Dodaj do ulubionych

Nie ma dziś Klanu?

09.04.12, 15:07
Dziwne bo zawsze był w święta wypadające w dzień emisji. Będzie za to powtórka wczorajszego "Rancza". Bez sensu bo przecież czeka nas świąteczny odcinek. Znowu będziemy odcinek do tyłu. Nie rozumiem działania TVP.
  • Gość: kamilica IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.12, 16:48
    Czy wy naprawdę nie macie większych problemów? To już chyba jakaś psychiczna choroba, dzień bez Klanu to dzień stracony. Przykre to. Święta są, z rodziną posiedź albo zrób coś pożytecznego. I bardzo dobrze, ze nie ma.
  • zoey7 09.04.12, 16:59
    Też posiedź z rodziną albo zrób coś pożytecznego zamiast się wściekać i obrażać ludzi na forum
  • myszka1969 09.04.12, 17:02
    Wcinanie się na forum ze swoimi światłymi ocenami innych ma niewiele wspólnego z kulturą- czyżby Twoja rodzina az tak źle Cię wychowała?/
  • myszka1969 09.04.12, 17:03
    Faktycznie, dlaczego nie ma dzis Klanu??...zwykle bardzo ciekawie pokazują ich świąteczne spotkania rodzinne- niejedna rodzina mogłaby sie na nich wzorować...
  • shatmach 09.04.12, 17:33
    Dajcie spokój, ktoś mi wypomina takie rzeczy, a sam siedzi przed kompem i komentuje moje wpisy zamiast spędzić ten czas z rodziną. Moja sprawa jak spędzam święta. Nie obchodzę ich... Zdziwił mnie brak odcinka dlatego, że gazety donosiły o Wielkanocy w Klanie, były zdjęcia. Świąt w Klanie jednak brak tzn. będą, ale po.
  • Gość: kamilica IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.12, 17:34
    > Też posiedź z rodziną albo zrób coś pożytecznego zamiast się wściekać i obrażać
    > ludzi na forum
    Naucz się czytać ze zrozumieniem. Ja tu nikogo nie obraziłam, a jeśli tak, to pokaż mi w którym miejscu napisałam coś, co cię obraziło. Dalej twierdzę, iż w życiu są większe problemy niż jednodniowy brak jakiegoś tam Klanu, nawet jeśli, zdaniem wielu, jest on taki wartościowy. Ja tego nie twierdzę, ale o gustach się nie dyskutuje. I nie krytykuję tych, którzy lubią ten serial. Chodziło mi tylko o to, że śmieszne jest zamartwianie się z powodu braku w święto (i nie tylko w święto) jednego odcinka. Nie wiem co by się działo, gdyby go wam zdjęli. Strach się bać.
  • Gość: andy IP: *.warszawa.vectranet.pl 09.04.12, 17:39
    O tym, że nie będzie dziś Klanu było wiadomo już od dawna, wystarczy czytać na tym forum wątek, w którym są wpisywane zapowiedzi kolejnych odcinków.
  • myszka1969 09.04.12, 17:41
    To może weź swoje rady sam do siebie i zacznij czytać ze zrozumieniem. Nikt tu się raczej nie zamartwia brakiem Klanu a raczej dziwi się, że własnie w rodzinne święta go nie ma.
  • Gość: kamilica IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.12, 17:50
    Ty też czytaj ze zrozumieniem. Przeczytaj dokładnie mój nick, a potem zwracaj się do mnie "po męsku". Nawet gdyby miał formę neutralną, wypadało by napisać np."sam/sama do siebie". U mnie tego problemu nie ma.
  • myszka1969 09.04.12, 18:07
    Jezu, co za pouczająca dysputa :)
  • Gość: kamilica IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.12, 18:13
    Nieważne czy pouczająca, czy nie. Skarcić należało.
  • myszka1969 09.04.12, 18:29
    Wiesz, co jestem z wykształcenia miedzy innymi nauczycielką ale nigdy nie przyszo by mi do głowy, zeby karcic ludzi za to, ze wypatrują lubianej, oglądanej prawie codziennie telenoweli...I wiesz, obojetnie jaki by sie nie miało stosunek do telewizji, naszym serialom nie mozna odmówić róznych walorów, tudzież ich bohaterom bohaterom wartościowych cech.

A co do forumowego pseudonimu....hm...wiem z doswiadczenia, ze nie nalezy traktowac ich powaznie.Ktos kto podpisuje się "kamilica" chyba rownież nie traktuje się poważnie??....
  • Gość: kamilica IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.12, 18:38
    Tak się składa, iż słowo 'kamilica' to chorwackie określenie jednego z kwiatów. Obrałam sobie taki nick, ponieważ mówię w tym języku, bardzo go lubię, a na dodatek wyraz ten przypomina moje prawdziwe imię. Nie kłóćmy się już bo nie ma o co. Pozdrawiam cie serdecznie.
  • Gość: clematite IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.12, 19:14
    Kamilica: Nie mam zamiaru wdawać się w kłótnie, ale po prostu muszę to napisać. Na zwykłe pytanie "czy nie ma dzisiaj Klanu?" radzisz, by zamiast przed tv spędzić czas z rodziną, bo są święta, tymczasem sama siedzisz dwie godziny na forum i rozpisujesz się kompletnie nie na temat w wątku o tym serialu. Może zacznij te swoje rady wcielać we własne życie, a nie cudze. Tyle ode mnie, pozdrawiam wiosennie! :)

Co do Klanu, kompletnie nie rozumiem decyzji przesunięcia świątecznego odcinka, mogli już całkiem z niego zrezygnować i jutro nadać na bieżąco. Bez sensu.
  • myszka1969 09.04.12, 19:28
    To nie ja radzę, by ktos poszedł z rodziną na spacer czy gaworzył z nia przy stole!
    Aa propos, gaworzenie z rodziną przy stole nie wyklucza jednoczesnego gaworzenia na temat gaworzenia przy stole w Klanie ;)
    Co do siedzenia na forach to zwykle pisanie na nich jest przerywnikiem dla czego innego na necie...

Naprawdę zadziwia mnie, że na forum Seriale jest tylu negatywnych oceniaczy- a to seriali a to ich zwolenników :) :(

Pozdrawiam świątecznie:)
  • Gość: kamilica IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.12, 19:28
    Po pierwsze, już kilka osób mi to doradziło, nie trzeba się powtarzać. Po drugie, a może robię coś ważnego na kompie, tylko zrobiłam sobie chwilkę przerwy i napisałam coś tam do autora wątku. Jak się okazuje niepotrzebnie, bo wywołało to burzę, szczególnie u tych, którzy mi chcieli dowalić, choć nie zawsze mają rację (zarzucają mi czytanie bez zrozumienia, głupkowaty nick, nie wiedząc skąd on tak naprawdę się wziął). Nie zamierzam już pisać bo znowu będzie "burza". Pozdrawiam świątecznie.
  • Gość: wuwu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.12, 19:38
    następnym razem się zastanów co piszesz
    a teraz przeproś i faktycznie wyjdź
  • shatmach 10.04.12, 18:15
    I faktycznie mieliśmy dziś odcinek nakręcony na lany poniedziałek.
  • jhbsk 10.04.12, 19:26
    Gość portalu: kamilica napisał(a):

> Naucz się czytać ze zrozumieniem. Ja tu nikogo nie obraziłam

Jasne, wpis o chorobie psychicznej to komplement.
    --
    JS
  • Gość: Straznik Teksasu IP: *.181.49.40.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 10.04.12, 21:36
    Drogie Panie
    Kamilica sie wyrwala, niepotrzebnie radzac innym co maja robic. Jesli nie ma w watku nic do powiedzenia na temat, nie musi sie wpisywac. Wpisala sie jednak, odczula potrzebe pouczenia innych.
    Przykre, ze nawet tutaj zaczyna sie trollowanie. Nawoluje Was do zachowania klasy, poziomu i spokoju.
  • Gość: inka IP: *.centertel.pl 10.04.12, 23:12
    Drogi Panie Strażniku Teksasu
    Jak widzę, Pan również w temacie wątku niewiele ma do powiedzenia. Wpiasał się Pan jednak, gdyż poczuł potrzebę pouczania innych. Aż chciałoby sie zacytować klasyka: "czy ta krowa, proszę pana, była dobrze wychowana?". Cóż, ja też mam swoje potrzeby;)
  • myszka1969 11.04.12, 11:04
    A co było w tym odcinku?....(niesttey siedziałam w zapchanym busie i nawet sie nie ma gdzie poskarżyc, wszak przeciez mozemy tylko całowac prywaciarzy po rękach, ze dowożą nas gdzie trzeba w zastępstwie naszej opłakanej kolei a do tego od niej taniej :( )
  • Gość: Gazza IP: *.dibre.com.pl 11.04.12, 15:22
    Straznik ma racje
  • myszka1969 11.04.12, 20:48
    Kolejny czujący potrzebe wypowiedzenia się na temat dowolny? ;)
  • Gość: xd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.12, 18:22
    kochani i jak wrazenia po dzisiejszym klanie?xD

LOL

dawno sie tak nie usmialem;d

scena jak kasia sprawdza numery bedzie na pewno hitem youtuba!!!xD

tak sztucznie i dretwo to zagrala,ze brakuje mi slow...tak to jest jak sie wpycha na sile swoje brzydkie i nieutalentowane dzieci do tv... porazka...

matka zyty mnie denerwuje,na miejscu michala zasadzilbym jej kopa i wywalil z domu!!!co ona sobie w ogole wyobraza?!

kinga tez dobra,dzis wyjezdza a dzieci zostawia samopas mowiac michalowi w ostatniej chwili,zenada...i jeszcze jedzie do oskara ktory ja zdradzal z kim popadnie;/

i oczywiscie w zapowiedzi na jutro ani slowa o wygranej...zeby ludzi zachecic do ogladania;/

no ale bede ogladal,a jak xD

ps ta nauczycielka macka naprawde ma chyba zly dotyk;/

• Gość: sfi IP: *.dynamic.chello.pl 12.04.12, 18:36
    > ps ta nauczycielka macka naprawde ma chyba zly dotyk;/

Pani profesor leci na Maćka że hej. Tuli go i ociera się o niego czy trzeba czy nie trzeba...
  • Gość: Chopińska IP: *.187.248.148.ip.abpl.pl 12.04.12, 19:30
    I do tego strasznie jej zależy na tych koncertach, nienaturalnie mocno. Szykuje się tu większy wałek zapewne.
  • Gość: luksusem jadę IP: *.adsl.inetia.pl 01.05.12, 15:59
    bedzie dzis??
  • shatmach 01.05.12, 16:07
    Tak trudno sprawdzić w programie tv? Będzie.
  • Gość: xd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.12, 16:12
    nie masz progrmu tv?albo w necie nie ma?
  • Gość: luksusem jadę IP: *.adsl.inetia.pl 01.05.12, 16:40
    ja zadaję pytanie, bo lubię interakcję na forum, a ty nie umiesz odpowiadać w drzewku.
  • myszka1969 02.05.12, 09:47
    Zawsze mnie zastanawia czemu ludzie są tu tak głupio złosliwi....???...To juz nie mozna na forum w temacie zapytać czy będzie dany fim???....

A propos, co wczoraj było?...
  • Gość: xd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.12, 10:04
    ale po co glupio pytac jak moznasprawdzic w programie,zajmuje to mniej czasu;/
  • myszka1969 02.05.12, 10:10
    Sam jestes głupi ...albo nie wiesz do czego słuzy forum dyskusyjne, co chyba na jedno wychodzi...

Tez nie cierpie sprawdzac programów telewizyjnych.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka