Dodaj do ulubionych

Ula z Klanu madra babka

07.02.12, 14:13
aleseriale.pl/gid,9433,img,301435,fototemat.html
  • eo_wina 07.02.12, 14:31
    Czyli okazuje sie, ze nie wszystkie dzieci serialowych vip-ow licza na swoich tatusiow i mamusie w kwestii wlasnej kariery - oczywiscie filmowo-serialowo-salonowej. Bywaja madre i samodzielne i nie obieraja latwej, celebryckiej drogi (bo o dobrym aktorstwie mowy byc raczej nie moze). Brawa dla tej pani!
  • nioma 07.02.12, 14:38
    Dokladnie tak.
    Serialowa Ula w odpowiednim czasie zakonczyla przygode z tv i skupila sie na organizowani swojego zycia. Jak widac, z doskonalym skutkiem.
  • Gość: q IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.12, 15:05
    przeczytałam.. faktycznie imponujące.. i fajnie , że nie liczy na znanego tatę. :)
  • Gość: fgfgfgfgf IP: *.dynamic.chello.pl 07.02.12, 15:37
    Ciekawe, że po socjologii ludzie z reguły albo pracują w sklepach albo są bezrobotni a ona po tym kierunku robi karierę... Czy na pewno tatuś nie nie pomógł?
  • eo_wina 07.02.12, 15:53
    Bywaja tacy zaradni zyciowo ludzie, ze NAWET po socjologii potrafia trafnie pokierowac swoja kariera zawodowa. I uwierz mi, nie potrzebuja do tego rodzicow.
    A sa i tacy, ktorych starzy pchaja na sile w gore, nie szczedzac przy tym finansow, a ci i tak koncza na dnie, bo sa albo fajtlapami, albo marnotrawia w glupi sposob to, co inni pomnozyliby kilkakrotnie.
  • Gość: Gustlik IP: 91.90.161.* 07.02.12, 16:09
    jakie ty mądrości wygłaszasz, Eo_wina, aż przyjemnie czytać, jakaś ty mądra. Podepnę się pod wątek, bo mi sie nie chce konta zakładać: co sądzicie o schizofrenii Norberta?
  • maitresse.d.un.francais 10.02.12, 20:31
    własne talenty i pracę z chodami tatusia.

Nie każdy absolwent socjologii występuje jako "ekspert" w radiu przed uzyskaniem doktoratu. Oczywiście jest prawdopodobne, że zawdzięcza to tylko sobie... ale to bardzo małe prawdopodobieństwo.
  • Gość: do maitresse IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.12, 11:29
    maitresse.d.un.francais napisała:

> własne talenty i pracę z chodami tatusia.
    >
    > Nie każdy absolwent socjologii występuje jako "ekspert" w radiu przed uzyskanie
    > m doktoratu. Oczywiście jest prawdopodobne, że zawdzięcza to tylko sobie... ale
    > to bardzo małe prawdopodobieństwo.

A ja znam analogiczna sytuacje z tym , ze jest to mężczyzna..i musze cie zmartwic nie ma nikogo znanego w rodzince, nikt mu nie "pomaga" ale ma za to imponujaca wiedze..czytajac twoje watki widac ze jestes bardzo nieszczesliwa osoba, zrób cos ze swoim zyciem to może ci sie polepszy a nie wywalasz swoje frustracje na forach internetowych..
  • Gość: qwerty IP: *.dynamic.chello.pl 13.02.12, 11:52
    Niestety, niektorzy tylko w ten sposob moga sobie ulzyc.
  • maitresse.d.un.francais 13.02.12, 17:35
    Gość portalu: qwerty napisał(a):

> Niestety, niektorzy tylko w ten sposob moga sobie ulzyc.

Na przykład jak kolega "do maitresse", który dowala anonimowo obcym ludziom?
  • maitresse.d.un.francais 13.02.12, 17:34
    Bo ja, jeśli komuś dowalam, czynię to przynajmniej pod nickiem.

I może byś nauczył się czytać ze zrozumieniem?

Napisałam, że jest to prawdopodobne. Sprawdź sobie znaczenie słowa "prawdopodobieństwo".

I może najpierw zamień się ze mną na rok na życie, a potem udzielaj mi rad? Będziesz wiedział, jak się czuję, co mogę, a czego nie mogę... i zaraz przestaniesz być taki arogancki.
  • Gość: do mistress IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.12, 19:52
    mistress.d.un.francais napisała:

> Bo ja, jeśli komuś dowalam, czynię to przynajmniej pod nickiem.

a jaka to roznica czy piszesz pod nickiem gosc, mistress.d.un.francais, czy kozia du*pa?? w kazdym z tych przypadków jestes anonimowym bywalcem forum gazeta - nie ma twoich danych, zdjec, informacji itd.
  • maitresse.d.un.francais 13.02.12, 22:35
    Gość portalu: do mistress napisał(a):

> mistress.d.un.francais napisała:
    >
    > > Bo ja, jeśli komuś dowalam, czynię to przynajmniej pod nickiem.
    >
    > a jaka to roznica czy piszesz pod nickiem gosc, mistress.d.un.francais, czy koz
    > ia du*pa?? w kazdym z tych przypadków jestes anonimowym bywalcem forum gazeta -
    > nie ma twoich danych, zdjec, informacji itd.

W każdym razie wiadomo, że ten sam byt internetowy założył dane wątki i napisał konkretne posty.

Ciekawe, ilu z dowalających mi skorzystało by z kombinezonu "Poczuj się jak maitresse.d.un.francais" i co by wtedy powiedzieli (analogia do projektu "zobacz, jak czuje się osoba z autyzmem", kombinezonu "poczuj się jak człowiek stary" etc.
    Zaraz się okazało - w tym drugim wypadku - że to jednak baaardzo trudne, cięższe niż sporty ekstremalne, ojejej!)
  • lilith76 08.02.12, 10:05
    > Ciekawe, że po socjologii ludzie z reguły albo pracują w sklepach albo są bezro
    > botni a ona po tym kierunku robi karierę... Czy na pewno tatuś nie nie pomógł?

Jakbyś czytał/a uważnie i do końca, to zobaczył/a, że jest na studiach doktoranckich, robi karierę naukową.
    Czyli tata pewnie trochę pomógł - utrzymując finansowo, bo z życia naukowego da się wyżyć równie prosto co z kasy w Tesco.

Mimo wszystko, podoba mi się, że poszła w naukę, nie w lans.

--
    W Ameryce każdy może być prezydentem. To już takie ryzyko bycia Amerykaninem. Adlai Stevenson
  • the_dzidka 08.02.12, 11:21
    Gość portalu: fgfgfgfgf napisał(a):

> Ciekawe, że po socjologii ludzie z reguły albo pracują w sklepach albo są bezro
    > botni a ona po tym kierunku robi karierę... Czy na pewno tatuś nie nie pomógł?

Nogi w górę, frustracja się leje!!!
  • Gość: SocjologZDoktorate IP: *.ilabs.pl 12.02.12, 22:23
    Socjologia (na dobrej uczelni) plus jez. angielski daja naprawde dobre mozliwosci. Ola Nizynska wystepuje w radiu jako ekspert, bo chciaz nie ma jeszcze doktoratu ma fajny glos. Ja mam doktorat i tak ohydny glos, ze Senyszyn przy mnie jest jak Jan Suzin - uwierzcie mi, ze wolicie slyszec sojologa bez doktoratu z ladnym glosem niz takiego z doktoratem, ktory ma fatalna dykcje. A Olka pewnie doktorat niedlugo obroni, a Wy jestescie zazdrosnicy.
  • Gość: sama-wiesz-kto IP: *.petrus.pl 21.02.12, 22:05
    zawsze można zostać dzidką. Jest mnóstwo ogłoszeń typu agencja zatrudni panie, zakwaterowanie zapewnione. A w każdej agencji musi być jedna gruba, więc masz szanse
  • pod.sufitka 08.02.12, 00:19
    az milo przeczytac na kogo "ula" wyrosla
  • deczko 08.02.12, 22:34
    Ciesze sie ze jednak zrezygnowala z "aktorstwa", choc tatus zrobil wszystko by choc mogla sprobowac swoich sil i w tym fachu...
    Jak zakonczyl sie jej watek, pamietam, ze Ula wyszla za maz za kolesia, ktory przystawial sie do Olki?? Ta jej to powiedziala i Ula sie obrazila, czy jakos tak...
    --
    Deczko o sobie...
  • gazeta_mi_placi 10.02.12, 20:51
    A to Pan czy Pani?
  • Gość: micha IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.12, 12:04
    pewnie zobaczyła jak zachowuje sie prywatnie aktorka Olę i bała się, że tak samo skończy.
  • marslo55 11.02.12, 12:28
    micha napisał(a):
    "pewnie zobaczyła jak zachowuje sie prywatnie aktorka Olę i bała się, że tak samo skończy."
    Powodów mogło być wiele. Po pierwsze - trzecioplanowa rola w "Klanie" to chyba mniej satysfakcjonujące zajęcie niż jej obecne. Po drugie - w porę się zorientowała, że do jej obowiązków jako aktorki wkrótce zacznie należeć reklamowanie kurczaków z torebki i jogurtów ratujących przed poważnymi dolegliwościami żołądkowymi. Po trzecie wreszcie - nie chciała patrzeć na śmierć Ryśka...
  • konwalka 11.02.12, 12:33
    nioe słyszałam wypowiedzi ani nie czytałam publikacji, więc sie nie wy[owiem
    ważne, że idzie do przodu i stawia na naukę
    w tekście o jej karierze aktorskiej występują jednak słowa, które zawierają element nieprawdy w odniesieniu do aktorki: charakterystyczny głos, dziewczęca uroda i podziwiac na ekranie
    --
    po-ranna.bloog.pl/
  • gazeta_mi_placi 11.02.12, 13:08
    Dziewczęca uroda? Ta Pani wygląda jak Pan :-)
  • Gość: rokita IP: *.euro-net.pl 12.02.12, 12:47
    Pamiętam, że była wyjątkowo brzydka i miała obrzydliwy, odstręczający głos. Nawet z pomocą ojca nie zrobiiłaby kariery, bo ileż się kręci filmów i wilkołakach, czy takich, których akcja rozgrywa się w melinie na Pradze?
    Brwi można regulować, poprawić dykcję, złagodzić nieco barwę głosu - ale nie był to materiał na aktorkę.
    A jeśli chodzi o osiągnięcia naukowe, to dopiero początek drogi. Życz dziewczynie wszystkiego najlepszego, choć nie jest to temat na pierwsze strony gazet
  • lilith76 12.02.12, 12:59
    > Pamiętam, że była wyjątkowo brzydka i miała obrzydliwy, odstręczający głos. Naw
    > et z pomocą ojca nie zrobiiłaby kariery

A Tori Spelling...?

;)

--
    Wschody słońca są owszem całkiem niczego kiedy podejść do nich powoli od strony poprzedniej nocy ale zetknięcie się z takim wschodem słońca nos w nos od strony bieżącego poranka jest rzeczą zupełnie nieznośną. Gertruda Stein
  • sundry 12.02.12, 14:18
    To nieco inna półka;)
    --
    "Kiedy Puchacz i Kicia wyruszyli w rejs życia|W zgrabnej łódce groszkowozielonej|Wzięli z sobą parówki,duży zapas gotówki|I słój miodu z nalepką The Honey". (Edward Lear)
    [url=http://avatars.jurko.net][img]http://img1.jurko.net/avatar_1410.gif[/img][/url]
  • jhbsk 14.02.12, 08:12
    Raczej kasa.
    --
    JS
  • shatmach 21.02.12, 20:20
    Fakt podejrzał temat www.fakt.pl/Co-sie-dzieje-z-kolezanka-Oli-z-Klanu-Aleksandra-Nizynska-jest-naukowcem,artykuly,146441,1.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.