Dodaj do ulubionych

opieka nad kotem-wzajemna pomoc

26.10.13, 14:00
Witam. Od ponad dwóch lat jestem szczęśliwą posiadaczką kota. W tym roku przeprowadziliśmy się do Rembertowa (Sady Rembertowskie) i zetknęliśmy się z problemem że nie mamy z kim zostawić kota kiedy od czasu do czasu chcemy gdzieś wyjechać na krótszy (2-3 dni) lub dłuższy (2-3 tygodnie) czas. Poszukiwanie hotelu dla kota uświadomiło mnie że większość to są więzienia z opiekunami którzy robią to wyłącznie dla pieniędzy. Dla tego postanowiłam poszukać osoby bądź osób które tak jak ja posiadają koty, kochają koty i czasami muszą je zostawić komuś zaufanemu do opieki. Proponuję więc wzajemną pomoc. Mój kot jest wykastrowany i akceptuje inne koty, mogła bym zabierać Państwa kota do swojego mieszkania bądź przychodzić do Państwa kota (kotów) w zamian za podobną pomoc z Państwa strony.
Czekam na Państwa odzewy na forum bądź pod numerem telefonu 506315175.
Maryna
Edytor zaawansowany
  • komisarz_ryba 31.10.13, 13:50
    Witam, bardzo chętnie zaopiekujemy się Państwa kotem w czasie wyjazdów. Sami mamy kotkę wysterylizowaną rasy Cornish rex w wieku 6 lat. Nasza kotka jest zadbana, ma komplet badań lekarskich i komplet szczepień. Może w towarzystwie nawet byłoby jej raźniej, ponieważ jak dotąd w czasie naszych wyjazdów doglądał jej Dziadek, przyjeżdżał raz na dwa dni. My również nie korzystamy z usług hoteli dla zwierząt z uwagi na komfort zwierzecia, byłby to dla naszej kotki na pewno ogromny stres. Moja córka uwielbia zwierzęta, jest pasjonatem biologii i w ubiegłe wakacje opiekowała się psem sąsiadów w czasie ich wakacji. Jeśli byłaby Pani zainteresowana, proszę o maila na zdresEmail : zof@amorki.pl. Nasza kotka wychodzi na dwór, czy Pani kot także ?
  • maryshka_2007 01.11.13, 10:11
    Dzień dobry. Proszę napisać na maila: maryna.meleshko@wp.pl. Z podanego przez Panią maila odpisano mi że chyba pomyliłam adresy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka