Dodaj do ulubionych

Polska menda ....

30.09.19, 19:14
zablokowała mi Facebook-donosiciel(ka)-kapo gestapo :( Może chce pieniędzy?Hm....www.youtube.com/watch?v=DAWVRQn6aF0 polskie realia PiS :(
Edytor zaawansowany
  • ditta12 30.09.19, 19:19
    Co to jest szatan,lucyfer....diabeł....kto go widział?Jak on wygląda?Ja widziałam na ławce pod blokiem :( Nic nie czytała i chodzić nie może bo skwarki do rosołu dodaje.Pytam=po co?"Żeby było smaczniejsze"....hm-myślę.Ciekawa i pyta mnie czy z....się seksuję.....z kolegą?Dziwne pytanie.Ja bym nie zadała.Może do księdza donosi za frędzel? :D
  • ditta12 30.09.19, 19:23
    Polskie cierpiętnice :D ale mają za co,tyle skrobanek na koncie w młodości-kilkanaście albo może i kilkadziesiąt,znam z opowieści w pracy i nie tylko w pracy.Jedna taka mi napisała za to-ty płodzie-ja jej na to że ma rację bo ja chora i wiem jak żyją ludzie niepełnosprawni w Polsce i z jakimi problemami się borykają w urzędach,wszędzie :(
  • ditta12 30.09.19, 19:28
    Wiem że to małe problemy w rzeczywistości tego świata bo ksenofobia,homofobia,rasizm i....nienawiść :( www.youtube.com/watch?v=j5RuCEhHcG4 a jesteśmy....hm-kim czym? Ktoś zna odpowiedź?
  • ditta12 30.09.19, 19:32
    Ja-jestem wegetarianką -teraz dementują a wcześniej....zostałam uznana za psychicznie chorą bo nie jem mięsa i ryb już ponad 30 lat i o dziwo,żyję :) zmianynaziemi.pl/wiadomosc/sprostowanie-who-dementuje-ze-wegetarianizm-choroba-psychiczna
  • ditta12 30.09.19, 19:42
    Jak zrobić kanapki z jarmużem?Ten kierowca Tira w książkach allegro.pl/oferta/5x-grey-ciemniejsza-strona-nowe-oblicze-mroczniej-8247794703?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_KRK_PLA_Ksi%C4%85%C5%BCki+i+komiksy&ev_adgr=Ksi%C4%85%C5%BCki+i+komiksy&gclid=EAIaIQobChMIyqTZ4Yv55AIViON3Ch2O8wiGEAQYAyABEgIkFfD_To to miał w lodówce samochodowej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka