Dodaj do ulubionych

Zbuntowane Bemowo. Chcą 105

11.06.14, 08:08
Do Zarządu Transportu Miejskiego tylko do końca maja dotarło ponad 1600 e-maili w sprawie planowanych zmian w kursowaniu autobusów i tramwajów po uruchomieniu centralnego odcinka II linii metra. Z danych zebranych przez ZTM wynika, że najbardziej aktywni są mieszkańcy Bemowa.
www.zw.com.pl/artykul/10,665642-Zbuntowane-Bemowo--Chca-105.html
--
W życiu wszystko jest pożyczone
Edytor zaawansowany
  • afrykata 12.06.14, 12:48
    Jak na razie to walczą raczej Jelonki niż Bemowo. Tam zresztą aktywni zrobili się radni - na ile to rzeczywista troska o mieszkańców a na ile początek kampanii wyborczej to już inna sprawa. W każdym razie walka o 105 trwa, a o problemach północnej części dzielnicy (Bemowo Lotnisko) cicho.

    Wszystkim polecam zainteresować się planami ztm: proponowane jest wycięcie połowy kursów 23!!! Co w zamian? Nic, ztm zakłada, że ludzie którzy jeździli 23 przesiądą się do 2. linii metra (której trasa w ogóle nie pokrywa się z trasą 23, nie wiem czy komukolwiek będzie to po drodze). Dodam jeszcze, że kilka lat temu wycięto tramwaj 13. Trochę jakby ztm chciało podważyć zasadność inwestycji, którą przeprowadzono kilkanaście lat temu - budowy torów tramwajowych na Bemowo.

    Dodatkowo, wbrew zapowiedziom, na Bemowo nie wróci autobus 507 - trasa miała być skrócona tylko na czas budowy 2. linii metra, ale teraz ztm chyba liczy na to, że ludzie o niej zapomnieli. Tak więc zostają ślimaczące się 24 i 171, a jak komuś się nie podoba to przesiadka w samochód!

    Cały czas można wysyłać opinie do ztm: konsultacje@ztm.waw.pl. Konsultacje trwają tylko do 27 czerwca!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka