Re: Seks w wielkim mieście a migrena i bole glowy

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Uwaga osoby pruderyjne , (o ile takowe sa , na tym forum) , teraz "przywale" ,
    z ostrego dziala. ;)

Czy jest tu ktos z Was , oprocz mnie oczywiscie , kto ma bole glowy zwiazane ,
    z uprawianiam seksu...w pojedynke , badz we dwojke...?

Mam na mysli bole glowy zwiazane , z aktywnoscia seksualna , w trakcie lub
    natychmiast , po orgazmie.
    Jakos nikt sie jeszcze nie wypowiadal ,(chyba) , wiec otwieram nowy , bardzo
    wazny i odwazny watek. :)

--
    Pozdrawiam serdecznie...!

"Dla przeciwwagi wielu uciążliwości życia niebo ofiarowało człowiekowi
    trzy rzeczy: nadzieję, sen i śmiech."
    • 09.06.10, 15:31 Odpowiedz
      Podobno orgazm może wywołać migrenę.
      headaches.about.com/cs/triggers/a/ha_orgasm.htm
      Na szczęście nie zaobserwowałam tego u siebie :). Skoro wina nie można, imprez
      też nie bardzo, to chociaż tyle mi radochy z życia zostało ;))
      --
      Anthonka to ja.
      • 09.06.10, 21:03 Odpowiedz
        Ja z angielskiego to "noga" jestem - co ma orgazm - do migreny...?

Bardziej kombinowalabym cos , ze wzrasta podczas orgazmu cisnienie krwi - i stad
        - ten nagly bol.
        Mialam kiedys taki przypadek , ze za bardzo sie z mezem sforsowalismy chyba ;) i
        bol byl nagly , przeszywajacy , bardzo silny , myslalam , ze mi jakis tetniak
        pekl albo cos.

--

• 09.06.10, 23:59 Odpowiedz
          No jak to co ma, przecież oba te zjawiska są wręcz swoim "odbiciem": oba wiążą
          się ze zmianami naczyniowymi (nagły napływ krwi do pewnych tkanek, potem
          odpływanie), oba mają związek z układem neurologicznym (przyjemność albo ból
          odczuwamy neuronami i przetwarzamy w mózgu). Jedno i drugie wywraca trochę
          wewnętrzną równowagę organizmu do góry nogami.

U facetów chyba wręcz istnieje taka jednostka chorobowa, jak ból głowy po
          stosunku, bo ich to częściej dotyka...

--
          Ostrożnie stawiaj kroki
          Bo w sobie masz swój Hades
          I w sobie cień głęboki
          I bezład razem z ładem
          • 10.06.10, 05:22 Odpowiedz
            poza tym przed orgazmem cisnienie gwaltownie wzrasta a po spada, bardzo sie tez czlowiek relaksuje i przeplyw krwi staje sie bardzo wolny wiec to tez ma znaczenie,

moze z serotonina tez cos sie dzieje.

watkow na temat zwiazku seksu z migrena juz bylo kilka w przeszlosci ale nie jestem pewna czy dokladnie orgazmow.

ale tak z cala pewnoscia migrenika
            orgazmy moga doprowadzic nie tylko do rozkoszy ale takze do rozpaczy :(

e nie spotkalam tu jeszcze pruderykow mozemy sobie poseksowac :)
            Sex and the City to byl bardzo fajny serial, film natomiast mnie rozczarowal...

Minnie

--
            Warto przeczytac na forum Migrena:

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=12154&w=85321110
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=12154&w=92045900
            • 10.06.10, 13:40 Odpowiedz
              Dzieki nessie-jp i minniemouse , za wytlumaczenie , na czym polega orgazm i
              migrena , oraz zwiazkow je laczacych :)

Robilam sobie kiedys , takie badania psychologiczne , na plec mozgu.
              W tescie trzeba bylo zakreslac, odpowiedzi.
              I wyszlo mi , ze mam mozg , typowo meski , czyli typowo meski tok myslenia ,
              analityczny itp.
              Skoro mezczyzn glowa boli po seksie najczesciej , to moze , cos w tym jest.
              Czy tylko ja , na tym forum mam bole glowy zawiazane , z seksem...?
              Mam na mysli nie to , ze odmawiam seksu , bo mnie boli glowa :) ale to , ze po
              orgazmie lub w trakcie leb mnie zaczyna bolec , co prawda na krotko , ale jednak.
              Nie musze wtedy brac nic przeciwbolowego , samo przechodzi.
              Ale kilkakrotnie zdarzaly sie tez tak silne ataki , ze odechciewalo sie seksic ,
              na dluzej...

--
              Pozdrawiam serdecznie...!

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.