Dodaj do ulubionych

Otwarty umysł?Czy zakuty łeb?

30.09.19, 20:24
Wybór należy do ciebie.Ja wybieram świat,przyjaźń,ja się nie boję ludzi na świecie,na kuli ziemskiej czy gdziekolwiek.Obawiam się,owszem-kurników,krat,pasów w izolatce i zamknięcia w szpitalu psychiatryczny i głupiej rodziny :( Czasami bywa tak że człowiek z człowiekiem nie może się porozumieć-nie ten sam poziom,nie te fale megahertze,nie te same idee.Idea-myśl.Ja myślę sama,nie potrzebny mi kościół,religia,pierdoły-i jeszcze pytanie co to jest spowiedź i czemu służy?-Donoszeniu na ludzi do....hm....niezła metoda. :D
Edytor zaawansowany
  • ditta12 30.09.19, 20:29
    Zakuty łeb wygrał :( Matrix.
  • ditta12 30.09.19, 20:46
    Przeczytałam że zmarł na raka trzustki rak Polski.Bywa.Ja śmierci nikomu nie życzę ale on za dużo pił alkoholu,widać po twarzy.Może będzie teraz spokój?Kto wie....?Hm.
  • ditta12 30.09.19, 20:50
    Starzy ludzie powinni siedzieć na ławeczce i czasami wspomagać młodych swoją wiedzą i doświadczeniem a nie rządzić i się modlić bo kraj religijny to dno i śmierć.Ludzie są ludźmi i wolno im myśleć jak chcą.Co to jest demokracja?Bo jakoś nie wiem,hm.Wiem za to co to sekty i mafie.Ja nie należę do żadnych.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka