Dodaj do ulubionych

Szanowna Pani Trojanowska!

20.03.11, 22:14
Ponieważ każdy głupi może sobie znaleźć w wiki, że urodziła się Pani w 1955, zatem ma 56 lat, pozwolę sobie dać Pani radę.

Te wszystkie "awangardowe" stroje, jakie nosi Pani w "Klanie", nie odmładzają Pani bynajmniej. Stawiałabym raczej na szlachetną prostotę.
  • Gość: xd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.11, 22:40
    i ja mam dla pani rade,pani trojanowska!

mniej wódy!!!przeptej,opuchnietej i skacowanej buzki nie zakryje nawet makijaz telewizyjny...

o lekcjach aktorstwa nawet nie wspomne,nawet w osiedlowym domu kultury sa wieksze talenty niz pani!
  • janfranco1 26.01.12, 23:18
    Gość portalu: xd napisał(a):

> i ja mam dla pani rade,pani trojanowska!
    >
    > mniej wódy!!!przeptej,opuchnietej i skacowanej buzki nie zakryje nawet makijaz
    > telewizyjny...
    >
    > o lekcjach aktorstwa nawet nie wspomne,nawet w osiedlowym domu kultury sa wieks
    > ze talenty niz pani!
    I po co to pisać?
    Przecież to wie każdy fan tego serialu. Jest też możliwe że ów temat wejdzie do nowej podstawy programowej w klasie II gimnazjum.

--
    PROGRAM ODCHUDZAJĄCY
  • maitresse.d.un.francais 20.03.11, 23:40
    ależ nie ma sprawy, każdy może się postarzać na własne życzenie usiłując się odmłodzić
  • Gość: Kia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.11, 23:52
    a kiedy to ona niby nosi takie odmładzające stroje? wg mnie to ona zawsze ma na sobie garsonkę. Jak typowa businesswoman
  • maitresse.d.un.francais 20.03.11, 23:59
    Gość portalu: Kia napisał(a):

> a kiedy to ona niby nosi takie odmładzające stroje? wg mnie to ona zawsze ma n
    > a sobie garsonkę. Jak typowa businesswoman

E tam garsonkę. Garsonki to są klasyczne.

To są przeważnie udziwnione rzeczy, które mają być awangardowe, a są mocno pańciowate.
  • Gość: xd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.11, 00:01
    awangardowe?

przeciez ona zawsze ma te niemodne kostiumiki,jak dla baby po 60tce.jeszcze nie widzialem zeby chciala sie odmlodzic strojem...
  • Gość: mozambique IP: 148.81.254.* 21.03.11, 09:10
    hitem byl niebieski kostium i niebiezka bluzka z wiązadłami pod szyją

mialobyc hcyba modnie a zaleciało Crystal Carrington i DYnastią
    przypominam - DYnastia to lata 80-te
  • Gość: xd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.11, 09:12
    przeciez moda lat 80tych jest na czasie!
  • Gość: mozambique IP: 148.81.254.* 21.03.11, 10:57
    ale nei moda 1:1 tylko inspiracje tymi latami

moda nigdy nei wraca w wersji 100%,

• pipi43 21.03.11, 13:27
    NiebieSka, a nie niebieZka!!!

Litości!!!
  • Gość: korkos IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.12, 21:54
    Ludzie kochani! Czy Wam się coś nie pokićkało? Czy nie odróżniacie fikcji filmowej od rzeczywistości? Pani Trojanowska nie decyduje o tym, w co jest ubrana na planie filmowym, od tego jest kostiumolog, a także scenarzysta i reżyser.
    A swoją droga twórcy "Klanu" mogą być dumni, że udało im się tak zaangażować emocjonalnie widzów, że stracili oni kontrolę nad tym co realne, a co fikcyjne. :-))
  • lejdimakbet 21.03.11, 12:04
    myślę i myślę i ja tam żadnej awangardy nie widzę. Przecież noszenie samych garsonek byłoby potwornie nudne. A biznesłumen co ma kupę kasy i artystyczną duszę w jakiejś klasycznej garsonce byłaby mało wiarygodna (chociaż wiem, że poruszanie kwestii wiarygodności w przypadku klanu jest nieco komiczne). Poza tym, czy kobieta prowadząca własny biznes jest zobowiązana do noszenia jakichś nudnych i brzydkich gasonek, jak beata, która kobietą niebrzydką i bardzo zgrabną jest, a wygląda jakieś 15 lat starzej?
  • Gość: jamjam IP: 109.95.200.* 21.03.11, 13:19
    maitresse.d.un.francais napisała:

> Ponieważ każdy głupi może sobie znaleźć w wiki, że urodziła się Pani w 1955, za
    > tem ma 56 lat, pozwolę sobie dać Pani radę.
    >
    > Te wszystkie "awangardowe" stroje, jakie nosi Pani w "Klanie", nie odmładzają P
    > ani bynajmniej. Stawiałabym raczej na szlachetną prostotę.

No tak, zawsze znajdzie się jakaś "życzliwa" pańcia, co wyszuka w wikipedii datę urodzenia i wiek kobiecie wypomni, a i jeszcze dawać będzie "życzliwe" rady jak jej zdanim kobieta powinna wyglądać.
  • Gość: ... IP: *.dynamic.chello.pl 21.03.11, 14:03
    Bo wiesz, tu sa same "dizajnerki" w stylu Malinowskiej i Horodynskiej, co to bladego pojecia o wygladzie (ze juz o modzie nie wspomne) nie maja, a krytykuja i radza innym.
    A niech sie kobieta ubiera jak chce - co to was obchodzi??
    I jeszcze toto zalosne sz vel xd - schizofrenik albo schizofreniczka (bo raz bredzi sie jako facet a innym wrecz przeciwnie) z rozdwojeniem jazni - wypomina alkoholizm - zlapales(as) Trojanowska za reke z kieliszkiem, ze tak klapiesz?
    A zreszta - ty widzisz wszelkie znamienne cechy alkoholikow - wszak wsrod takich sie obracasz, nie?
  • Gość: do ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.11, 14:22
    trojanowska sama mowila o swoim alkoholizmie...

jaki sz?o co ci chodzi?jestem facetem i ani razu nie pisalem o sobie jako o kobiecie...widze,ze masz omamy?jak mama norberta z klanu?w takim razie kaftan i na oddzial!
  • pipi43 21.03.11, 14:27
    Gość portalu: do ... napisał(a):

> trojanowska sama mowila o swoim alkoholizmie...
    >
    > jaki sz?o co ci chodzi?jestem facetem i ani razu nie pisalem o sobie jako o kob
    > iecie...widze,ze masz omamy?jak mama norberta z klanu?w takim razie kaftan i na
    > oddzial!
    A to ciekawe; ja tez czytałam post z którego wynikało, że sz/xd jest kobietą.
  • pipi43 21.03.11, 14:51
    pipi43 napisała:

> Gość portalu: do ... napisał(a):
    >
    > > trojanowska sama mowila o swoim alkoholizmie...
    > >
    > > jaki sz?o co ci chodzi?jestem facetem i ani razu nie pisalem o sobie jako
    > o kob
    > > iecie...widze,ze masz omamy?jak mama norberta z klanu?w takim razie kafta
    > n i na
    > > oddzial!
    > A to ciekawe; ja tez czytałam post z którego wynikało, że sz/xd jest kobietą.

Re: Ale Becia dałą dziś popis aktorstwa...(KLAN)IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
    Gość: xd 01.03.11, 21:30 Odpowiedz a gdzie ja napisalam,ze nie graly?

ale w klanie sa mierne-poziom paschalskiej albo bozenki;/
  • Gość: ... IP: *.dynamic.chello.pl 21.03.11, 16:40
    ...bo sz/xd juz sam/a gubi sie w swoim schizofrenicznym swiecie :). No, chyba, ze jest ich rzeczywiscie dwoje: np. maz z zona i oboje pierdza w te sama trabke, lacznie z rozpoznawalnym, kretynskim "zaaaaal", tymi samymi uprzedzeniami i ciasnym mozgowiem.

Poroponuje olac - samo przyszlo, samo pojdzie. Podejrzewam jednak, ze wroci pod innym nikiem, ale z tym samym uwielbieniem dla kolka Wesolowskiego i nienawiscia do pani Steni.
  • pipi43 21.03.11, 17:07
    Gość portalu: ... napisał(a):

> ...bo sz/xd juz sam/a gubi sie w swoim schizofrenicznym swiecie :). No, chyba,
    > ze jest ich rzeczywiscie dwoje: np. maz z zona i oboje pierdza w te sama trabke
    > , lacznie z rozpoznawalnym, kretynskim "zaaaaal", tymi samymi uprzedzeniami i
    > ciasnym mozgowiem.

może i tak być...
    można tez cytując Feliksa powiedzieć, że "oddają salwy w stołki"...
    >
    > Poroponuje olac - samo przyszlo, samo pojdzie. Podejrzewam jednak, ze wroci pod
    > innym nikiem, ale z tym samym uwielbieniem dla kolka Wesolowskiego i nienawisc
    > ia do pani Steni.

wytypowałam nick (chociaż się nie loguje) - fc...
  • Gość: ... IP: *.dynamic.chello.pl 21.03.11, 16:41
    > trojanowska sama mowila o swoim alkoholizmie...

A co ma alkoholizm do stylu ubierania sie? Wytlumacz, mozgu!
  • Gość: xd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.11, 16:51
    a gdzie napisalem,ze alkoholizm ma cos do stylu ubierania mozgu???
  • maitresse.d.un.francais 21.03.11, 16:28

\
    > No tak, zawsze znajdzie się jakaś "życzliwa" pańcia, co wyszuka w wikipedii dat
    > ę urodzenia i wiek kobiecie wypomni, a i jeszcze dawać będzie "życzliwe" rady
    > jak jej zdanim kobieta powinna wyglądać.

forum.gazeta.pl/forum/w,433,123435842,123459813,Re_Szanowna_Pani_Trojanowska_.html
    Co do wikipedii - jest powszechnie dostępnym źródłem.
  • Gość: ;P IP: *.dialog.net.pl 21.03.11, 16:40
    A to wieku należy się wstydzić ? Nie wiedziałam... Skoro ma 54 lata to tyle ma i nie ma co tego ukrywać...

A pani Trojanowskiej to przedewszystkim polecałabym lekcje aktorstwa... Bo to drewno neisamowite z resztą Feli to samo.
  • maitresse.d.un.francais 21.03.11, 16:47
    Gość portalu: ;P napisał(a):

> A to wieku należy się wstydzić ? Nie wiedziałam... Skoro ma 54 lata to tyle ma
    > i nie ma co tego ukrywać...

Czy ja mam w kółko wklejać to samo, jak zrobiłam Mamę (59) na bóstwo?

Nie, nie należy. Ale Trojanowska się wstydzi. I odmładza się zupełnie nieefektywnie.
  • Gość: jamjam IP: 109.95.200.* 21.03.11, 20:39

>
    > \
    > > No tak, zawsze znajdzie się jakaś "życzliwa" pańcia, co wyszuka w wikiped
    > ii dat
    > > ę urodzenia i wiek kobiecie wypomni, a i jeszcze dawać będzie "życzliwe"
    > rady
    > > jak jej zdanim kobieta powinna wyglądać.
    >
    > rel="nofollow">forum.gazeta.pl/forum/w,433,123435842,123459813,Re_Szanowna_Pani_Trojanowska_.html
    > Co do wikipedii - jest powszechnie dostępnym źródłem.

Zwracam honor!
  • maitresse.d.un.francais 21.03.11, 16:27
    oczywiście jak jest się po 50tce to beret z moheru na głowę i do kościoła co najwyżej można pójść,

Oczywiście - jak ostatnio ubrałam moją Mamę (59) w jedwabną tunikę w złamanym różu, dobrałam torebkę, posłałam na farbowanie włosów i kupiłam podkład, to jej ze 20 lat odebrałam, a wszyscy się gapili, jaka laska idzie. Ale to była właśnie klasyka, a nie lata 80. Czy Pani rozumie, o czym ja w ogóle piszę?
  • Gość: xd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.11, 17:43
    taaaa,jak ona byla taka niezadbana to co jej podklad pomoze?pewnie morda poorana zmarchami,nie pomoze tu ani podklad ani nawet "jedwabna" tunika
  • pipi43 21.03.11, 17:55

> taaaa,jak ona byla taka niezadbana to co jej podklad pomoze?pewnie morda pooran
    > a zmarchami,nie pomoze tu ani podklad ani nawet "jedwabna" tunika

Nie wszyscy wyglądają jak twoja matka/ty...
  • Gość: hmmm IP: *.adsl.inetia.pl 21.03.11, 18:04

> taaaa,jak ona byla taka niezadbana to co jej podklad pomoze?pewnie morda pooran

wklej fote swojej mordy to ocenimy,
    chociaż wiesz ... lepiej nie bo forum mogłoby dużo stracić...
  • maitresse.d.un.francais 21.03.11, 22:04

>
    > wklej fote swojej mordy to ocenimy,
    > chociaż wiesz ... lepiej nie bo forum mogłoby dużo stracić...

Hie hie.

Dzięki za wsparcie.

Wiecie, mordę to on może mieć nawet normalną, ale wyraz tej mordy i ocząt - a, to już całkiem co innego.
  • maitresse.d.un.francais 21.03.11, 22:02

Przez neta łatwo kogoś obrażać, nie, bo się w mordę nie dostanie, stworze?

Owszem była i jest jedwabna. W odróżnieniu od ciebie odróżniam jedwab od poliestru. A zaniedbanie polegało na siwych włosach, złej fryzurze i okropnym ubieraniu się (właśnie kompletnie bez dbałości o wygląd).
  • imasumak 21.03.11, 22:13
    A moja Mama, lat 66, ubiera i maluje się sama. Nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby jej coś narzucać. I wygląda naprawdę super.
    Nie ma to jak córunia, której się wydaje, że zjadła wszystkie rozumy w kwestii image swojej matki :P
    --
    kliknij
    jeśli chcesz nakarmić zwierzaka w schronisku
  • maitresse.d.un.francais 21.03.11, 22:43
    imasumak napisała:

> A moja Mama, lat 66, ubiera i maluje się sama. Nigdy nie przyszło mi do głowy,
    > żeby jej coś narzucać. I wygląda naprawdę super.

A moja nie wygląda super i wie o tym, bo jej ulubiony styl nie jest super.

> Nie ma to jak córunia, której się wydaje, że zjadła wszystkie rozumy w kwestii
    > image swojej matki :P

Matka była zachwycona image`em i efektem, jaki wywarła na towarzystwie, jeżeli o to chodzi. Kupiłyśmy wyłącznie to, co jej się spodobało. Tak się składa, że była to ważna branżowa impreza, więc zależało mi, żeby dobrze wypadła w porównaniu z konkurencją.
  • Gość: gość portalu IP: 178.73.49.* 21.01.12, 12:00
    Jesteś śmieszna.
  • Gość: Anka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 21.03.11, 20:27
    Dobrze, ze napisałaś, że jesteś głupia, bo faktycznie jesteś. Odkąd to aktorzy sami się ubierają???? Ona gra tylko rolę, ona nie jest Moniką !!!! Jak reżyser i scenarzyści stwierdzą, że ma być babulinką albo dzidzią - piernik, to z niej zrobią takie postaci. Jak spotkasz Adamczyka, to nie całuj go w rękę, bo on .... surprise, surprise... nie jest Papieżem:-)))))))))))))))))
  • Gość: Maja IP: *.home.aster.pl 21.03.11, 20:55
    haha, Anka, nikt nie ujął tego lepiej!!! :))) jestem Twoją fanką! :))
  • lejdimakbet 21.03.11, 21:56
    i ja!
  • maitresse.d.un.francais 21.03.11, 21:59
    Gość portalu: Anka napisał(a):

> Dobrze, ze napisałaś, że jesteś głupia, bo faktycznie jesteś. Odkąd to aktorzy
    > sami się ubierają????

To widać nie ja jedna, bo ktoś mi pisał, że swetrzyska Kotulanki też mogą być inicjatywą samej aktorki.

A z Trojanowską ekipa się liczy, więc myślę, że ma ona możliwość wpływu na swój wizerunek serialowy.
  • imasumak 21.03.11, 22:16

A z Trojanowską ekipa się liczy, więc myślę, że ma ona możliwość wpływu na swój
    wizerunek serialowy.

A nawet jeśli? Co złego jest w jej wizerunku serialowym jeśli chodzi o ubiór?

--
    kliknij
  • maitresse.d.un.francais 21.03.11, 22:28

>
    > A nawet jeśli? Co złego jest w jej wizerunku serialowym jeśli chodzi o ubiór?
    >
    > Ależ nic już, prześliczna jest i w ogóle przecudowna. I młoda jak szczypiorek na wiosnę. I tylko świnie używają wikipedii.
  • Gość: ... IP: *.dynamic.chello.pl 21.03.11, 22:36
    Ej, kobieto, ale kto powiedzial, ze wszyscy maja ubierac sie pod czyjes dyktando, smarowac fluidem i zakrywac siwe wlosy? Moze niektorzy tak wlasnie sie nosza i sa fantastycznymi ludzmi?
    Ty oceniasz wszystkich tak powierzchownie, czy tez masz slabosc tylko do aktorow?
  • maitresse.d.un.francais 21.03.11, 22:40
    Gość portalu: ... napisał(a):

> Ej, kobieto, ale kto powiedzial, ze wszyscy maja ubierac sie pod czyjes dyktand
    > o, smarowac fluidem i zakrywac siwe wlosy? Moze niektorzy tak wlasnie sie nosza
    > i sa fantastycznymi ludzmi?
    > Ty oceniasz wszystkich tak powierzchownie, czy tez masz slabosc tylko do aktoro
    > w?

Misiunia.

Mnie jest wsio ryba, czy ktoś ma włosy ufarbowane, czy siwą szopę.

Z tego, co widzę, Trojanowska sama - SAMA - nie godzi się ze starzeniem i usiłuje się odmłodzić, czyniąc to w sposób nieefektywny.

Dotarło wreszcie?
  • Gość: Maja IP: *.home.aster.pl 21.03.11, 22:47
    Ale to jej prywatna sprawa, więc o co tyle dymu?!

Mnie się nie podoba styl ubierania Kotulanki. Widuje ją czasem na żywo, wiem, że te "klanowe" stroje są bardzo często jej prywatnymi. Jednak uważam, że to jej sprawa, ubiera się w to, w czym dobrze się czuje! O gustach się nie dyskutuje. Lubię ją i cenię za pracę, a nie za wygląd, czy garderobę...
  • maitresse.d.un.francais 21.03.11, 22:52
    Gość portalu: Maja napisał(a):

> Ale to jej prywatna sprawa, więc o co tyle dymu?!
    >
    > Mnie się nie podoba styl ubierania Kotulanki. Widuje ją czasem na żywo, wiem, ż
    > e te "klanowe" stroje są bardzo często jej prywatnymi. Jednak uważam, że to jej
    > sprawa, ubiera się w to, w czym dobrze się czuje! O gustach się nie dyskutuje.
    > Lubię ją i cenię za pracę, a nie za wygląd, czy garderobę...

Akurat to dość absurdalne, bo "Klan" ma aspiracje m. in. nauczenia widzów ubierania się.

Stąd panowie siedzący w domu w koszulach pod krawatem i panie dyrdające po pieleszach domowych na obcasach.
  • Gość: Maja IP: *.home.aster.pl 21.03.11, 23:00
    Czepiasz się szczegółów. Żeby Trojanowska miała zoperowaną twarz, cycki i Bóg wie, co jeszcze, można byłoby się przyczepić, że "zły" przykład daje kobietom. Natomiast, co jest złego w tym, że w Klanie nosi garsonki, no ludzie?! Jest elegancka i dobrze.

A Klan ma raczej "aspiracje" nauczania ludzi pewnych "zachowań"-rozmów z ludźmi, z bliskimi, szacunku do drugiej osoby, wzajemnego wspierania się. Zachowań w sytuacjach takich jak poważne choroby itp. Wątpię, żeby za "misję" obrali sobie styl ubierania się pań po 30stce, 40stce, czy 50tce!
  • maitresse.d.un.francais 21.03.11, 23:06
    Gość portalu: Maja napisał(a):

> A Klan ma raczej "aspiracje" nauczania ludzi pewnych "zachowań"-rozmów z ludźmi
    > , z bliskimi, szacunku do drugiej osoby, wzajemnego wspierania się. Zachowań w
    > sytuacjach takich jak poważne choroby itp. Wątpię, żeby za "misję" obrali sobie
    > styl ubierania się pań po 30stce, 40stce, czy 50tce!

A i owszem, jak również wszystko to, o czym piszesz.

Edukowanie w możliwie wielu dziedzinach ;-)
  • batutka 21.03.11, 23:04
    aaaa - to się teraz pani Trojanowska zawstydzi jak przeczyta ten watek, bo przypuszczam,że nie ma nic innego do roboty, jak czytać fora internetowe
    --
    One O'Clock Jump
    A Message
  • maitresse.d.un.francais 21.03.11, 23:07
    batutka napisała:

> aaaa - to się teraz pani Trojanowska zawstydzi jak przeczyta ten watek, bo przy
    > puszczam,że nie ma nic innego do roboty, jak czytać fora internetowe

Bo też nie sądzę, żeby go czytała, to miał być pretekst do dyskusji o strojach w "Klanie", ale jak widzę wszyscy wzięli dosłownie.
  • imasumak 21.03.11, 23:37
    maitresse.d.un.francais napisała

Bo też nie sądzę, żeby go czytała, to miał być pretekst do dyskusji o strojach
    > w "Klanie", ale jak widzę wszyscy wzięli dosłownie

A mieli wziąć niedosłownie?

--
    kliknij
  • maitresse.d.un.francais 21.03.11, 23:40

> A mieli wziąć niedosłownie?
    >
    > Widzę, że chcesz się mnie poczepiać, ile czepiania ci jeszcze potrzeba dla dobrego samopoczucia?
  • imasumak 21.03.11, 23:44
    Nie chcę się ciebie czepiać. Zadaję pytanie i oczekuję merytorycznej, nie emocjonalnej odpowiedzi. Nie stać cię na taką, trudno. Dobranoc.

--
    kliknij
  • maitresse.d.un.francais 21.03.11, 23:48
    imasumak napisała:

> Nie chcę się ciebie czepiać. Zadaję pytanie i oczekuję merytorycznej, nie emocj
    > onalnej odpowiedzi. Nie stać cię na taką, trudno.

no bah nie jestem cyborgiem
  • maitresse.d.un.francais 21.03.11, 23:49
    imasumak napisała:

> Nie chcę się ciebie czepiać.

jasne, zjechałaś mnie w celach wychowawczych :-PPPPPP
  • imasumak 21.03.11, 23:52
    Idź już spać dziecko.

--
    kliknij
  • maitresse.d.un.francais 22.03.11, 00:00
    imasumak napisała:

> Idź już spać dziecko.
    >
    Już? Czujesz się tak przyjemnie lepsza ode mnie czy jeszcze musisz popisać?
  • maitresse.d.un.francais 22.03.11, 00:00
    imasumak napisała:

> Idź już spać dziecko.
    >
    co do "dziecka' - chętnie bym ci życzyła moich doświadczeń, ale ponoć nie wolno źle życzyć.
  • Gość: xd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.11, 23:26
    tak,np nachlac sie;)
  • imasumak 21.03.11, 23:33
    pytałam o ubiór, a nie o wiek i "świeżość" Trojanowskiej.

--
    kliknij
  • maitresse.d.un.francais 21.03.11, 23:36
    imasumak napisała:

> pytałam o ubiór, a nie o wiek i "świeżość" Trojanowskiej.
    >
    to ty w ogóle mnie o coś pytałaś? bo myślałam, że tylko mnie zjechałaś, jak to nieszczęsną matkę ubieram na siłę, a ona sama przecież umie.
  • imasumak 21.03.11, 23:39
    Owszem, w jednym poście Cię zjechałam, ale w drugim zapytałam. Doczytaj.

--
    kliknij
  • Gość: ola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.12, 12:18
    znam tę akcję i klikam od ok 2 mies.
  • deodyma 22.01.12, 13:43
    na pewno to przeczyta i Ci odpisze:D
  • Gość: jacer IP: *.adsl.inetia.pl 20.01.12, 23:46
    Wszystkim na forum chcę polecić rewelacyjną płytę z charakterem " Życia zawsze mało" Izabeli Trojanoswkiej . Przede wszystkim znowu rewelacyjnie, rockowo zaśpiewane kompozycje. Potwierdzają się słowa nie zapomnianego Tadeusza Nalepy ..." Iza śpiewa rockowo..".
    Nie jestem jej wielkim fanem, ale należy się Pani Izie wielki szacun , za to co robi. Dla tzw. opluwaczy parę faktów: z IZĄ zawsze pracowali najwięksi muzycy i tekściarze. I tak w Polsce to: Tadek Nalepa, Janek Borysewicz, Romek Lipko, Andrzej Dylweski; Bogdan Brusik; Bogdan Gajkowski; Alek Mrożek; Janek Pietrzak; Adam Abramek; Janek Surzyn; Wojtek Trzciński, Rafał Paczkowski, Joshep Bracichowicz, Paweł Poros, Kuba Kusiński i wielu innych znanych polskich muzyków. A za granicą grali dla niej tacy muzycy jak Stanisław Sojka, S. Greethman, Jarret, M. Marshall, A. Lamb i wielu innych równie wielkich. Tylko przypadek sprawił, że nie doszło do współpracy Izy Trojanowskiej z BRYANEM FERRY. Płytę Izy wydaną w USA i Kanadzie wyprodukował sam Wally Brill. Dla ludzi interesujących się muzyką i znających się na niej, to nazwiska, które dużo znaczą. Okładki płyt projektował sam Rosław Szaybo. Gdyby Iza była słaba, to ci wszyscy nie chcieli by dla niej pracować , grać i tworzyć. Pani Izo , gratuluję wspaniałej płyty. Czekam na nowe dokonania. Może tym razem coś w stylu UKŁADÓW czy współpracy ze Stalowym Bagażem
  • Gość: ikarr IP: *.internetia.net.pl 21.01.12, 07:35
    Potwierdzam - płytę kupiłam i słucham, jest świetna. Co do ubiorów i fryzury Moniki z Klanu - jak najbardziej ok, zwłaszcza ostatnio. Aktorka wyraźnie schudła, 2 odcinki temu miała piękną dzianinową tunikę w kolorowe paseczki ( blisko ciała ), podkreślającą jej figurę. - scena z Felim u dentysty.
  • Gość: Lu IP: *.26.euro-lan.pl 22.01.12, 10:51
    maitresse.d.un.francais ostatnio buszowała po Warszawie w poszukiwaniu restauracji Moniki Ross, bo koniecznie chciała osobiście przekonać się, czy dania serwowane w Rosso są odpowiedniej jakości i czy wystrój sali aby nie wymaga renowacji....
  • the_dzidka 23.01.12, 09:51
    ... że będzie o "aktorstwie" pani Izy, które jest jakie jest, i nad którym można się poznęcać, bo ma to swoje uzasadnienie ;)
    A tutaj - o wyglądzie... Jakie to niskie...

--
    "Kawał o fiordach, to kawał, przy którym Polacy śmieją się dwa razy, a Norwedzy nie śmieją się wcale, gdyż fiord jest popularną w Norwegii rasą konia :D"
  • Gość: Gustlik IP: 91.90.161.* 23.01.12, 14:28
    gupie szczeniaki, odwalcie sie od niej, niech sie ubiera jak chce, wątek założony przez maitresse fatalnie swiadczy o maitresse.
  • myszka1969 05.02.12, 17:13
    "Ludzie kochani! Czy Wam się coś nie pokićkało? Czy nie odróżniacie fikcji filmowej od rzeczywistości? Pani Trojanowska nie decyduje o tym, w co jest ubrana na planie filmowym, od tego jest kostiumolog, a także scenarzysta i reżyser.
    A swoją droga twórcy "Klanu" mogą być dumni, że udało im się tak zaangażować emocjonalnie widzów, że stracili oni kontrolę nad tym co realne, a co fikcyjne. )"
    No właśnie...bo chyba wszyscy ją bardziej pamiętają i cenią jako piosenkarkę ;)...tę nową płytę co o niej gdzieś tu piszecie, to chyba koniecznie muszę nabyc...ale i tak chyba nie ma jak "Wszystko czego dziś chcę";)...ech....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka