Dodaj do ulubionych

Dobra szkoła podstawowa?

06.11.16, 21:07
Cześć, niedługo przeprowadzam się do Warszawy i poszukuję dobrej szkoły dla syna (8 lat) . Zależy mi na wysokim poziomie i indywidualnym podejściu. Widziałam, że dużo osób poleca szkołę Pro Futuro www.profuturo.edu.pl/ na Bemowie. Czy ktoś z was posyła tam swoje dzieci i może się podzielić opinią?
Edytor zaawansowany
  • jula.kielar 19.07.19, 02:36
    Dla mnie najlepsza jest Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II w Warszawie, która ma sale lekcyjnych wyposażonych w nowoczesne pomoce naukowe, w tym tablice interaktywne i projektory, nowoczesną salę gimnastyczną, wspaniałych pedagogów i nauczycieli. W szkole działa też renomowana szkoła tańca dla dzieci Cool Kids Dance Studio Założycielką szkoły jest Agnieszka Cichocka.
  • boogie79 20.08.19, 15:31
    Przyzwoita rejonowka. Wyniki w okolicach sredniej warszawskiej i ponizej kilku innych podstawowek w okolicy. Ciezko powiedziec, ze najlepsza, ale na pewno w miare dobra opcja dla okolicznych dzieciakow. Akurat Bemowo nie zapewnia super szkol. Najlepsze wyniki ma STO 24 (w tescie osmoklasisty 2019 to jedyna szkola ze srednia z polskiego i matematyki zblizajaca sie do 80 pkt), ale i tak odstaje od najlepszych społecznych, ktore przekraczaja 85 pkt. Potem jest SP 150, ktora jest jedna w czołowce panstwowych szkol w Warszawie z 74 pkt z POL/MAT (choc generalnie panstwowe nie maja szans w konkurencji ze spolecznymi i dobrymi prywatnymi). W okolice pierwszej setki szkol warszawskich lapia sie jeszcze szkoly na Olawskiej i Irzykowskiego. Wspomniane wyzej Pro Futuro zaliczylo jakas katastrofe w tym roku ladujac pod koniec drugiej setki, glownie dzieki bardzo slabemu wynikowi z matematyki (51pkt na 100!). Pewnie wypadek przy pracy, ale nawet bez tego, daleko Pro Futuro do mocnych, prywatnych szkol z innych dzielnic.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka