Dodaj do ulubionych

Fobia społeczna.

14.09.19, 23:21
Nie mogę sobie poradzić na poziomie ZUS-Urząd Gminy.tam ryczą na mnie wciekłe.....(priony?)urzędniczki-dlaczego?Nie wiem.Wchodzę-warczą.Ksero,ksero,ksero.....nie przyjmują.....zaniosłam już stos papierów(wycinka drzew w Polsce)-po co?Nie wiem,nie ja jestem urzędnikiem państwowym w Polsce.Obecnie czeka mnie zakup następnego biletu-ZUS-Urząd Gminy-trudno tam trafić-budowa metra i....znów warczenie wściekłych suk,priony?Choroba wściekłych krów?Jakieś przepisy,poprawki do ustaw,duprnszwance i inne hocopoły?Możliwe że niedługo mnie jako osobę niepełnosprawną uśmiercą w Polsce,podobnie jak faszyści robili bo.....dziwne że chcą tu zakazu usuwania ciąży patologicznych....o narządy do transplantacji dla księży chodzi?Bo nie wiem :(
Edytor zaawansowany
  • ditta12 15.09.19, 20:47
    Co to jest komunikacja społeczna?Dialog?Wchodzę.Mówię:Dzień dobry?Czy mogę prosić o....Odzew-ryk :( Dlaczego?Pytanie dodatkowe-po co niosę tyle papierów,dokumentów,około kilograma,jakieś ksera......doradziła mi urzędniczka w ZUS,jednak w Urzędzie Gminy na wstępie ryczy na mnie:Mnie nie obchodzi.....Pytanie:Czemu ryczy?:( Histeria?Może niech sobie kupi wibrator-Film Histeria www.youtube.com/watch?v=4FWReqkTWfA&t=42s
  • ditta12 15.09.19, 20:51
    Pamiętam dziwną konwersację dwóch kobiet na spotkaniu z papieżem Janem Pawłem II,gdzie poszłam z matką.Jedna do drugiej:Nasz papież nie jest zbyt przystojnym mężczyzną.Hm.Szoku doznałam....ale,no nie wiem o co chodziło.
  • ditta12 15.09.19, 20:52
    Czasami się nie mieszczę w .....regułach czy tam standardach bo nie wiem jak to mam rozumieć i odczuwać emocjonalnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka