Czy Divascan wpływa na ogólne samopoczucie? Dodaj do ulubionych


Witam, od wczoraj zażywam divascan, który ma niby zwalczyć częste migreny. Czy
ten lek może wpływać na samopoczucie? Od rana czuję się ociężała, mam problemy
ze skupieniem, wszystko robię wolniej niż zwykle, czy to może mieć związek z
nowym lekiem?może ktoś brał divascan i umie mi na to pytanie
odpowiedzieć?ponieważ zaniepokoiła mnie ulotka, w której jest napisane o takim
wpływie leku, tylko jak silne ma takie działania uboczne?
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.