 18.01.13, 13:21
    Juz mi przeszlo. Ale wkurzona bylam na maksa jak szlam do opieki to sie cala trzeslam.
    Juz mnie krew nie zalewa, wyluzowalam.
    No i mnie pocieszylo to ze 300 euro dodatku dostane :) Tylko niech mi agencja szybko ten papier przesle.

A pod prysznicem ani na ramionach juz krwi nie widze :)
    i jest gut :)
    --
    Dziura w Bucie
  • madau 18.01.13, 13:33
    Rozmawialam z Varna. Powiedziaal zeby wyluzowac. Ona doszla po nitce do klebka. I sie tym nie przejmuje. Strasznie sie z tego ciesze bo wiem jaki to strach jak ktos mowi ze zna twoje dane.
    Moje dane po tej aferze z lotka tez chyba z tydzien wisialy na necie. Ale mi wtedy bylo wszystko jedno bo po pierwsze mialam psychoze i z niej wychodzilam bardzo cierpiec, a z dugiej strony uzywalam wtedy jeszcze nazwiska mojego eks meza.
    --
    Dziura w Bucie
  • ditta12 18.01.13, 13:40
    No ja nie wiem co to jest co nam poleca nasze dane podawać.No nie wiem.To jakiś "przymus" był,nie umię tego nazwać.
  • madau 18.01.13, 13:46
    ja raz na starej schizofreni podalam moj adres IP bo mifredo wtedy myslala ze to ja na nia chamskie posty pisze wiec podalam zeby udowodnic ze to nie ja. Ale coz to jest adres IP? W koncu on sie zmienia.
    Rozumiem ze w manii mozesz miec jakis taki niekontrolowany przymus pisania swoich danych. ja jeszcze nigdy tak nie mialam bo wystukiwalam tylko slowa pozegnania na forum i odplywalam.
    --
    Dziura w Bucie
  • madau 18.01.13, 14:03
    Czyli jezeli ta osoba miala moje dane to musialam jej podac na priva. A co za tym idzie - znac ja. I varna tez musiala ja znac. Nie bede sie bawic w podchody bo to nie ma sensu ale po tym czego sie dzisiaj dowiedzialam ta osoba zmalal w moich oczach do takiej malenskiej kruszynki, czegos niewidocznego nawet pod mikroskopem. I niech sie wali.
    --
    Dziura w Bucie
  • madau 18.01.13, 14:39
    Nasmarowalam maila do tej pani z agencji mieszkaniowej. Pieknie napisalalam taka piekna francuzczyzna ze cos. napisalam zeby sie pospieszyli, wypelnili papiery ( pewno dopiero je w poniedzialek dostana) i niech mi laskawie przesla je mailem to ja u B. wydrukuje i do CAFu sie udam. Pani z opieki spolecznej skserowala mi wszystkie potrzebne papiery wiec mam "dossier" gotowe tylko tego papierka z agencji potrzeba.
    --
    Dziura w Bucie
  • ditta12 18.01.13, 14:59
    Ja nie pamiętam już dokładnie co ja tam podałam,imię nazwisko????No nie wiem ale......coś mi nakazało.Jakiś duszek czy co?Nie wiem.

Super że będziesz miała to dofinansowanie do mieszkania,ja też mam na szczęście bo bym nie wyrobiła.
    Pranie zrobiłam ,znów mi w pralce waliło.Może coś do niej wpadło ale jak rozebrać?Kiedyś wezwałam naprawce to zapłaciłam strasznie drogo za wyjęcie szmatki która mi wpadła i zablokowała pralkę.
  • madau 18.01.13, 15:02
    Oj, raczej tego nie rob. fachowcy rozbiora pralke i usuna usterke ale zaplacisz slono. Nie orientujesz sie kiedy mozesz dostac to dofinansowanie na sprzat AGD? Moze tam trzeba zadzwonic, jakos ich popedzic, moze list, maila napisac?
    Bo przeciez nie mozesz zyc z zepsuta pralka i lodowka.
    Nie wiem niestety jak to wyglada w Polsce, mnie jak rente mieli dac to dlugo to trwalo ale pogonilam telefonem ( chwale sie: calkiem sama) i za pare dni przyszlo pismo.
    --
    Dziura w Bucie
  • ditta12 18.01.13, 15:19
    Oni tam krzyczą bo ja nie miałam papiera ze trza leki w lodówce trzymać a ja trzymam convulex aby się nie zepsuł bonie wiem z czego on zrobiony dokładnie(jakaś łacina)
  • madau 18.01.13, 15:23
    Nie wiem Ditto , nie znam sie na convulexie. Oni krzycza by w lodowce trzymac? ja nigdy nie trzymalam lekow w lodowce, tylko normalnie w pudelku po butach. A biore kwetiapine tranxene i cymbalte. Wczesniej bralam abilify, sertraline, depakine chrono, loxapine i rispolept. tez mi nie kazali tego w lodowce trzymac.
    --
    Dziura w Bucie
  • ditta12 18.01.13, 16:21
    Oni chcieli zaświadczenie że ja muszę w lodówce ten convulex trzymać.No nie wiem.Dobrze ze nie w pralce :D
  • Gość: wysokie czoło IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.13, 15:40
    madau napisała:

> Pisze ona nielogicznie bo najpierw ze ja o sobie poopowiadalam ( dziwne, nazwis
    > ka nie podalam to jak znalazla mnie fa fejsie?)

Sprawdziłam z ciekawości. Mnie to zajęło półtorej minuty. Pytanie-dowód: dlaczego masz nadal ustawione, że jesteś zaręczona z B. skoro piszesz, że się rozstaliście? Ładną masz buzię, jednak powinnaś zaczesywać włosy jakos bardziej na czoło, które masz dość wysokie. Podobnie jak ja. Ale powiadają, ze wysokie czoło świadczy o inteligencji. ;)
  • madau 18.01.13, 15:43
    pytam jak znalazles ( las) mnie na fejsie bez nazwiska. Chyba ze podalam Ci na priva. jesli tak to musze Cie znac.
    --
    Dziura w Bucie
  • madau 18.01.13, 15:50
    Zreszta jak widzisz moje zdjecia skoro nie jestes moim znajomym? No chyba tylko profilowe. nie mam nic do ukrycia a w necie tak naprawde wszyscy nie jestesmy anonimowi.
    Powiesz co wklepalas by mnie odnalezc?
    --
    Dziura w Bucie
  • Gość: wysokie czoło IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.13, 16:08
    Madau, nie ma powodu do niepokoju, to było tylko takie doświadczenie. Nie znamy się i nigdy nie korespondowałyśmy na priv. Co wklepałam? Nic, czego sama nie podałaś na forum i na swoim blogu, czyli imię, którego łatwo się domyślić i nazwę Twojej miejscowości. I owszem, widać tylko Twoje zdjecia profilowe, jedno z kotką, jedno z B., widok miasta i jedno solo.
    I masz rację, NIKT w necie nie jest do końca anonimowy.
  • madau 18.01.13, 16:17
    Nie, nie boje sie.
    Faktycznie sprawdzalam wklepujac to, co napisalas. Latwo mnie odnalezc. Brawo. :)
    --
    Dziura w Bucie
  • ditta12 18.01.13, 16:25

<Sprawdziłam z ciekawości. Mnie to zajęło półtorej minuty. Pytanie-dowód: dlaczego masz nadal ustawione, że jesteś zaręczona z B. skoro piszesz, że się rozstaliście?>

Madał ma pierścionek od B który on pozwolił jej nosić.
    Napisała wczoraj przecież.Znalazła go w błyszczyku do ust,w pojemniczku.Z diamencikiem jest.
    Miała grubsze palce i nie wchodził.
  • madau 18.01.13, 17:53
    Wysokie Czolo

Ufam, zes mi zyczliwa i ze moich danych publicznie nie podasz.
    Wlasnie zablokowalam konto bo zreflektowalam sie ze faktycznie latwo mnie bylo znalezc.

zablokowalam konto poniewaz sa na portalu rozne niezyczliwe mi dusze i nie mam ochoty by znaly moje dane .

pozdrawiam
    --
    Dziura w Bucie
  • ditta12 18.01.13, 18:27
    Ja to nie umię blokować ale mam nadzieję że mi tam nikt świństwów nie nawypisuje :)
  • Gość: wysokie czoło IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.13, 19:02
    madau napisała:
    > Ufam, zes mi zyczliwa i ze moich danych publicznie nie podasz.

A po co i komu miałabym je podawać? Jestem tylko podczytywaczem różnych forumów. :) Nazwy Twojej miejscowości tez bym pewnie nie pamiętała, gdyby nie to, że byłam tam kiedyś przejazdem i zatrzymałam się na małe co nieco w jakiejś knajpce na promenadzie. Nie pamiętam nazwy, tylko wielką papugę namalowaną na ścianie, uwiecznioną na zdjęciu.
    Co do pierścionków zaręczynowych, to wiem, że niekoniecznie się je zwraca po zerwaniu zaręczyn i wiele kobiet je nosi, albo okazyjnie zakłada nawet po wyjściu za mąż za całkiem innego faceta, jednak myślę, że posiadanie pierścionka nie jest jednoznaczne z posiadaniem aktualnego narzeczonego. Ale to w końcu Twoja sprawa, co zamieszczasz na własnym wallu na FB.
  • madau 18.01.13, 19:06
    Jak juz byc szczerym to... w sumie ja nie tak do konca zerwalam z B. To mial byc break na 6 miesiecy. Im dluzej mieszkam sama tym lepiej sie czuje, potrafie wszystko sobie zalatwic. Przy B. bylam uziemiona ale widujemy sie regularnie az (za) czesto i widze ze i on robi postepy w tym by sie zmienic. Wiec kto wie... nie znam przyszlosci.
    A danych nie zmienilam bo jego rodzina nie wie ze zerwalismy. Chcialam mu oszczedzic niepotrzebnuych tlumaczen etc...
    --
    Dziura w Bucie
  • ditta12 18.01.13, 19:14
    :)
  • madau 18.01.13, 19:14
    a knajpke znam. kiedys tam chodzilam na drinki. W lecie wieczorem kolo 21:00 wychodza skapo ubrane panie z piuropuszami i tancza w rytm brazylijskich piosenek :)
    --
    Dziura w Bucie
  • madau 18.01.13, 19:25
    > chodza skapo ubrane panie z piuropuszami

pioropuszami mialo byc oczywiscie. Sorki za literowke
    --
    Dziura w Bucie
  • ditta12 18.01.13, 19:26
    Super.Sambę tańczą?
  • madau 18.01.13, 19:34
    tak. Wszystkie opalone, fajnie odziane ( nie tak jakos wulgarnie), wychodza i tancza o 21:00, o 22:00 i o 23:00. Tak z chyba 20 minut. Jak byli u nas znajomi na wakacjach to synek tych znajomych oniemial z zachwytu a dziewczyny byly super, pelno zdjec mial z nimi, a jednej pani odpadlo piorko i coreczka tychze znajomych go dostala :)
    --
    Dziura w Bucie
  • ditta12 18.01.13, 19:36
    Uwielbiam taniec :)
  • madau 18.01.13, 19:42
    ja nie potrafie tanczyc.
    Kiedys byla moda na lambade i mambo ( po dirty dancing) wiec chodzilam na zajecia. Ale facetka nas uczyla tylko jednego kroku. Trzy tygodnie chodzilam a potem zrezygnowalam.

Na slubie brata tato poprosil mnie do walca, dobrze ze mialam dluga sukienke bo mi pod nia nogi lataly ale na zewnatrz tanczylam z klasa ;)
    --
    Dziura w Bucie
  • ditta12 18.01.13, 19:46
    Na wszystko jest sposób :D
  • madau 18.01.13, 19:51
    ja tylko uwazalam zeby tacie butow nie podeptac a i tak podeptalam pare razy. Strasznie dlugi byl ten walc. :D
    --
    Dziura w Bucie
  • ditta12 18.01.13, 19:53
    Ale nic się nie skarżył?:D
  • madau 18.01.13, 19:59
    Nie, zniosl to godnie i bez mrugniecia okiem. za to pozniej z taka gruba pania tanczyl co miala krotka spodnice. Chyba nogi jej lataly bardziej niz mnie :D
    --
    Dziura w Bucie
  • ditta12 18.01.13, 20:00
    :D
  • malze_w_kalesonach 18.01.13, 18:33
    Dicia
    madał ma pierścionek ale mósi jej chłop pozwaladź rzeby go nosiła ? To siem tesz potfierdza rze jag gróbe palce to nie jest w sam ras cała. Dicia mi otpowiec czy ty jestes w sam ras to bym sie wtedy hciał zapoznać. A ile masz lat dicia ?
  • ditta12 18.01.13, 18:36
    Jak kupił to chyba powinien dać pozwolenie na noszenie owego pierścionka.Madau nosi bo ma takie pozwolenie,inna nie nosi tylko ona.
    < A ile masz lat dicia ?>
    Dużo,już napisałam wiele razy że 53!
  • ditta12 18.01.13, 18:40
    www.youtube.com/watch?v=4RVZ93mc-kM
  • malze_w_kalesonach 18.01.13, 18:42
    Ja sie nie zrarzam. Tylko mósze wiedziedź czy jesteś w sam ras. Bo mam do Ciebie miente i bym sie zapoznał. Jósz cie zaras trohe sam poznam. Bendem zaras czytać co napisałaś. Bo mało dotont czytałem ale cie rospoznałem od razu rze na ciebie lece.
  • ditta12 18.01.13, 18:54
    Znaczy jesteś moim cichym adoratorem?
    Miło to usłyszeć ale ja mam już mężczyznę mojego życia.:)
  • ditta12 18.01.13, 18:58
    Przesyłam Ci piękną piosenkę Kuby Sienkiewicza :)
    www.youtube.com/watch?v=m4StLMiTbZQ

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka