Dodaj do ulubionych

smutek i radość

03.09.19, 22:22
to są uczucia jak gniew,wstręt,obrzydzenie,rozkosz,śmiech,szczęście....to wszystko zależy od nastroju,temperamentu....mnie ludzie nie lubią bo mam za duży temperament a oni za mały-co na to poradzę,hm....wchodzę do pomieszczenia,mówię:Dzień dobry?Poproszę o....Urząd na przykład-złość....dlaczego?Bo żyję?A nie powinnam?Za cicho mówię?Za głośno mówię?Hałas-czy to moja wina?Radio sobie włączyła w biurze-Radio Maryja,jak ma słyszeć co ja mówię?Przekrzyczeć mam radio?Schlapała się dzisiaj płynem do....młody kasjer do niej-wymienić pani?Ona że nie bo chce pieniądze-ja nie widziałam schlapania-może to pokuta za grzechy,hm.Coś bredziła,możliwe że ma świra-modliszka :(
Edytor zaawansowany
  • ditta12 03.09.19, 22:27
    Modli się i modli na kolanach a potem-aferzystka :( Ja tu Korę i włączałam bo już tego Radia Maryja miałam dość i rzygać mi się chciało od modliszek co z kościoła jabłka targają codziennie bo widzę-oczywiście zgniłe a ich dzieci córki losują u księdza wielkie misie ze śmietnika-jest ok-recycling ale to niebezpieczne mogą być zabawy....:( www.youtube.com/watch?v=bXXaJNm9_6g
  • ditta12 03.09.19, 22:32
    www.youtube.com/watch?v=BrUvQ3W3nV4
  • ditta12 03.09.19, 22:34
    Nikt nie wie o co chodzi?Dziwne,hm :(

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka