03.08.19, 06:57
Ty masz manię gadania?P ma manię gadania?Ja mam manię gadania ale to może ze starości.Jak myślisz?
Edytor zaawansowany
  • ditta12 03.08.19, 11:45
    mantykować

zrzędzić, nudzić, marudzić; mantyczyć
  • ditta12 03.08.19, 11:46
    sjp.pwn.pl/slowniki/mantyka.html
  • madau 03.08.19, 12:40
    Oj ja nie gadam i P tez nie. Ja jestem raczej milczaca osoba, lubie sluchac. Àle w dobrym towarzystwie potrafie paplac bez przerwy. To tez zalezy od dnia i nastroju. Mam obowiazkowe zajecia w szpitalu dziennym i tam sie rozkrecam, staje sie nawet bardzo tworcza. Moze dlatego ze mam zaufanie do tych ludzi: i do pacjentow i do pielegniarek i do animatorki bo jest swietna. Prowadzi zajecia z artterapii czyli terapii przez sztuke. Juz kilka razy udalo mi sie zupelnie otworzyc i namalowac lub napisac cos co bylo gleboko ukryte w srodku mnie. Np bylo zadanie by narysowac potwora ktory nas najbardziej w zyciu skrzywdzil. Wyobrazic go sobie a nastepnie napisac do niego list z zazaleniem. Ja namalowalam trzyglowego potwora. Mial noz i pistolet. Wszystko bylo czarno biale tylko krew miala intensywnie czerwony kolor. Bylam w niesamowitym stanie kiedy to malowalam, potem pogrozki i zazalenia "wyszly " same ze mnie. Nie balam sie powiedziec i napisal ze to pedofil ktory skrzywdzil mnie w dziecinstwie. Nawet podalam jego nazwisko. Czulam sie taka "oczyszczona" potem...
  • ditta12 04.08.19, 11:32
    ;( To dobrze Madau że to wyszło z Ciebie w postaci rysunku.Ja nieustannie rysuje,maluję coś,nie wiem co to jest,malarstwo intuicyjne.Gdy bywał w moim domu kolega Tomek,fizyk kwantowy,z diagnozą schizofrenia paranoidalna,bardzo dużo rozmawialiśmy na różne tematy.Ogromna wiedza i inteligencja.Poprosiłam go o narysowanie,wykonanie,namalowanie.I mam.Zresztą Ty też masz :) .Oczy w DNA-on widzi....jak Einstein czy inni astrofizycy,ja mam bardzo barwny jego rysunek.Mówił o koszmarnych snach,lękał się,bał się.... :(
  • ditta12 04.08.19, 11:33
    Ja też piszę,do zeszytu,czasami przeklinam do zeszytu pisząc,czasami się śmieję,mam tego cały stos. :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka