Dodaj do ulubionych

cilest a ból głowy

IP: *.bielskobiala.vectranet.pl 28.09.09, 11:58
moni jestem w połowie pierwszego opakowania cilestu i od 3dni strasznie boli
mnie głowa jest możliwe że to przejdzie że te bóle występują tylko na początku
brani a potem sie wszystko unormuje
Edytor zaawansowany
  • minniemouse 28.09.09, 21:42
    Doprawdy nie wiem. nie bralam tego nigdy. sadze ze i tak musisz
    wziac to do konca, wiec bedziesz wiedziec jak sie bedziesz czula
    ja osobiscie juz bym nie ryzykowala drugi raz tylko zmienila na
    inne tabletki o innych skladzie z nadzieja ze bedzie lepiej,
    ale moze jeszcze sie ktos odezwie z doswiadczeniem.

    poza tym na temat tabletek anty byly watki, poszukaj.

    Minnie


    --
    Warto przeczytac:

    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=12154&w=85321110
    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=12154&w=92045900
  • smutna_kochanka 30.09.09, 22:27
    Jednym ze skutków ubocznych pigułek anty są bóle głowy, więc może boleć. może
    minie po jakimś czasie, może nie;) zależy od organizmu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka