Dodaj do ulubionych

mieszkańcy A6

08.02.06, 22:04
Witam
Proponuję rozpocząć wątek dotyczący spraw naszego bloku. Pozwoli nam to
łatwiej znaleźć nasze tematy w licznych wątkach forum, takie jak
np. "gitarzysta".
Na początek mam pytanie: Co sądzicie o pierwszej blokadzie na kole samochodu
w naszym garażu?
Obserwuj wątek
        • oko77 Re: mieszkańcy A6 08.02.06, 22:26
          troche to dziwne, bo w unnych blokach sa tez samochody, ktore nie stoja na
          swoich miejscach; nie wiem dlaczego ktos sie zajmuje tym w sposob wybiorczy.
          Albo karamy wszystkich, albo nikogo!
    • safjanekt Re: mieszkańcy A6 09.02.06, 11:00
      Witam,
      Wydaje mi się, że te miejsce jest wykupione i chyba sam właściciel doniósł, że
      ktoś zajął mu miejsce.
      A jeśli chodzi o "gitarzystę" to żeczywiście był okres kiedy słychać było w
      naszym bloku A6 granie na takim lub innym instrumencie w późnych porach
      nocnych. U mojej sąsiadki na Ip dość wyraźnie było słychać granie u mnie na
      parterze trochę mniej. Oczywiście temat ten został poruszony tylko ze względu
      na to aby uszanować innych sąsiadów którzy po długich godzinach spędzonych w
      pracy chcieliby w ciszy oddać się nocnemu wypoczynkowi. A tak na marginesie to
      fajnie by było poznać sąsiadów z naszego bloku, bo ja osobiście to znam tylko
      jednego.
      pozdrawiam
      Małgorzata
      • pirat1001 Re: mieszkańcy A6 09.02.06, 12:24
        czesc . co do tego grania to na drugim pietrze czasami sychac ale cicho ,
        tylko na korytarzu czyli jakby to ktos nizej .co do uszanowania czasu
        odpoczynku to chyba jasna sprawa chyba ze ten ktos nie wie o co chodzi (cisza
        nocna) . czasami sam lubie posluchac muzyki i to w miare glosno , ale cisza to
        cisza .chyba ze jest impreza :))))))) . za co z gory i na przyszlosc
        przepraszam :))))))))))))
        radek
        • izabell83 Re: mieszkańcy A6 09.02.06, 16:08
          witam :) miło poznać pozostałych mieszkańców z a6. może zrobimy sobie kiedyś
          swoje własne spotkanie żeby poprostu się poznać...co do blokady na kołach to
          uważam, że ochrona nie ma takich kompetencji, ale to tylko moje zdanie, z
          drugiej strony pod naszym blokiem miał już miejsce pewien nieprzyjemny incydent
          dotyczący tego, że ktoś zaparkował na czyimś miejscu, więc trudno się
          dziwić..moim zdaniem nawet jeśli komuś zdarzy się zając nie swoje miejsce to
          może najzwyczajniej w świecie zostawić kartkę,gdzie można go znależć...w końcu
          jesteśmy sąsiadami, ale nie dziwię się też, że właściciel jakiegos miejsca
          wkurza się kiedy po całym dniu pracy wraca wykończony i zastaje na swoim
          miejscu inne auto bez żadnej informacji...
            • marta-radek Re: mieszkańcy A6 10.02.06, 08:39
              kochani czy ktos sie moze orientuje kto wczorajszego dnia dzialal przy
              skrzynkach od mediow na korytarzach w pionie od dolu do gory ? zostawili syf a
              na dodatek zablokowali swiatlo na klatce tak ze caly czas sie palilo . z racji
              tego ze pogoda jest paskudna pale sobie na korytarzu (jezeli to komus
              przeszkadza to prosze o zwrocenie mi uwagi :) ), ale zaintrygowalo mnie to ze
              od momentu powrotu z pracy przez pare godzin bylo jasno jak w dzien i
              pozwolilem sobie przejsc sie po pietrach . patzre a tu na 1 pietrze klawisz od
              swiatla byl zablokowany papierem sciernym !!!
              • izabell83 Re: mieszkańcy A6 10.02.06, 10:40
                mieszkam na I pietrze i rzeczywiscie bylo bardzo jasno, niestety ja nie
                zauwazylam tego papieru sciernego, syf jest i zastanawiam sie czy to nie jest
                wina jakichs ekip wykanczajacych czyjes mieszkania...przy windzie juz od 2 dni
                stoi sobie samotnie butelka po piwie...bez komentarza
                • marta-radek Re: mieszkańcy A6 10.02.06, 10:55
                  moze czeka jej wlasciciel az sie napelni z powrotem :) , jak bede wracal z
                  pracy to ja zabiore zeby nie draznila wzroku , a co do ekipy ... ciekawe ale to
                  tylko w jednym pionie w poblizu skrzynek blizej windy na kazdym pietrze , czyli
                  od gory do dolu lub na odwrot :))) a co do tego papieru (moglo to byc cos
                  innego ) :)))) domyslalem sie czego szukac
      • grzedek Re: mieszkańcy A6 17.02.06, 22:30
        Witam
        Widzę że wątek się przyjoł. Nie pisałem wcześniej z powodu kłopotów ze pecetem.
        Propozycja poznania sąsiadów jest jak najbardziej słuszna. Proponuję podanie
        swojch numerów lokali. Mój to A6 01.
        Szczególne pozdrowienia dla Safjanka Wychodzi na to że mieszkamy na przeciw
        siebie.
    • safjanekt Re: mieszkańcy A6 27.02.06, 18:07
      Witam,
      mam prośbę do właścicieli lok. 26 bloku A6, aby zwrócili uwagę pracującym w
      waszym lokalu robotnikom aby nie wyrzucali petów przez okno. Niestety osobiście
      nie zdążyłam zwrócić uwagi, gdyż Pan szybko się schował.
      pozdr.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka