Dodaj do ulubionych

Ratusz Bemowo

09.03.15, 08:40
rozróby ciąg dalszy.....
tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,gronkiewicz-waltz-obok-putina-podobienstwa-nieprzypadkowe,160358.html
Edytor zaawansowany
  • robertclose 09.03.15, 08:49
    to jest żenada co się dzieje , dziękujemy obecnej władzy , zdjęcie tego oprawcy w jakimkolwiek kontekście bez rozważania słusznosći decyzji naszych władz co do HGW - jest niesmaczne .

--
    ........................................................
    Thermomix - mój mistrz w mojej kuchni :)
    Napisz do mnie
  • sibeliuss 09.03.15, 08:52
    Nie jestem fanem HGW, ale aspiracje i forma ich realizacji przez urzędnika państwowego opłacanego z naszych podatków są zarówno żałosne jak i co raz bardziej sprzeczne z literą prawa. Zamiast skupić się na działaniach na rzecz Bemowa będzie całą kadencję robił z siebie pajaca?
    --
    W życiu wszystko jest pożyczone
  • paul_ina 09.03.15, 14:39
    Żenada, żenada, żenada. Ten gnój co urządziła taką kampanię i wywiesił te zdjęcia już nigdy poparcia od Bemowian nie dostanie. Trzeba być wsiurem bez jakiegokolwiek wyczucia, żeby posługiwać się taką propagandą.
    Jeśli to z publicznych pieniędzy, zawiadamiam prokuraturę o niegospodarności.

--
  • paul_ina 09.03.15, 14:46
    Na stronie Bemowa można zadawać pytania burmistrzowi, ja już mu kilka wysłałam.
    www.bemowo.waw.pl/burmistrz/

--
  • altu 11.03.15, 21:25
    > Jeśli to z publicznych pieniędzy, zawiadamiam prokuraturę o niegospodarności.

mam ochotę zrobić to samo.
    i mam nadzieję, że ci, którzy zamówili tę 'szopkę' zapłacą za to ze swoich pieniędzy.
  • mieszkaniecokolic 19.03.15, 18:21
    Och, zapewne zapłacą ze swoich, mają ich duuużo! Przecież płacimy podatki :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.