Dodaj do ulubionych

Znalazłam taki wątek niżej ale

31.07.19, 19:13
jest napisane-zamknięty.

Drzewko

Dodaj do ulubionych
Kto wyjaśni zmianę płci modetorki/moderatora?
znana.jako.ggigus 22.05.16, 19:25
zamknięty
Aktualna moderatorka marrant, działająca na forum swego czasu jako mężczyzna (no takich używał końcówek osobowych przed paroma laty), nie opdowiedziała dość dawno temu na zadane tutaj pytanie w tej kwestii. A do dyskusji o przeszłości płciowej aktualnej moderatorki marrant włączyli się inni świadkowie jej działalności jako mężczyzna.
Aktualna moderatorka marrant, zapytana jak to w końcu z tą płcią jest na forum kobieta, oczywiście w innej dyskusji (no ale moderator/ka milczy), narusza netykietę - przekręca nick i oczywiście podaje link w związku z usuwaniem postów za wycieczki osobiste.
No i teraz mam problem - zmienny płciowo moderator/ka, w dodatku o zgrozo, sam/a naruszająca/y netykietę.
--
’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.

zamknięty
zona_mi 22.05.16, 21:32
Nie wiem, skąd Ci się wzięło, że to mężczyzna.
Marrant jest kobietą.

Może marant przeszła zmianę płci-transwestyta.Wszystko jest możliwe.

Edytor zaawansowany
  • ditta12 31.07.19, 19:15
    marant-maranta-oczywiście jako człowiek bo chyba jest człowiekiem czy robotem?
  • ditta12 31.07.19, 19:18
    monte_we_mgle może wiedzieć coś na ten temat bo to on zaproponował swojego czasu żebyśmy napisali do Agory o stworzenie forum schizofrenia redakcyjna.Ja napisałam prośbę a potem zostałam zablokowana na tym forum tu.
  • madau 01.08.19, 19:10
    swego czasu moderatorem tutaj byla Essi ale nie podolala. Za duzo watkow z prosba by usunieto np "wszystkie moje wpisy". Wiem bo ja jej pomagalam bylam jakby wspoladminem ale tylko "na papierze". Nie mialam mozliwosci usuwania watkow i kasowania.

--
    Dziura w bucie czyli moja ksiazka o schizofrenii
  • ditta12 02.08.19, 11:31
    Ja na miejscu Essi bym nie reagowała na donosy tak jak nie reaguje Eszmeralda.Można?Można.
  • ditta12 02.08.19, 11:33
    A Essi to kobieta czy mężczyzna?Wiesz Madau? :D
  • ditta12 02.08.19, 11:34
    A może Essi i Marant to Uwierz w przebraniu monte_we_mgle.Hm.
  • ditta12 02.08.19, 11:41
    Dziwne że na forum wegetariańskim pisałam durnoty że wegetarianki mają mleko sojowe w piersiach i że świnie nas mogą zjeść i nikt mnie nie zablokował,hm.Co sądzisz Madau?
  • ditta12 02.08.19, 11:43
    zarząd komisaryczny mnie zablokował na szczurze :D
  • madau 02.08.19, 14:27
    Essi to kobieta. Studiowala bodajze psychologie albo byla juz po studiach. Chciala ogarnac to forum ale wszyscy obecni bywalcy rzucili sie na nia by wykasowala wszystkie ich posty. Uwierz, Mifredo i inni. Chyba byly tez niemile dla niej watki to sie poddala. Trudno jest moderowac takie forum. Z drugiej strony jak sie ma predyspozycje psychologiczne i liznelo sie troche psychiatrii to trzeba byc w stanie oddzielic hejty i ataki od moderowania forum bo takie posty BYLY i BEDA sie pojawialy. Trzeba wiedziec, znac chorobe na tyle zeby byc godnym moderatorem i nie uciekac po pierwszym lepszym hejcie. Nie dala rady, trudno. Mam nadzieje ze w realu godnie wykonuje swoja prace.

--
    Dziura w bucie czyli moja ksiazka o schizofrenii
  • ditta12 04.08.19, 11:56
    Madau.Znasz Essi osobiście?Widziałaś ją w realu?Jesteś pewna że to jest kobieta?Ja podobnie jak inni nie byłam zadowolona z jej nacisków(przykładem jest "wątek pogaduszkowy"-cokolwiek to znaczy).Ja nie chcę być pod presją bo to rodzi depresję.Ludzie na forum pisali bardzo interesujące rzeczy.O co chodziło jakiejś psycholog czy psychiatrzce?Jak szuka pracy to niech może ....gdzie indziej,szpital,klinika?Ja chodziłam do klibu pacjenta psychiatrycznego,przestałam bo po co?Jedna "nie umiem Ci powiedzieć ale przedstawiła się jako terapeutka"-ryknęła na mnie jak krowa:Kim pani jest!Co pni tutaj robi?!!!!!Ja że jestem pacjentką.-Ja panią pierwszy raz widzę!Przedstawiłam się:Jest mój podpis w zeszycie,niejeden.To była wigilia,inna psychoterapeutka zaprosiła mnie,podpisałam wcześniej petycję,prośbę żeby klub istniał.Dookoła stołu suto zastawionego potrawami w oddaleniu siedzieli ludzie,wielu.Miałam jakieś rzeczy w torbie,upominki.Chciałam się napić herbaty,zapytałam czy mogę,nikt nie odpowiedział,poszłam do kuchni a tam stał na talerzyku kilka saszetek,zapytałam czy mogę jedną wziąć a ona na to:Nie!My to sobie sponsorujemy.To przepraszam powiedziałam,postawiłam torbę z rzeczami u kolan kobiety którą znałam,powiedziałam:wesołych świąt i wychodzę a inna terapeutka,ta co mnie zaprosiła:Nie zostanie pani na wigilii?Nie bo nie ma herbaty,wesołych świąt,wyszłam i wróciłam do domu,no bo co....Nie byłam już tam.promyk (nadizei brak?)....Nie ważne.Wykluczenie społeczne.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka