Dodaj do ulubionych

Nowy Internet w Rembertowie 10Mb-200Mb

IP: *.static.chello.pl 23.01.14, 16:41
Witam wszystkich na forum zamierzamy wejść w nową inwestycje świadczenia usług dostępu do internetu w Rembertowie na wysokim poziomie i na markowym sprzęcie od 10Mb do 200Mb i nawet więcej dla biznesu .Na razie chcemy zorientować czy znajda się chętni jeśli jest dużo osób zainteresowany to w ciągu 1-3 miesięcy ruszymy ofertą jest ona skierowana do wszystkich ,ceny będą rozsądne jeszcze dokładnie nie wiemy Inwestycja jest tez kierowana dla tych co narzekają na tpsa co maja 10mb na umowie a realnie 6-8 i to w porywacz zapraszam do pisania tutaj lub na poczta@montazanten.pl
Edytor zaawansowany
  • Gość: Wiki IP: *.dynamic.chello.pl 24.01.14, 08:23
    Mówimy o internecie kablowym czy bezprzewodowym? Ja mam neostradę w Rembertowie i mam 10 mega zgodnie z umową.
  • Gość: superdarco IP: *.static.chello.pl 26.01.14, 15:07
    Radiowy ale na markowych sprzęcie dlatego instalacje będą około 500-800 zl zależności od transferu lub kaucja . Okres próbny będzie dla wszystkich klientów aby sprawdzili jakosc naszych łacz .Są konkurencji ale wiemy na czym pracują nie będę się wypowiadał dlatego bedzie okres próbny .Jeszcze jedno jesli po wstępnych pomiarach nie będziemy pewni 100% że łącze jest stabilne to nie będziemy klienta podłączyć stawiamy na wysoka jakosc dlatych co sie znaja pingu max 15ms a ektramane warunki do 30ms
  • Gość: MAREK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.14, 20:02
    dawaj
  • jjs_admin 23.02.14, 16:44
    witam
    na radiu tego się nie da zrobić jakby co możemy porozmawia o współpracy
  • Gość: superdarco IP: *.static.chello.pl 23.02.14, 23:37
    Witam jak najbardziej da sie zrobic napewno okolo 150 mb
    prosze dzwonic 796 75 75 74
  • 7goldie 06.02.15, 17:08
    Bardzo by się przydał internet porządny na Wygodzie - Rembertów; jest tylko byle jak Neostrada do 1Mb/s
  • 7goldie 06.02.15, 17:12
    Ja bym dawno odeszła z Orange, tylko nie mam alternatywy. Teraz nawet myślę o LTE, byle uwolnić się od tej mizernej Neostrady ORANGE.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka