Dodaj do ulubionych

Migrena nie ustępuje.

18.10.19, 11:27
Całe życie miałem migreny. Od 2. roku życia 7 miesięcy temu dostałem migreny i po prostu nigdy nie zniknęła. Mam to w każdej chwili każdego dnia. Po prostu waha się w stopniu ciężkości. Zdarza się, że w niektórych dniach spada do rozsądnego poziomu. Ale zawsze tam jest. A ponieważ zawsze tam jest, bardzo łatwo staje się ostrzejszą migreną. Czy ktoś doświadczył czegoś takiego? Czy ktoś powrócił do epizodycznego stanu z czegoś takiego. Bardzo mnie to przygnębia.
Obserwuj wątek
    • karol111 Re: Migrena nie ustępuje. 22.10.19, 12:04
      Prawdą jest to, że ból wraz z wiekiem zmienia swoją częstotliwość i siłę. Wypróbowane wszystko co dostępne nawet lekarz przepisał mi leki na padaczkę chociaż jej nie mam, to jednak też nic nie pomogło. Żyję jakoś, pracuję leki przyjmuję i czekam może się coś zmieni.

--
      Sklep medyczny HELPIK helpik24.pl/
      735 575 252
      poczta@helpik24.pl
      • annthonka Re: Migrena nie ustępuje. 22.10.19, 13:16
        Ja też przyjmuję leki przeciwpadaczkowe i wprawdzie migreny nie ustąpily całkowicie, ale widzę zdecydowaną poprawę. Z tym, że dobieranie leków i dawkowania odbywało się metodą prób i błędów - chyba z rok trwało, zanim udało się dobrać odpowiednią kombinację i dawkę.

Może warto popróbować, nie zniechęcać się.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka