Dodaj do ulubionych

spicie jeszcze?

22.01.13, 05:49
Ja juz nie ale chyba jeszcze pojde sie polozyc. Kotka mnie obudzila bawiac sie bombka od choinki ktora gdzies mi sie w mieszkaniu ostala. Pewno Szpile niedlugo beda wstawac.
Czytalam ten przekopiowany watek uwierza.
To o poszywaniu sie pod inne nicki to do mnie bylo. Tylko zrobilam to raz, a nie dwa i nicka skasowalam. Nie wiem czemu to robilam ale robilam przyznaje, tylko raz. Glupie to bylo jak but a jak mnie przylapaly to sie bardzo przejelam. teraz juz bym sie nie przejmowala tak. :)
--
Dziura w Bucie
Edytor zaawansowany
  • uwierz_w_to 22.01.13, 07:03
    A one to co nie podszywały się żeby do montego się dostać !!!! przestań madau ścierkami zawracać sobie głowę, ja już też przestaje wklejać na to forum ich wypociny.
  • ditta12 22.01.13, 08:18
    <To o poszywaniu sie pod inne nicki to do mnie bylo. Tylko zrobilam to raz, a nie dwa i nicka skasowalam.>

To Ty też Madau byłaś w przebraniu Uwierza? :D

Ciekawe kto to jest ten Hades trzy_ p_ sowy w czapce niewidce.
    Podoba mi się ten gościuwa :)
  • uwierz_w_to 22.01.13, 08:29
    neta nie mam:( coś grzebią a dziś mi nowe łącze zakładają z telewizją, 40 mb przepustowości, będę posty pisał z szybkością światła a filmy ściagał w kilka sekund:D
  • ditta12 22.01.13, 08:31
    To Ci się zapcha :D
  • uwierz_w_to 22.01.13, 08:35
    a co to jest "zapcha''?
  • uwierz_w_to 22.01.13, 08:37
    www.youtube.com/watch?v=-6Cyz_TPMEE
  • ditta12 22.01.13, 08:37
    Pojemności nie starczy :D
    Ile masz decylitrów?

Madau.Moja kotka gra w tym filmie :)
    www.youtube.com/watch?v=LeiFF0gvqcc
  • ditta12 22.01.13, 08:43
    Gdy Naciśniesz na fotkie Mickela pod spodem to masz koncert w Paryżu :)
  • ditta12 22.01.13, 09:15
    On chciał dla mnie zrobić wesołe miasteczko dla dzieci ale nie dali bo na przeciwko cmentarza na polach bródnowskich to nie wypadało,tak powiedzieli.
    Chciał mieszkać w pokoju z balkonem ale że tłumy straszne by go widziały to zamieszkał w Mariottcie wysoko a potem zabrali nawet te prześcieradła na których spał,jakieś fetyszyści :D
  • ditta12 22.01.13, 09:26
    Nie dla mnie tylko dla dzieci,pomyliłam się ale też bym może tam poszła:)
    Miał 4 latka gdy grał na tym bębenku który sam sobie zrobił.taki połączony deseczką,podwójny.

Obejrzałam Blaszany bębenek wreszcie i Pająka-ale film!

Kotka Czyczynia śpi za mym lapkiem :)
  • ditta12 22.01.13, 09:35
    Julian Tuwim-Bambo

Murzynek Bambo w Afryce mieszka,
    Czarną ma skórę ten nasz koleżka.

Uczy się pilnie przez całe ranki
    Ze swej murzyńskiej Pierwszej czytanki.

A gdy do domu ze szkoły wraca,
    Psoci, figluje - to jego praca.

Aż mama krzyczy: "Bambo, łobuzie!"
    A Bambo czarną nadyma buzię.

Mama powiada: "Napij się mleka",
    A on na drzewo mamie ucieka.

Mama powiada: "Chodź do kąpieli",
    A on się boi, że się wybieli.

Lecz mama kocha swojego synka,
    Bo dobry chłopak z tego Murzynka.

Szkoda, że Bambo czarny, wesoły,
    Nie chodzi razem z nami do szkoły.

No to napił się mleka i się wybielił :)
  • szpile_i_ostrygi 22.01.13, 10:00
    ditta12 napisała:
    > Madau.Moja kotka gra w tym filmie :)
    > www.youtube.com/watch?v=LeiFF0gvqcc

To musiałaś, jako jej opiekun, być przy kręceniu. Poznałaś Michaela? :)
  • szpile_i_ostrygi 22.01.13, 10:08
    Nie wiem, czy to był sen. Dzień dobry Wa, strzegące ogniska tego forum. Jednak doczekałam się świtu a wydawało się, że taki cud nie dla mnie.
    Wczoraj byłam w terenie. Wprawdzie samochodem, ale prawie trzy h opóźnienia, przemarzłam, w czwartek też wyjeżdżam, chelorea, podobno będzie to najmroźniejszy dzień w obecnym ataku zimna i opadów.
  • madau 22.01.13, 10:52
    Hej hej! Obudzilam sie :)

Ja faktycznie raz zapukalam do forum olgi. Nie wiem po co to zrobilam, co mna kierowalo. Zmienilam nicka bo na forum imienniczym mnie znaja a chcialam porade doyczaca imienia na majaca sie niebawem urodzic coreczka kolezanki ( w miedzyczasie juz sie urodzila i ma na imie Maja). Wiec jak juz mialam tego nicka to zapukalam do olgi ale podalam za duzo danych i rozpoznaly mnie i dostalam przykrego maila. Wiec odpisalam ze przepraszam, ze nie zastanowilam sie, ze robilam to w jakism nieswiadomym wirze, nie wiem czy zrozumialy.

Potem tego nicka skasowalam bo na nic mi byl potrzebny. Wolalam swojego "madau".
    Ten moj nich to nie Uwierz przebrany, czy hades, to byl zwykly nick, nawet z moim imieniem na poczatku.
    --
    Dziura w Bucie
  • ditta12 22.01.13, 11:02
    O!Wstałaś nareszcie śpiochu:)
    Weszłaś na psa czy na cafe pod szczurem czy też na te ukryte dawne Szakalowe?
    A może na jeszcze jakieś inne????

Ta Czyczynia w Egipcie to nie moja kotka chyba ale strasznie podobna :)
    Mao,mao.
    Oni czcili tam koty i mumifikowali?
    Bo skarabeusze to bardzo lubili za te kulki z kupy wielgachne co pchały do przodu.
    I żaby i ibisy i krokodyle.Zwierzęta.
  • madau 22.01.13, 11:06
    Dwane szakalowe usunely chyba, jedze. Pisze: forum nieczynne. Zabraly nam stara schizofrenie, cos tam popisaly po czym usunely.
    Ja sie wtedy dobijalam do tego szakalowego co olga go przejela. Nie wiem po co, ale cos mnie naszlo. Nie wstydze sie tego. Bylo minelo, nawet przeprosilam Olge za takie bezczelne najscie, dzwonilam do niej ale nie odbierala wiec napisalam smsa. I tyle.
    --
    Dziura w Bucie
  • ditta12 22.01.13, 11:12
    Ja chciałam się dostać przez tę ramkę,nie wiem też mnie coś tam wciągało bezwiednie ale nie dało rady.To jakiś zakon z twardą regułą tam był,jak u wizytek ale nawet przez krate się nie dało pogadać,nic.Ściana.Gruby mur.Closed.
  • szpile_i_ostrygi 22.01.13, 11:14
    madau napisała:

> Ja faktycznie raz zapukalam do forum olgi

Powoli zaczyna mi się układać w głowie, ale może tylko po mojemu. W miarę systematycznie czytałam Schizofrenię, tę, Zchizofrenię, i nigdzie nie zdarzyło mi się przeczytać tak aroganco, po intrygancku, kablująco, napisanego posta jak ten, który wkleił Uwierz w innym watku i do którego, wydaje mi się, odnosisz się Madau.

Pragnę więc powiedzieć wprost (czuję, że nie mogłabym powiedzieć tego "TAM").
    Ja nie potrzebuję wiedzieć o tym wszystkim, co plecie ta osoba w tym poście. Po cholerę mi ta wiedza. Nic nie zmieni w moim spojrzeniu na osoby, z którymi piszę, umacnia mnie jedynie we wrażeniu, że pisząca ten post jest bardzo, bardzo chora, ma przerost ambicji w najgorszym tego słowa znaczeniu, lubi intrygi, czuje się niedoceniana, myśli, że posiadła tajemną wiedzę i pisze dziwacznym językiem. Zwariowałabym z taką, gdybym musiała przebywać z nią w jednym pomieszczeniu.
  • madau 22.01.13, 11:19
    Tego posta w ktorym rzekomo dwa razy zapukala tam osoba z posrod nas? ten masz na mysli?

Nie wiem czy cos mnie usprawiedliwia. Pukalam tylko RAZ, przyznaje sie do tego bez bicia. Zle sie wtedy czulam, mialam takai, jaks paranoje ( w koncu choruje na schizofrenie paranoidalna) i te paranoje przerosly mnie, wyobrazalam sobie jak wylewaja na mnie pomyje tec i glosy mi mowily ze MUSZE wiedziec co sie tam dzieje. Wiec zapukalam, rozpoznaly mnie, odmowily, napisaly maila ja odpisalam ze wiceje tego robic nie bede i kropka.

teraz mam to gleboko w powazaniu co one tam pisza, jak pisza i w ogole jak ich to forum wyglada.
    Zla jestem tylko ze ze starej schizofrenii zrobily "forum nieczynne". Nikt tam nie moze juz wejsc, nawet stali bywalcy a tam bylo duzo psychiatrycznej wiedzy i zal mi ze to wszystko przepadlo.
    --
    Dziura w Bucie
  • madau 22.01.13, 11:31
    faktycznie Ditto, superancka ta kotka. Uwielbiam nen clip, na koncu Mickael tak sie slicznie usmiecha, nie moglam z podziwu wyjsc ( a dziewczatkiem bylam) jaki to on ma piekny usmiech :)
    --
    Dziura w Bucie
  • madau 22.01.13, 11:34
    O to Ci chodzilo Szpile?

ale i to za mało, i za mało hulanie na nowym, redakcyjnym forum - nic nie pomogło się ogarnąć, pozbyć natręctw związanych z przymusem prześladowania innych, kłamstw, podszywania się pod inne osoby, choć ma przyboczne - one też robiły starania - jedna próbowała wiele razy dostać się na prywatne, zamknięte forum, mimo odrzucania zgłoszeń, nachalnie je ponawiając.
    druga 2 razy tego samego próbowala zgłaszając się pod nie swoim nickiem.

Bzdura, pod innym nickiem zglaszalam sie tylko raz, zreszta dlaczego, te sprawe wyjasnilam powyzej
    --
    Dziura w Bucie
  • szpile_i_ostrygi 22.01.13, 11:39
    madau napisała:

> O to Ci chodzilo Szpile?
    >
    > [i]ale i to za mało, i za mało hulanie na nowym, redakcyjnym forum - nic nie po
    > mogło się ogarnąć, pozbyć natręctw związanych z przymusem prześladowania innych
    > , kłamstw, podszywania się pod inne osoby, choć ma przyboczne - one też robiły
    > starania - jedna próbowała wiele razy dostać się na prywatne, zamknięte forum,
    > mimo odrzucania zgłoszeń, nachalnie je ponawiając.
    > druga 2 razy tego samego próbowala zgłaszając się pod nie swoim nickiem.

Tak. Ale o cały post, który wkleił Uwierz we wątku, "mam kopię"
    Tak ten post wygląda:

najpierw dzisiejszy frustrat latami gnębił ludzi na pewnym innym forum prywatnym.
    następnie przybył wraz z dwojgiem frustratów na Szczura - też forum prywatne.
    i straszne pretensje są za wycięcie hejterskich wątkow, za bany.
    potem zakładał jedno za drugim fora prywatne, gdzie zwyczajnie dopuszczał się przestępstw.
    nie był sam i nie pomogły bany ofiarowane też stalkerskiej trójcy od administracji.
    ma też okazje do harców na forum zamkniętym przyjaciela, co do którego, publicznie oświadczył, iż istnieje forum po to, by deprecjonować dwie osoby - tak sobie, za nic.
    ale i to za mało, i za mało hulanie na nowym, redakcyjnym forum - nic nie pomogło się ogarnąć, pozbyć natręctw związanych z przymusem prześladowania innych, kłamstw, podszywania się pod inne osoby, choć ma przyboczne - one też robiły starania - jedna próbowała wiele razy dostać się na prywatne, zamknięte forum, mimo odrzucania zgłoszeń, nachalnie je ponawiając.
    druga 2 razy tego samego próbowala zgłaszając się pod nie swoim nickiem.
    przyłapana na kłamstwie tonęła w bzdurnych tłumaczeniach, przepraszała.
    ale, jak widać, poziom frustracji sięgnął apogeum i teraz tutejsze forum jest zalewane błockiem w poczuciu urojonych krzywd i na skutek zalania mózgów projekcją.
  • szpile_i_ostrygi 22.01.13, 11:41
    Dodam jeszcze, że to są wzorcowe techniki siania intryg i manipulacji.
    Uczcie się Szanowni Państwo.
  • madau 22.01.13, 11:45
    > Dodam jeszcze, że to są wzorcowe techniki siania intryg i manipulacji.
    > Uczcie się Szanowni Państwo.

sa dwie osoby ktore mogly takiego posta nasmarowac. trzecia nie jest do tego zdolna. Wiec wiem mniej wiecej kto to napisal, jedna z dwoch osob o ktorych mysle.
    --
    Dziura w Bucie
  • madau 22.01.13, 11:43
    To nie wszystko jest o mnie. Nie mam pojecia o czym mowia, o kim, przepraszam.

Do mnie odnosi sie tylko te zdanie ze pewna osoba dwa razy zapukala pod innym nickiem. Przesadzone bo tylko raz.

Co do calego postu i to ze aby sie tam jakas osoba non stop dobijala, to nic nie wiem ale watpie zeby tak bylo, bo kto to by mogl byc?
    --
    Dziura w Bucie
  • ditta12 22.01.13, 11:48
    <ze pewna osoba dwa razy zapukala pod innym nickiem>

Ja napisałam w tej rameczce pod swoim nickiem prośbę o wpuszczenie.
  • madau 22.01.13, 11:51
    no widzisz a ja raz pod innym nickiem ale mnie rozpoznaly. Swoim chyba tez pisalam, nie pamietam, strasznie zle wtedy ze mna bylo, psychozy, szpital i te sprawy :(
    --
    Dziura w Bucie
  • ditta12 22.01.13, 11:45
    <mialam takai, jaks paranoje ( w koncu choruje na schizofrenie paranoidalna) i te paranoje przerosly mnie, wyobrazalam sobie jak wylewaja na mnie pomyje tec i glosy mi mowily ze MUSZE wiedziec co sie tam dzieje. Wiec zapukalam, rozpoznaly mnie, odmowily, napisaly maila ja odpisalam ze wiceje tego robic nie bede i kropka. >

Dziwne ale ja miałam jakoś tak podobnie i też napisałam pocztą prośbę do przodownicy o wpuszczenie ale otrzymałam odpowiedź odmowną to już nie pisałam a potem Pani Marant założyła nam to forum redakcyjne i nie banuje mnie :)

Kotek jak moja Czyczynia,identyczny a Mick się slicznie uśmiecha .On był starszy ode mnie o rok to ja go lubiłam gdy był malutki i śpiewał z braciszkami,on miał też dwie siostry.Janet i zapomniałam jak ta druga ma na imię ale Janet jest zajebiaszczą piosenkarką i aktorką,widaziałam ją w jednym filmie.
    On najmłodszy był to na tym bembenku grał małym.Wszyscy byli bardzo zdolni.
    On nic nie napisał złego na swoją rodzinę w tej autobiografii:)
  • madau 22.01.13, 11:47
    ta druga siostra Micka miala na imie Latoya :)
    --
    Dziura w Bucie
  • ditta12 22.01.13, 11:50
    O tak.Latoja Jackson.Ona śpiewała i tańczyła podobnie do Mickela :)
    podobna była do niego z urody.
  • madau 22.01.13, 11:54
    Tak, on sobie operacje plastyczne robil zeby wygladac jak Latoya.
    A Janet tez byla fajna i ladniutka
    Tylko kilka lat temu ogrooooomnie przytyla, widzialam jej zdjecia, jest na nich wielgachna chyba ponad 100 kilo. A potem znowu zeszczuplala.
    --
    Dziura w Bucie
  • varna771 22.01.13, 12:00
    ja zasypiam! ogładałam ćwiecfinał Radwańska &Li do 3.30 a o 5.40 wstałam do pracy. Jestem nieprzytomna....
    --
    " alberta przebywa na swoich forach i tylko co jakis czas łeb wystawia, żeby komuś porządnie przysr.a.ć " -by madau-
  • madau 22.01.13, 12:04
    o Varno fajnie Cie widziec. ja nie ogladalam wiem tylko ze Radwanska przegrala :(
    Moze napij sie mocnej kawy albo wez jakies witaminy jak masz, zeby sie przebudzic?
    --
    Dziura w Bucie
  • ditta12 22.01.13, 12:05
    <ak, on sobie operacje plastyczne robil zeby wygladac jak Latoya.>

On napisał w tej autobiografi że nie robił żadnych operacji plastycznych ale może oszukał,nie wiem.
    Kolor oczu to można zmienić za pomocą szkieł kontaktowych,nawet na żółte albo źrenice trójkątne na przykład.
    Nie widziałam Janet strasznie grubej ale seksowną to tak :)
  • madau 22.01.13, 12:07
    E, no robil sobie operacje chocby nosa bo jak byl chlopcem to mial taki duzy i gruby a potem taki malutki i szczuplusienki. jak Latoya.
    A janet Jackson widzialam gdzies na jakisch zdjeciach, chyba tez w telewizji, ogroooomna, w spodniach od dresu i jakiejs bluzie, to bylo chyba ponad 10 lat temu bo jeszcze wtedy z eks mezem mieszkalam.
    --
    Dziura w Bucie
  • ditta12 22.01.13, 12:12
    Ja to znam tylko Wojtka Fibaka i Nawratilową(ze słyszenia).
    Fibak zbierał obrazy i miał taki gdzie facet na jednym blejtramie w kółko malował aż było to chyba najcięższe dzieło świata.Chyba werniks tam kładł,mam nadzieję;)
  • madau 22.01.13, 12:15
    Ja to dzieki B. tenis poznalam od podszewki. A tez nic nie wiedzialam. Z Polakow fajny jest teraz Janowicz na topie, ale odpadl, taki wysoki on strasznie ponad 2 metry. No i jak mieszkalam z B; to tenis lecial w kolko w tv ( mielismy taka wloaska stacje "super tenis" gdzie byly stare mecze), no wiec ogladalam i wkrecilam sie bardzo :)
    --
    Dziura w Bucie
  • madau 22.01.13, 12:31
    Varno jestes jeszcze czy juz w pracy?
    --
    Dziura w Bucie
  • ditta12 22.01.13, 12:35
    A ja piłkę nożną w kółko i snookera i z tatusiem żużel i tam był taki zawodnik,chyba Jeży Szczakiel się nazywał co nam się podobał bo wygrywał a potem jeszcze jeździli w beczce(taki okrąg drewniany).
  • madau 22.01.13, 12:49
    u nas w Tarnowie tez jest zuzel. Moj brat na to chodzil. A ja zawsze wolalam narty, to moj ulubiony sport. tatus mnie nauczyl i teraz co roku jezdzimy po krajach roznych zeby troche "bialego szalenstwa" miec.
    No i tenisem sie przez B; interesuje, ale snookera tez ogladam pasjami
    --
    Dziura w Bucie
  • ditta12 22.01.13, 12:58
    ja nie umie jeździć na nartach ale latem była deska na kółeczkach przed blokiem bo dzieciaki miały to wskoczyłam i się przejechałam a one może się bały że im chcę zabrać ale ja zeskoczyłam i powiedziałam że tylko na chwilkę pożyczyłam :D
    Na wrotkach jeździłam takich z czterema kółkami jak byłam mała a łyżew nie miałam,mój brat miał takie jakieś własnej roboty.
    Rower miałam pożyczany od dziadka ale wielki był i musiałam pod ramą jeździć wychyliwszy się jakoś by zrównoważyć.
  • madau 22.01.13, 13:05
    a ja na rowerze balam sie jezdzic. Dotad sie boje , serio.
    --
    Dziura w Bucie
  • varna771 22.01.13, 13:15
    madau napisała:

> a ja na rowerze balam sie jezdzic. Dotad sie boje , serio.
    też tak mam. Jestem cały czas w pracy od 8.00 do 16.00 ok. 18.00 bede w domu.

--
    " alberta przebywa na swoich forach i tylko co jakis czas łeb wystawia, żeby komuś porządnie przysr.a.ć " -by madau-
  • ditta12 23.01.13, 07:40
    Trza się odważyć.Jak pojeździsz po wykrotach leśnych to po szosie będzie tak jakbyś po maśle jechała :D
  • ditta12 23.01.13, 07:43
    Ja też zapomniałam i na nowo musiałam się wprawiać a przecież na dziadkowym,pod ramą śmigałam aż tylko.
    Musiałam sobie zasłużyć żeby mi pożyczył,babci w czymś pomagać,tak pamiętam.
  • ditta12 23.01.13, 07:46
    Gdy jechałam na pożyczonym od koleżanki czy kolegi na podwórku to miała mnie trzymać za siodełko.Jadę i wciąż pytam:trzymasz?Tak.trzymasz?Tak.
    ......
    Trzymasz?....nagle głos z bardzo daleka:tak
    I się wywaliłam na tym rowerze ale już umiałam :D

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka