Dodaj do ulubionych

moj sposob na migrene

06.03.15, 08:53
Jakiś czas temu wiekowa pani farmaceutka widząc jak często kupuje leki przeciwbólowe zapytała z czym mam problem odpowiedź prosta Migrena z uciążliwa aura,uzyskałam poradę godną Oskara. Polopiryna C rozpuszczona w pół szklanki wody i pół łyżeczki kropli mietowych. Kochani różne leki przetestowane latami migreny i nigdy nic tak nie zadziałało!!!!! Ważne dwie rzeczy: nie można być uczulonym na polopiryne i krople muszą być MIĘTOWE a nie zoladkowe. Nie kupuję już Cinie czy innych drogich leków migrenowych i mam wrażenie, że ataki są mniej częste , gorąco polecam ten sposób....bo wiem co to za ból :-)
--
" Ja nie rozumiem o czym ty do mnie rozmawiasz":)
Edytor zaawansowany
  • annthonka 06.03.15, 09:40
    Fajnie, że znalazłaś sposób, ktory na Ciebie działa :-)
  • doriss40 06.03.15, 14:16
    Z tego co wie to w przpadku igreny czas odgrywa ogrona role, trzeba w miarę zareagować srodkiem przeciwbólowym.
  • Gość: asia1227 IP: *.internetia.net.pl 15.04.15, 18:19
    Polecam ,byłam w szoku jak szybko ból ustąpił żaden z tryptanów tak nie pomógł .
  • raincloud 12.05.19, 07:57
    Zaciekawiłaś mnie tym sposobem. Czy moze mieć znaczenie, że to poloporyna C, a nie S? Neurolog zaleciła mi polopirynę S na moje aury migrenowe, ale próbowałam dwa razy i nie pomogły, nawet na ból głowy o średnim natężeniu.
    I drugie pytanie: czym się różnią krople miętowe od żołądkowych? Myślałam, że to to samo; z resztą te i te są na alkoholu.
    A jaką rolę one właściwie odgrywają w tym specyfiku, nie wiesz może?
  • g.leo 23.06.19, 23:00
    A ja od trzech miesięcy biorę "Złocień Maruna" - napady są rzadsze i lżejsze. Poczytajcie o tym. Przypuszczam, że i złocień i polopiryna działają roszerzająco na naczynia krwionośne.
  • minniemouse 25.06.19, 03:53
    rozszerzenie naczyń to własnie to co powoduje migrenę, to nie tedy droga.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka