Dodaj do ulubionych

Kto wyjaśni zmianę płci modetorki/moderatora?

22.05.16, 19:25
zamknięty
Aktualna moderatorka marrant, działająca na forum swego czasu jako mężczyzna (no takich używał końcówek osobowych przed paroma laty), nie opdowiedziała dość dawno temu na zadane tutaj pytanie w tej kwestii. A do dyskusji o przeszłości płciowej aktualnej moderatorki marrant włączyli się inni świadkowie jej działalności jako mężczyzna.
Aktualna moderatorka marrant, zapytana jak to w końcu z tą płcią jest na forum kobieta, oczywiście w innej dyskusji (no ale moderator/ka milczy), narusza netykietę - przekręca nick i oczywiście podaje link w związku z usuwaniem postów za wycieczki osobiste.
No i teraz mam problem - zmienny płciowo moderator/ka, w dodatku o zgrozo, sam/a naruszająca/y netykietę.
--
’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • zamknięty
    zona_mi 22.05.16, 21:32
    Nie wiem, skąd Ci się wzięło, że to mężczyzna.
    Marrant jest kobietą.

--
    - Mamo, ciocia poszła do sąsiadów po konfitury?
    - Po widły poszła.
  • zamknięty
    znana.jako.ggigus 23.05.16, 08:39
    Przed paroma laty marrant byl mezczyzna. Sa inne nicki, ktore to pamietaja.

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • zamknięty
    zona_mi 23.05.16, 09:15
    Chyba jakiś niezalogowany, bo pod tym nickiem tylko marrant ona.

--
    - Mamo, ciocia poszła do sąsiadów po konfitury?
    - Po widły poszła.
  • zamknięty
    znana.jako.ggigus 23.05.16, 10:44
    Niestety nie. Marrant meski dyskustowal ze mna chetnie na privie. Wiem o czym pisze i to samo wspomnienie dzieli przynajmniej inn osoba, takze jak ja zalogowana.
    Marrant meski byl wczesniej moderatorem na forum wege, ergo musial byc zalogowany.
    Styl wypowiedzi ten sam.

--
  • zamknięty
    marrant 23.05.16, 11:08
    forum.gazeta.pl/forum/w,299,161484519,161484519,Pojawia_sie_i_znika_Obrazek_.html#p161537094

Jak już pisałam - może się Wam wydawać dowolnie. Nie żeby moja płeć miała większe znaczenie, ale zona akurat mnie poznała osobiście:)
    Jaki to ma związek z moderacją?
  • zamknięty
    znana.jako.ggigus 23.05.16, 12:12
    zona poznala forme zenska, a inni pamietaja forme meska.
    Jakiz to ma zwiazek z moderacja? Ano prosty - jeslis koresponowalas swego czasu z nickiem, ktory odpowiadal meskimi koncowkami, a teraz ten sam nick odpowiada zenskimi, a w dodatku ten nick decyduje o Twojej dzialalnosci na forum, to masz prawo zapytac: co jest grane?
    A to przecie nic strasznego zmienic plec. Wielu osobom sie to zdarza.
    bo ze naruszacie, jak Ty, netykiete, zarowno teraz w postaci zenskiej, jak i kiedys w postaci meskiej, to tylko uwaga na marginesie.

--
  • zamknięty
    snajper55 23.05.16, 13:54
    znana.jako.ggigus napisała:

> zona poznala forme zenska, a inni pamietaja forme meska.

Czego to ludzie nie pamiętają... Co ciekawe, często ich wspomnienia są wzajemnie sprzeczne. Dlatego, na przykład, do zeznań świadków podchodzi się z dużym dystansem.

S.
    --
    Священнaя Вoйнa
  • zamknięty
    znana.jako.ggigus 23.05.16, 14:48
    Jak juz wspomnialam, dwie osoby, ktore pamietaja meskiego marranta. Jeszcze by sie paru weteranow z Forum wege znalazlo pewnie. Ale nie pisza juz tutaj.
    Jesli dwie osoby to samo pamietaja... Ale w czym problem? Marrant moze przecjodzic dowolne metamorfozy.

--
  • zamknięty
    bartoszcze 24.05.16, 19:46
    snajper55 napisał:

> Czego to ludzie nie pamiętają... Co ciekawe, często ich wspomnienia są wzajemni
    > e sprzeczne. Dlatego, na przykład, do zeznań świadków podchodzi się z dużym dys
    > tansem.

Bo w końcu co za różnica czy rozmówcą jest Marrant czy Marian T.

--
    Możemy wybaczyć Jarosławowi, jeśli wyjedzie i więcej nie wróci.

Stalinogród, Oberschlesien ; Zapiski kiepsko uczesane ; Limerycznie
  • zamknięty
    snajper55 25.05.16, 03:25
    bartoszcze napisał:

> Bo w końcu co za różnica czy rozmówcą jest Marrant czy Marian T.

Czasem zasadnicza. Niektóre fantazje związane z Marianem T. nie będą pasować gdy na miejscu Mariana T. postawimy Marrant.

S.
    --
    Kantyczka z lotu ptaka
  • zamknięty
    znana.jako.ggigus 25.05.16, 08:40
    Jesli ktos decyduje o tym, czy co i czy mozesz tutaj pisac, jesli ktos blokuje uczestnikow, to masz prawo wiedziec, z kim masz do czynienia.
    Fantazji forumych nie mam, fajne projekcje macie. Fajna jazda zapewne.

--
  • zamknięty
    bartoszcze 25.05.16, 10:25

> Jesli ktos decyduje o tym, czy co i czy mozesz tutaj pisac, jesli ktos blokuje
    > uczestnikow, to masz prawo wiedziec, z kim masz do czynienia.

Nie. Nie masz. Życie prywatne nie ma żadnego związku z pracą. Zarówno jeśli chodzi o moderatora, jak i urzędnika, konduktora etc.

--

• zamknięty
    znana.jako.ggigus 25.05.16, 20:11
    Moderator wycina W RAMACH pracy, więc mam.

--
  • zamknięty
    bartoszcze 25.05.16, 21:26
    Nie. Nie masz. Moderator wycina prawidłowo albo nieprawidłowo - nie ma znaczenia czy jest Hinduską, biseksualistą, łysym, weganką czy sunnitką.
    Nie wspominając o tym, że póki nie jesteś przełożoną, to Twoja ocena pracy moderatora jest równie istotna, co Twoja wiedza na temat ilości śniegu na Kilimandżaro.

--

• zamknięty
    znana.jako.ggigus 27.05.16, 09:08
    Dla mnie ma, dla Ciebie nie ma. Jesli ktos na tm Forum pracuje jako mezczyzna i tak ze mna koresponduje, takze na privie, oczywisce w ramach obowiazkow, a potem ten sam nick pojawia sie jako zenski, w dodatku nie przypominajacy sobie meskeiego etapu, to dla mnie nadal ma znaczenie - z kim mam do czynienia.
    Tyle ze jak sie dowiedzialam, mozna w ustawienaich zmienic plec. Wiec prawdopodobnie to jakis nick przechodni. Moderatorski.

--
  • zamknięty
    bartoszcze 27.05.16, 14:44

> Dla mnie ma

Koniecznie opowiedz o tym swojemu lekarzowi, być może taka obsesja na punkcie cudzej prywatności to istotny objaw.

--

• zamknięty
    marrant 27.05.16, 21:52
    Już dość. Nie wprowadzaj ludzi w błąd, bo powodujesz bezsensowne zamieszanie. Podałam datę założenia loginu skopiowaną z bazy. Uświadom sobie, że coś Ci się pomyliło. Nicki nie są przechodnie - to nie jest zgodne z regulaminem.
    Jeżeli chodzi o życie prywatne, to prywatnie jako rasowy mięsożerca czuję się lekko rozbawiona posądzeniami o zainteresowanie wegetarianizmem na tyle, by moderować w wolnym czasie takie forum.
  • zamknięty
    znana.jako.ggigus 28.05.16, 09:08
    Styl masz, niezależnie od płci ten sam. Taka ah ironia na koszt słabszego, bo masz (niezależnie od forumowej płci) władzę.
    A ironia to najsłabsza forma agresji. Tak gwoli przypomnienia.

--
  • zamknięty
    bartoszcze 28.05.16, 12:19

> Styl masz, niezależnie od płci ten sam.

Zamiast się głupkowato upierać, odnajdź na forum tego rzekomego marranta płci męskiej.
    Nie znajdziesz? Hmmmm....
    ...
    a może go jednak tylko wyśniłaś?

--

• zamknięty
    znana.jako.ggigus 29.05.16, 21:12
    nie tylko ja o tym pisalam, ze pamietam meskiego marranta.
    A slowa typu glupkowato to objaw Twego chamstwa. Powiedz to zdanie zonie/kochance/szefowi, baby.

--
  • zamknięty
    bartoszcze 29.05.16, 22:36
    Zamiast się głupkowato upierać i fochy strzelać, odnajdź na forum tego rzekomego marranta płci męskiej, kropka.

--

• zamknięty
    znana.jako.ggigus 30.05.16, 10:40
    no to jeszcze raz: nie tylko ja o tym pisalam, ze pamietam meskiego marranta.
    A slowa typu glupkowato to objaw Twego chamstwa. Powiedz to zdanie zonie/kochance/szefowi, baby.

--
  • zamknięty
    marrant 30.05.16, 13:14
    Siwa pyta czy chodzi o b.pascal'a i serdecznie pozdrawia:)
  • zamknięty
    znana.jako.ggigus 30.05.16, 13:24
    to juz wyjasnialymy sobie, droga Marrant. I przypominam, ze dwu osobom sie ten Twoj szczegol (albo zmiana- mam na mysli koncowki meskie albo zenskie) rzucil w oczy. Druga osoba nie udzielala sie na Forum wege.
    Dziekuje i odzdrawiam.
    Siwej byloby, tak na pierwszy rzut oka, trudno zmienic te plec.

PS: Z pascalem wiele Cie laczy: lamanie netykiety i ten styl, no niepowatrzalny styl...

--
  • zamknięty
    bartoszcze 30.05.16, 15:38

> Siwej byloby, tak na pierwszy rzut oka, trudno zmienic te plec.

Kiedyś pytałem, czy to ta Siwa, czy ten Siwa (mogą być niedostatki pisowni hinduskiej).

--

• zamknięty
    siwa 31.05.16, 17:54
    Oraz siwa (przymiotnik od siwego), a nie Sziwa ;)
    Acz forma "siwo" bawi mnie niezmiennie od lat, zaczęła tak mówić chyba niejaka ememzet

pozdrawiam!

--
    s i w a
    qoH vuvbe' SuS ? ?
  • zamknięty
    znana.jako.ggigus 30.05.16, 13:24
    Pascala piszesz bez uzycia apostrofu.

--
  • zamknięty
    bartoszcze 30.05.16, 15:40

> no to jeszcze raz: nie tylko ja o tym pisalam, ze pamietam meskiego marranta.
    > A slowa typu glupkowato to objaw Twego chamstwa. Powiedz to zdanie zonie/kocha
    > nce/szefowi, baby.

Więc możecie wspólnie poszukiwać męskiego marranta zamiast głupkowato wpierać innym swoje fantazje, baby.

--

• zamknięty
    znana.jako.ggigus 30.05.16, 15:58
    Mow per babo do sowjej znki/kochanki/coreczki/szefowej, a nie do mnie. Ptysiu bojowy..

--
  • zamknięty
    bartoszcze 24.05.16, 19:43
    Jeżeli poszukujesz informacji o zagadnieniu zmiany płci, skontaktuj się z organizacją LGBT, a nie zaśmiecaj forum wpisami nie na temat.

--

• zamknięty
    znana.jako.ggigus 25.05.16, 08:38
    Takim tonem to mow do swojej zony/mamy, a nie do mnie. misiu-pysiu

--
  • zamknięty
    snajper55 25.05.16, 16:21

> Takim tonem to mow do swojej zony/mamy, a nie do mnie. misiu-pysiu

Tonem? To ty słyszysz nasze wpisy? Czy głos Marrant jest męski czy kobiecy?

S.
    --
    Minulost
  • zamknięty
    znana.jako.ggigus 25.05.16, 20:08
    Tak, takim tonem. Naucz się na pamięć, co do mnie napisałeś i powiedz komuś w twarz. Mamie/żonie/kochance/siostrze/szefowi.

--
  • zamknięty
    bartoszcze 25.05.16, 21:33
    Jak będę przejeżdżał koło twojej chawiry, to wpadnę odczytać na głos.

--

• zamknięty
    znana.jako.ggigus 27.05.16, 09:09
    Do mnie juz to napisales, gwoli logiki.
    Teraz wez i przeczytaj to szefowi, o ile masz na tyle odwagi. albo mamusi na Dzien Matki. O ile masz na tyle odwagi. Albo ukochanej/zoneczce.
    Powodzenia.

--
  • zamknięty
    bartoszcze 27.05.16, 14:42
    Gwoli logiki to kiedy pisałem, nie mogłaś usłyszeć tonu, ale najwyraźniej logika Cię przerasta.
    Opowiedz o tym szefowi, psu, innej bliskiej osobie - skoro odczuwasz taką potrzebę opowiadania innym rzeczy które ich kompletnie nie dotyczą.

--

• zamknięty
    znana.jako.ggigus 30.05.16, 10:42
    Pani od polskeigo Cie zanieala, skoro nie mowial Ci na lekcjo o tonie czyjejs wypowiedzi.
    Ton: Synonimy

ton (o pewnej wysokości)? dźwięk

ton (głosu, instrumentu)? brzmienie

ton (emocjonalny)? odcień

--
  • zamknięty
    znana.jako.ggigus 30.05.16, 10:42
    Errata:
    Pani od polskiego Cie zaniedbala.

--
  • zamknięty
    bartoszcze 30.05.16, 15:35

> Takim tonem to mow
    > Tak, takim tonem (..) powiedz komuś w twarz

Uzgodnij ze swoimi nauczycielami, które znaczenie "ton" miałaś na myśli w zacytowanych fragmentach.

--

• zamknięty
    znana.jako.ggigus 30.05.16, 15:59
    Ptysiu bojowy, idz poskarz sie pani od polskiego, ze niczego niez rozumiales na jej lekcjach.

--
  • zamknięty
    bartoszcze 31.05.16, 10:05
    Skontaktuj się z jakimś nauczycielem polskiego, żeby Cię nauczył pisać po polsku (bo na nauczyciela savoir-vivre już chyba za późno).

--

• zamknięty
    znana.jako.ggigus 31.05.16, 13:25
    akurat braki w sv, i to spore, wykazujesz Ty. Podobnie jak i braki w zrozumieniu jezyka ojczystego. Pisalam zarowno i o Twoim tonie (proste cwiczenie - odczytaj, to co napisales mi, komus w Twoim otoczeniu. Ja moge w kazdej chwili to zrobic, bo nie uzywam imprertynenckiego tonu), jak i o Twoich problemach w rozumieniu slow, przykladem jest moje uzycie ton wypowiedzi i Twoja absurdalna, bo wynikaja z niezrozumienia, reakcja.
    Ja przyznaje szczerze, ze mam niejakie klopoty w klikaniu z pracy na forum.

--
  • zamknięty
    bartoszcze 31.05.16, 15:23

> akurat braki w sv, i to spore, wykazujesz Ty.

Uśmiałem się, baby.
    Jak skończysz z urojeniami dotyczącymi czyjejś płci, to masz sporo następnych, z którymi dobrze byłoby się uporać :)

--

• zamknięty
    znana.jako.ggigus 01.06.16, 08:39
    Nie jestem tematem tej dyskusji.

--
  • zamknięty
    bartoszcze 01.06.16, 14:24
    Nikt tego nie sugerował - tematem dyskusji są Twoje urojenia, nie Ty.

--

• zamknięty
    znana.jako.ggigus 02.06.16, 08:56
    Jak juz enta ilosc razy pisalam. ale musze powtorzyc, NIE TYLKO ja pamietam skomplikowana przeszlosc plciowa marranta.
    PS: Jestes zazartym obronca moderacji.

--
  • zamknięty
    bartoszcze 02.06.16, 13:34

> Nie jestem tematem tej dyskusji.

Powtórzę, bo za pierwszym razem najwyraźniej nie łapiesz: tematem dyskusji są Twoje urojenia.

> NIE TYLKO ja pamietam skomplikowana przeszlosc plciowa marranta.

Powtórzę: znajdźcie przykład zamiast ośmieszać się tymi urojeniami.

--

• zamknięty
    znana.jako.ggigus 02.06.16, 15:23
    Jesli dwie osoby, niezaleznie od siebie, pamietaja dzialalnosc meskiego marranta, to masz dwa NIEZALEZNE od siebie przyklady.

--
  • zamknięty
    znana.jako.ggigus 02.06.16, 15:24
    PS: Gratuluje uporu w obronie moderacji i jej identyfkacji plciowej.

--
  • zamknięty
    bartoszcze 02.06.16, 16:00

> Nie jestem tematem tej dyskusji.

Istotnie, nie Ty, tylko Twoje urojenia.

> Jesli dwie osoby, niezaleznie od siebie, pamietaja dzialalnosc meskiego marrant
    > a, to masz dwa NIEZALEZNE od siebie przyklady.
    >
    Może to urojenia aż dwóch osób, co mnie to w ogóle.
    Fakty są takie, że takiej działalności nie było. Jeśli się mylę, jest prosty sposób - pokażesz wypowiedzi "męskiego marranta", ale wszyscy wiedzą, że nie pokażesz, tylko będziesz głupawo powtarzać że pamiętasz.

--

• zamknięty
    znana.jako.ggigus 03.06.16, 07:55
    Skoro dwie osoby niezależnie od siebie pamiźtają to samo, to działalność była.
    A co Cię to w ogóle, to oczywiście inna sprawa.
    Głupawe powtarzanie to właśnie jeden z Twoich braków, tym razem brak dobrego wychowania.

--
  • zamknięty
    bartoszcze 03.06.16, 10:40

> Skoro dwie osoby niezależnie od siebie pamiźtają to samo

Skoro dwie osoby mają podobne urojenie, to jest to dowód na zaraźliwość urojenia.
    Jeżeli był fakt, to go znajdź.

> Głupawe powtarzanie to [ciach] brak dobrego wychowania.

Zaczynasz łapać. Po prostu przestań powtarzać bzdurę, którą sobie uroiłaś, będzie Ci łatwiej nadgonić s-v.

--

• zamknięty
    znana.jako.ggigus 04.06.16, 11:11
    Skoro dwie osoby, niezależnie od siebie, coś pamiętają, sytuacja jest inna.
    Nie wiem, co zaczynam łapać w Twoich oczach, bo ciągle muszę pisać to samo. I teraz nagle coś łapię... Hmmm.... Kiedyś dobre nauczycielki podskreślały brak logiki w tekstach, nie tylko z polskiego. Chyba nii miałeś szczęścia do dobrej edukacji...
    W każdym razie zmieniasz moje cytaty na swoją korzyść. Słaby manewr taktyczny.

--
  • zamknięty
    bartoszcze 04.06.16, 15:24

> Skoro dwie osoby, niezależnie od siebie, coś pamiętają

Jeżeli dwie osoby pamiętają coś czego nie było, to w dalszym ciągu tego nie było.
    Przyczyny zbiorowego urojenia mogą być różne: jedna osoba może zasugerować innym, jedna osoba może uroić sobie inne osoby które niby pamiętają tak jak ona...

> Nie wiem, co zaczynam łapać w Twoich oczach

Z tego co napisałaś, można było odnieść wrażenie, że zaczynasz łapać swój brak dobrego wychowania, przejawiany najpierw w publicznym głoszeniu swoich urojeń na temat czyjejś płci, potem wmawianiu innym wbrew faktom, że Twoje urojenia są słuszne, następnie w głupawym powtarzaniu swoich urojeń (głupawe powtarzanie sama uznałaś za przejaw barku dobrego wychowania), wreszcie obrażaniu wszystkich dookoła.
    Ale nie obawiaj się, w odróżnieniu od Ciebie nie będę Ci wmawiał, że zaczęłaś rozumieć...

> bo ciągle muszę pisać to samo

...skoro twardo bronisz swojego braku wychowania.

--
    "Państwo prawa nie musi być państwem demokratycznym" /J.Kaczyński/
    Tak jak III Rzesza.
  • zamknięty
    six_a 25.05.16, 14:51
    przecież płeć możesz sobie sama zmienić w edycji profilu. to jakie to naruszenie czegokolwiek. wiarusik napisała Ci nie przeszkadza?

--
    where do I begin
  • zamknięty
    znana.jako.ggigus 25.05.16, 20:10
    Nie pisałam, że naruszenie. Jak już wcześniej wspomniałam - jeśli ktoś wycina wypowiedzi innych, blokuje, ergo ingeruje w życie innych, nawet forumowe, to ja mam prawo wiedzeić, z kim mam do czynienia. A skoro płeć sobie można zmienić, to jest to widocznie nick przechodni.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka