Re: leczenie niekonwencjonalne

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Czy znacie przypadki wyleczenia, złagodzenia przebiegu migren po zabiegach,
    leczeniu, ale nie przez lekarzy.
    Próbowaliście może jakiś metod, które jednak nie pomogły?
    Myślę, że raczej na to forum zaglądają ci co cierpią, więc trudno będzie
    poznać historię cudownie wyleczonych.
    • 03.08.09, 13:39 Odpowiedz
      Terapia manualna/osteopatia. Na kręgosłup owszem pomaga, na migreny nie bardzo
      (a podobno miało pomóc).
      Bioprądy wysyłane rzekomo na odległość - nie muszę chyba mówić, że nie pomogły,
      ale w desperacji człowiek chwyta się różnych dziwnych rzeczy ;)
      Teraz rozważam akupunkturę.
    • IP: *.pai.net.pl

Gość: gość 02.09.09, 11:18 Odpowiedz
      Na Allegro jest taki preparat naturalny Migrelife. W jego składzie
      jest mięta pieprzowa, rozmaryn, złocień, mączka ryżowa.
      Link:
      www.allegro.pl/item721286039_migrelife_migrena_bole_glowy_zapalenie_stawow.html
      • IP: *.toya.net.pl

Gość: Monika G. 17.10.13, 11:45 Odpowiedz
        Takie rzeczy wcale nie działają... :( Szkoda, że są ludzie, którzy na to się nabierają. To wyrzucanie forsy w błoto. Wolę spożytkować to inaczej - lepiej. To samo z akupunkturami itd. No niestety, ja w swoim życiu już wszystkiego chyba próbowałam i NIC. Tyle co ja obietnic słyszałam, to hoho... Przykre to jest, bo nadzieję dają człowiekowi. Ja dopiero trafiłam do neurologa, który zrobił wszystkie potrzebne badania, pooglądał mnie, zobaczył historię choroby i zaproponował mi lek, którego nie trzeba połykać. Dla mnie to duży plus, bo ja wymiotuję bardzo przy migrenach, a takie rozpuszczanie się w ustach to spore ułatwienie.
        Dlatego marsz do lekarza, a nie kogoś podejrzanego. I prosić o dobry lek, do skutku :)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.