Dodaj do ulubionych

Leczenie migreny POZNAŃ

IP: *.adsl.inetia.pl 18.06.12, 11:16
Witam wszystkich. Znacie dobrego specjalistę od migreny w Poznaniu? Chodzę od gabinetu do gabinetu i nic mi nie pomaga, a mam wrażenie że bóle stają się coraz mocniejsze. Jaki lekarz Wam pomógł, do kogo warto się wybrać?
Edytor zaawansowany
  • annthonka 18.06.12, 13:18

Czy patrzyłaś na wątek przyszpilony u góry forum? Tam masz listę sprawdzonych lekarzy.
  • Gość: marinka IP: *.adsl.inetia.pl 22.06.12, 10:22
    Polecam zabiegi chiropraktyczne i klinikę Kręg-Clinic. Trafiłam tam po roku odwiedzania najróżniejszych gabinetów lekarskich i specjalistów, niestety bez skutku. Do tej pory pomagały mi tylko silne leki, ale bałam się używać ich w dużej ilości. W Internecie przeczytała o leczeniu migreny chiropraktyką – to był strzał w dziesiątkę. W Kręg-Clinic przyjął mnie prof. Mariusz Posłuszny, który stwierdził, że bóle głowy są spowodowane naciskiem nieprawidłowo ustawionych kręgów w odcinku szyjnych kręgosłupa na aortę. Po 2 zabiegach bóle znacznie się zmniejszyły, teraz są słabe i zdarzają się rzadko. Polecam wszystkim, którzy nie mogą wyleczyć migreny. Nie u każdego przyczyną migreny jest nacisk kręgów, ale warto sprawdzić – u mnie tak było i chiropraktyka pomogła.
  • Gość: ala. IP: *.net 11.08.13, 17:50
    Najlepsze na migrenę. Leczyłam się u Poslusznego, chiropraktyka pomogla. Bole są mniejsze, podobno mają zniknąc całkowicie. Niesamowite, jaką to przynosi ulge. Tylko nie kazdemu pomoze, bo przyczyny migreny są rozne, ale warto tam isc na konsultację.
  • Gość: Heh IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 31.03.14, 23:25
    Jeśli kręgi szyjne uciskają Ci aortę to masz poważny problem medyczny. Nie wiem czy to nie zakrawa o wadę rozwojową. Tutaj chiropraktyka nie pomoże...
  • kuuuuurcze 10.08.12, 17:58
    od 5 lat lecze się u dr michalaka
    tutaj są namiary: smichalak.com/
    leczyłam się wcześniej u wielu neurologów, ale z nich wszystkich michalak jest zdecydowanie najlepszy
  • mala-mi92 16.07.12, 20:12
    Ja sama przez parę lat trafiałam na nieudolnych neurologów, aż tu nagle, zupełnie przez przypadek, trafiłam w Poznaniu do dr Pawła Stachowiaka, przyjmuje przy ul. Kosynierskiej. tak naprawdę dopiero zaczęłam leczenie, bo 4 miesiące to przecież mało, biorąc pod uwagę bóle, które mam już od dobrych 8 lat, ale już zauważyłam poprawę. Doktor zlecił mi powtórzenie badania, wszystko udało się szybko załatwić, naprawdę mi pomaga. Serdecznie polecam! :)
  • Gość: katamarzynka786876 IP: *.adsl.inetia.pl 29.08.12, 13:25
    Mi pomogła chiropraktyka i wspominany wcześniej prof. Posłuszny w Kręg-Clinic. U mnie migena jest spowodowana nieprawidlowym ułożeniem kręgów szyjnych które naciskają na aortę. Chiropraktyk delikatnie nastawia kręgi. U mnie pomaga, ból się bardzo zmniejszył.
  • Gość: orzechówka IP: *.net.pbthawe.eu 29.09.12, 16:29
    Brzmi interesująco, bo sama mam okropne migreny, byłam już u kilku lekarzy, żaden nie potrafi stwierdzić co jest przyczyna, zapisują mi tylko silne środki przeciwbólowe, wiec możliwe ze się tam wybiorę, moze coś mi to pomoze. Trzeba mieć jakieś skierowanie czy można zadzwonić i sie umówić?
  • Gość: katamarzynka786876 IP: *.net.pbthawe.eu 31.10.12, 20:06
    Orzechówko, to prywatna klinika, można dzwonić i sie umowic, nie trzeba mieć skierowania. Nie czeka sie długo na wizytę. najlepiej umów sie od razu do Poslusznego. I nie martw sie, na pewno się wyleczysz z tego paskudztwa:)
  • Gość: TW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.13, 00:21
    Jeśli chodzi o chiropraktykę i terapię manualną - Maksymilian Kwiatkowski w Poznaniu. Polecam serdecznie, oooogromna wiedza !
  • Gość: majulka_010101 IP: *.yourproxyhost.com 30.04.13, 14:29
    Dziewczyny, byłam tam i czuję się jak nowo narodzona! Dziękuję Wam bardzo za radę!!!!! A więc od początku: migrenę mam prawie od 3 lat, przy czym chwytalam sie już chyba wszystkiego. Po przeczytaniu Waszych wpisów pomyślałam sobie "Raz kozie śmierć", zapisałam się do Poslusznego i pojechałam do Kręg Clinic.

Pierwsze wrażenie - szczerze mówiąc średnie. Klinika "z wierzchu" wygląda tak sobie, przydałby się jej remont, gabinet profesora tak samo. Całe sciany obwieszone obrazami z końmi robią dość psychodeliczne wrażenie;) [Jak się później okazało profesor jest wielkim amatorem jeździectwa]. Badanie, diagnoza i recepta - seria zabiegów chiropraktyki. Jeździłam tam kilka dni pod rzad na nastawianie kręgów i teraz czuję się świetnie! To naprawdę pomaga!!!! A ja jestem w szoku, że w końcu nie boli mnie głowa:))) Polecam wszystkim, którzy nie mogą wyleczyć swojej migreny tradycyjnymi metodami.
  • Gość: karolina IP: *.free.aero2.net.pl 22.10.12, 18:30
    zdecyowanie polecam dr michalaka. byl pierwszym neurologiem(a było ich wielu), który mi w ogóle pomógł.
    mi chiropraktyk tylko zaszkodził(zanim się do niego wybrałam może i miałam migreny ale kręgosłup mi mocno nie dokuczał i mogłam się ruszać, natomiast po wizycie u niego nie - a nie byłam u pierwszego lepszego), ale jeżeli migrena jest chorobą genetyczną to nie wiem jak miałby pomóc.
  • Gość: katamarzynka786876 IP: *.adsl.inetia.pl 23.11.12, 14:09
    karolina, poruszasz ważny temat. Może wybrałaś złego chiropraktyka? Za chiropraktyków często podają się zwykli kręgarze, osoby bez odpowiednich kwalifikacji czyli tacy osiedlowi szarlatani, możnaby powiedzieć. I trzeba to dokładnie sprawdzać, bo osoba bez odpowiednich kompetencji może bardziej zaszkodzić niż pomóc. Z tego co się dowiedzialam, chiropraktyk u jakiego ja byłam (prof. posluszny) jest profesorem dr habilitowanym i wykładowcą akademickim, członkiem rady naukowej chiropraktyków polskich, ma wykształcenie medyczne, na stronie można sprawdzić certyfikaty jego i kliniki. Także myślę, ze to doświadczony specjalista, który krzywdy mi nie zrobi;) Zawsze należy dokładnie sprawdzić chiropraktyka, żeby uniknąć takich sytuacji, jaką opisujesz...
  • Gość: mimiauu IP: *.adsl.inetia.pl 30.11.12, 15:05
    Katamarzynka, o tym miejscu mówisz www.kreg.com.pl/ ? Musiałabym się zapisać, bo mam problemy z kręgosłupem... Ile kosztuje wizyta?
  • 7romanpoznan 19.02.13, 22:48
    pomaga ale na Ale na krótko albo wcale. Mnie skierowal do swojego kumpla osteopaty chiropraktyka w zeszłym roku mój byly ortopeda. Twierdzil ze tylko to może pomoc. 8 zabiegow – każdy ponad 100zl i jest znacznie gorzej. Manipulacje i inne techniki które mialy wyprostowac mój kręgosłup doprowadzily do nieodwracalnych zmian. Diagnoza ma pan dyskopatie a zmiany SA już nieodwracalne kto miał ustawiany kręgosłup jaka kolwiek metoda może potwierdzic ze przynosi to ulge na krotko jeżeli nie skonczy Sie w najgorszym razie paraliżem. Mogę jedynie przestrzec przed kuszącymi obietnicami szybkiego usuniecia bólu i lepszego samopoczucia. Osteopatia jest reklamowana jako placebo na wszystko zawroty glowy, bole …………. . to po co SA lekarze roznych specjalności można by z powodzeniem zamknąć wszystkie gabinety i powrocic do metod znachorskich, wahadełka..…..W klinice osteopata zapewnial mnie ze potrzebny jest czas , no wie pan to nie dziala tak od razu. I zadziałało nie boli mnie tylko kręgosłup ale i glowa.
  • Gość: wojtek IP: *.access.telenet.be 24.09.13, 20:57
    swieta racja. bylem wlasnie z moim dzieckiem u osteopaty w Belgii i w zyciu takich bzdur nie slyszalem za 50€. gosc gadal o tym co srednio rozwiniety czlowiek sam wie po chwili obcowania z googlem.
  • Gość: Agata IP: *.poz1.cyber-cafe.pl 15.04.13, 16:29
    Chcialam sie podzielic z moimi doswiadczeniami odnosnie leczenia migreny w Poznaniu. Sama od ponad dziesieciu lat cierpie na migreny. Moge z reka na sercu polecic akupunkturzyste z Poznania - Pana doktora Mikołaja Skilskiego. W zeszlym roku pojawilam sie u niego pierwszy raz i juz po 8z abiegach ( dwa razy w tygodniu, koszt pierwszej wizyty 80 zl a pozniej 60zl ) nastapila bardzo duza poprawa. Pan doktor leczy akupunktura klasyczna i SU JOK.Przez trzy miesiace nie mialam zadnego ataktu migreny ( do tej pory miewalam kilka atakow w miesiacu ). Niestety w tym czasie pan doktor zdecydowalam sie na przeprowadzke do innego miasta i nie moglam kontynuowac zabiegow. Kilka miesiecy po jego wyjedzie podjelam zabiegi akupunktury u Pani doktor Liu Kabacinska z Poznania. Niestety efekty jej zabiegow byly zadne. Jej kuracja trwala 30 dni i koszt ponad 5 tys zlotych ( zabiegi plus ziola chinskie ). Szczerze mowiac nie bylo zadnego efektu jej leczenia. Migreny powrocily. Na szczescie Pan doktor Skilski powrocil do Poznania i w tym miesiacu podjelam znowu leczenie i juz widze efekty ( migreny o wiele slabsze i rzadziej wystepuja ). Polecam : Mikolaj Skilski www.daomed.eu
  • Gość: Iga IP: *.poz1.cyber-cafe.pl 16.04.13, 11:15
    Rowniez bardzo polecam doktora Mikolaja Skilskiego z Poznania. Bardzo mi pomogl w leczniu migreny ( ataki sa bardzo rzadkie i lagodne ). Jest bardzo mily w kontakcie z pacjentem i profesjonaly. Zanim zaczelimsy zabiegi przeprowadzil szczegolowy wywiad ze mna. Moje zycie powrocilo do normalnosci dzieki jego zabeigom akupunktury. Polecam !!!! daomed.eu i leczeniemigreny.eu
  • Gość: we-mi IP: *.icpnet.pl 16.04.13, 22:02
    Witam. Mi pomógł lek.med M.Skilski - akupunktura, masaż. Cierpię od 3 lat, a od pół roku ból prawie codziennie. Już po 1 wizycie czułam poprawę. POLECAM.
  • Gość: Pola IP: *.play-internet.pl 07.05.13, 23:41
    Chodzę do przychodni Ars medic na Podgórnej 4 do pana od akupunktury, chyba ma dobre wynik,i bo jestem dopiero piąty raz, a już po pierwszym razie jest dużo lepiej.
    A ostatnio przez 2 miesiące miałam ataki 2 razy w tygodniu to teraz przez 10 dni jest spokój.
    Jak mówi dr Mikołaj Skilski, zawsze jest szansa i nadzieja , jeżeli stosuje się połączenie różnych metod w leczeniu migreny. Planuje chodzić do dobrego końca:) a wtedy zobaczymy. Trafiłam tam z polecenia koleżanki, chyba jej kuzynka była tam już leczona i jest zadowolona ze skutku.
  • Gość: Wort IP: *.dynamic.chello.pl 17.11.13, 00:48
    Niestety nie mam możliwości przyjazdu do Poznania. Znacie jakieś leki które radzą sobie z migreną ?
  • Gość: nizinna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.13, 11:51
    Nie wiem jak na migrenę ale dla mnie na takie mocniejsze bóle głowy działa np . paracetamol +ibuprom tj. metafen. Spróbuj może zadziała.
  • Gość: migrenowiec IP: *.icpnet.pl 20.11.13, 12:38
    polecam Solpadeine (na mocny bol 2 tabletki ) bez recepty, albo dexak z recepta
  • Gość: półka IP: *.dynamic.chello.pl 12.08.14, 00:21
    sprobuj Metafen, na doraźny ból głowy jest najlepszy
  • Gość: lizard IP: *.dynamic.chello.pl 22.11.13, 20:00
    Jesli ktoś by zechciał wypełnić ankietę na temat wpływu migreny na jakość życia to zapraszam, moje-ankiety.pl/respond-54442.html
  • beata.kozlowska23 18.09.19, 13:33
    Mogę polecić Dr Chochowską z Kore w Swarzędzu. Dobry specjalista i wspaniały człowiek. Dzięki niej mogłam odstawić leki przeciwbólowe. Z tego co słyszałam pomogła wielu osobom.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka