Dodaj do ulubionych

Klan jednodniowy poślizg

02.05.12, 19:02
W wielkanocny poniedziałek nie wyemitowano nie wiedzieć czemu świątecznego odcinka Klan tylko dopiero na następny dzień i teraz ciągle z dialogów serialu łatwo zauważyć,że w stosunku do realu jest dzień opóźnienia.
Czy tak trudno TVP było wyemitować dodatkowo jeden odcinek np.w sobotę aby wróciło wszystko do normy?
  • pipi43 02.05.12, 19:34
    Pewnie dojadą z tym poślizgiem do wakacji...
  • Gość: /? IP: *.dynamic.chello.pl 02.05.12, 19:37
    No.. we wtorkowym odcinku było fajnie.. Jurek mówi (odnośnie zakupów) "jutro nie mogę, ale w środę tak" .. a to jutro to właśnie sroda.. tylko tak sobie myślę... ze niby on miał w rzeczywistości mówić w PONIEDZIAŁEK.. i tez coś się nei zgadza.. bo jeśli w poniedziałek mówił '' jutro (wtorek) nie dam rady, ale w srodę tak".. to kurde.. on chciał zakupy robić 1 maja ?

albo coś pomieszałam już ja sama, albo mieli małą wpadkę..
    oświećcie mnie..
  • Gość: olka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.12, 19:50
    Ty namieszałaś. Jutro, czyli wtorek, 1 Maja, dzień wolny od pracy. Środa, 2 maja, dzień roboczy. Wszystko się zgadza.
  • Gość: bubu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.12, 20:14
    olka napisał(a):

> Ty namieszałaś. Jutro, czyli wtorek, 1 Maja, dzień wolny od pracy. Środa, 2 maj
    > a, dzień roboczy. Wszystko się zgadza.

Żeby się zgadzało, Jerzy powinien powiedzieć ":jutro świeto, nic z tego", a nie "jutro nie mogę"
  • Gość: klan IP: *.dynamic.chello.pl 02.05.12, 20:31
    przedmówca /? - 100% racji, scenarzyści powinni mniej chlać, brać połowę lub zmienić dilera.bo nie dość,że akcja jest durna, to jeszcze Knorra Ela wysyła na zakupy 1-ego maja - a ten zamiast powiedzieć, że to święto, to sie tłumaczy, że nie może.Pewnie, że nie może, bo markety zamknięte. Chyba, że po chleb chce wpaść do osiedlowego.Plus jaja.
  • Gość: ?????????? IP: *.zeelandnet.nl 02.05.12, 20:42
    jezu ludzie jacy wy tepi jestescie naja w klaniue durny poslizg bo wtedy kiedy 9 kwietnia mial byc odcinek swiateczny te glaby dali ranczo i teraz sa odcinek do tylu dzisiaj zamiast srody w klanie byl wtorek
  • Gość: /? ona IP: *.dynamic.chello.pl 02.05.12, 20:41
    Ja czasami oglądam klan innego dnia (bo z nagrywarki) dlatego nie zawsze mi się wszystko zgadza.. ale tutaj.. aż nie chce się wierzyć, że chcieli Jurka wysłać na zakupy 1 maja..

A może oni robią zakupy na stacji benzynowej?? W każdym razie źle to powiedział.. nie mogę- czy nie dam rady.. zamiast zaśmiać się z Eli.. np. zapomniałaś? wolne.. albo.. a gdzie mam pierwszego maja jechać? na stację?

A może w Warszawie są sklepy czynne? ;)0
    Ciekawe co Jurek planował na 1 maja.. ;))) zgadujcie.. pewnie walczył o nowego klienta.. hehehe a może sobie jakąś randkę zaplanował?
  • Gość: /? ona IP: *.dynamic.chello.pl 02.05.12, 21:22
    Czy Ty nie rozumiesz, że nawet gdyby nie było poślizgu, to Jurek..

30 kwietnia, w poniedziałek mówi: "jutro nie mogę jechać na zakupy, ale w środę tak"

jutro to w tym wypadku 1 maja- wtorek-

widziałeś gdzieś otwarte sklepy 1 maja???
    A oni nawet nie wspomnieli w poniedziałek, że jutro wolne czy coś..
  • pipi43 02.05.12, 21:44
    Gość portalu: /? ona napisał(a):

> Czy Ty nie rozumiesz, że nawet gdyby nie było poślizgu, to Jurek..
    >
    No proszę Cię .. komu to tłumaczysz?
    Szkoda czasu.
  • Gość: .. IP: *.dynamic.chello.pl 02.05.12, 21:49
    ..
  • imasumak 03.05.12, 10:08
    chyba emitowany w piątek?
    --
    "Nic nie stoi na przeszkodzie, aby się dildem posługiwać tak, jak radiem. Jedno i drugie służy rozrywce." — prof. Mirosław Bańko, UW
    kliknij
    jeśli chcesz nakarmić zwierzaka w schronisku
  • Gość: taranka IP: *.adsl.inetia.pl 02.05.12, 21:54
    wnerwia mnie to opóźnienie. I matura też będzie w pon a nie w piątek:-(
  • Gość: xd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.12, 22:29
    a kto mowi ze po zakupy ma do marketu jechac??

male sklepy moga byc w swieta otwarte...

gdzie wy mieszkacie?;/

• eo_wina 03.05.12, 13:01
    xd, pierwszy raz przyznaje ci racje! :-)
    U mnie sklep osiedlowy (i wcale niemaly) byl otwarty 1 maja. Ba! Nawet dzis jest otwarty, choc krocej. A to filia duzego marketu, a nie sklepik u pani Jadzi.

--
    Winter is coming ...
  • Gość: ;)) IP: *.dynamic.chello.pl 03.05.12, 13:09
    ok.. tylko ja zrozumiałam, że im chodziło o jakieś normalne duże zakupy (jakie się robi powiedzmy raz na tydzień, na dwa, w większym sklepie- zwłaszcza przy tak licznej rodzinie), a nie w jakimś Społem, Tanim Sklepie, Żabce czy innym tam małym sklepie..
    Tym bardziej, że do sklepu osiedlowego no to sorry, ale mógł pójść Antoni z Władkiem lub po prostu Ela.. bo niby po co wysyłać Jurka?

Tu chodziło o wyjazd zapewne do jakiegoś tam Reala/Auchana/Tesco czy innego Carrefoura..
  • Gość: zez IP: *.dynamic.chello.pl 03.05.12, 13:21
    Dokładnie - Ela wyraźnie powiedziała, że "wszystko się pokończyło", więc chodziło o duże zakupy w markecie, a nie o zakup 2-3 brakujących produktów w osiedlowym sklepie.
  • imasumak 03.05.12, 10:02
    Jeszcze więcej wykrzykników.
    Sam się ogarnij. Pisałeś, że dialog ma uwzględnić poślizg w emisji Klanu, bo teraz dialogi są bez sensu. Twój przedmówca słusznie ci zwrócił uwagę, że nagrania były robione dużo wcześniej, zanim scenarzyści mogli wiedzieć o poślizgu.
    --
    "Nic nie stoi na przeszkodzie, aby się dildem posługiwać tak, jak radiem. Jedno i drugie służy rozrywce." — prof. Mirosław Bańko, UW
    kliknij
    jeśli chcesz nakarmić zwierzaka w schronisku

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka