Dodaj do ulubionych

Czy to migrena ?

11.01.12, 22:45
Mam 22lata.
Mam dziwne objawy od ponad miesiąca
Gdy oglądam telewizor czy siedzę przed komputerem w ciemności widzę po bokach takie jak by śnieżenie jest to bardzo stresujące. Mam tez powidoki (coś takiego oi56.tinypic.com/2le4dp5.jpg). Przed oczami pojawiają mi się gwiazdki nie zawsze ale zdarzają się kilka razy kilkadziesiąt dziennie. Wisze tez takie dziwne świecące zygzaki(jak ty fragmenty nerwów wzrokowych świeciły). Gdy się skupiam nad np graniem to te śnieżenie znika. W Dzień te obawy nie są tak mocne więc idzie wytrzymać. Najgorzej jest w nocy gdy jest ciemno:/.
Mam tez szumy w uszach ale te szumy mam już od 3 lat.

Byłem u okulisty i nic niepokojącego nie znalazł. Hmmm dziwne Powiedział ze to jest wina mętów w ciele szklistym ale ja wiem ze to na pewno nie od tego bo te męty mam już z 2 lata i nie miałem do tej pory takich obiadów.

Proszę o pomoc bo już nie wytrzymuję :((((
Obserwuj wątek
    • minniemouse Re: Czy to migrena ? 12.01.12, 06:00
      Witam!
      Hmmm, naprawde trudno powiedziec, to raczej malo prawdopobne ale nie niemozliwe.
      Mysle ze przydalby ci sie jakis dociekliwy neurolog, taki ktory bylby zainteresowany dochodzeniem - dr House po prostu -
      przyczyny, ale znalezc takiego, hmmmm

A jakie badania do tej pory miales wykonane? byl np rezonans?

Minnie

--
      Warto przeczytac na forum Migrena:

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=12154&w=85321110
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=12154&w=92045900
        • minniemouse Re: Czy to migrena ? 13.01.12, 01:19
          Moim zdaniem, powinienes isc do neurologa ktory powinien dac ci jeszcze skierowanie na rezonans magnetyczny MOZGU.
          Samo badanie dna oka to nie wszystko, byc moze poza tym, ze przydlaby sie takze rezonans z kontrastem. jak nie beda chcieli na NFZ to zaplac.

Minnie

--
          Warto przeczytac na forum Migrena:

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=12154&w=85321110
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=12154&w=92045900
          • annthonka Re: Czy to migrena ? 13.01.12, 10:18
            Zgadzam się z Minnie - trzeba zacząć od zrobienia MRI (rezonans magnetyczny) mózgu. Oczywiście ciężko coś wyrokować przez internet, ale Twoje objawy raczej migrenowo nie wyglądają. Jak najszybciej idź do neurologa, tylko dobrego, a nie jakiegoś konowała. Na górze forum masz przyszpilony wątek z namiarami na różnych neurologów, może popatrz tam.

--
            Anthonka to ja.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka