Dodaj do ulubionych

Klan zrobił się komedią sitcomową - Pawełek

25.10.12, 18:31
Pawełek rzuca chorobami na prawo i lewo. Myślalem, ze na tym Klan poprzestanie, ale jakże bylo moje zaskoczenie, jak scenarzysci jednak puscili wodze fantazji i wszystkie ofiary Pawęłka jak na zawolanie sie rozchorowały - nawet stary pierdziel Lubicz.
  • karolina.delila 25.10.12, 19:57
    Dajcie spokój z tym Pawełkiem, ten bachor jest wkurzający jak mało kto w tym serialu. Niby osmiolatek, a mówi i zachowuje się niczym 4-latek. Uposledzony? Powinni go usmiercic w cholerę, anie rolę mu poszerzać.
  • capraia 25.10.12, 21:41
    Nie, on się zachowuje jak dziadek Władysława, seniora rodu :)
  • madi138 26.10.12, 10:26
    ech... brakuje tylko juz tylko smiechu publicznosci w tle :)
    jak tak sobie obejrzec starsze odcinki, to trudno uwierzyc, ze to ten sam serial.
  • lokart5151 26.10.12, 11:23
    Brak pomysłu TVP1 na Klan się coraz bardziej uwidacznia. Ja śmiem twierdzić, że jest to początek końca Klanu.
    --
    Trójmiasto biuro rachunkowe
  • lilith76 26.10.12, 12:22
    Czekam kiedy padnie:
    - Aj si ded pipol.

:/

--
    W Ameryce każdy może być prezydentem. To już takie ryzyko bycia Amerykaninem. Adlai Stevenson
  • greges58 26.10.12, 20:46
    przecież Klan był tym od samego początku !
    jedno wielkie nabijanie się z głupiego widza ?
    który patrzy z zapartym tchem i wytrzeszczonymi ślepiami na serwis Grażynki !

jest Kasa ???
    no to gramy !!!
    aktor zagra nawet dziurę po sęku - jeśli mu za to zapłacą ;)
    pamiętacie wątek ? ożenił się Adidas z Żółtaczką ?
    pęknąć ze śmiechu można ....

^^
  • maitresse.d.un.francais 26.10.12, 22:22

> pamiętacie wątek ? ożenił się Adidas z Żółtaczką ?

e? a co w tym śmiesznego i dlaczego żółtaczką?
  • greges58 27.10.12, 14:26
    zapytaj Łepkowskiej !!!
    Jakub Tolak wytrzasnął jakąś schorowaną bidę ;)
    wątek zniknął, doszczętnie obśmiany w studenckich kabaretach !
    jeśli Ktoś choruje - szuka partnera silnego, jak Tur...

czy nie zauważyłaś, że Klan to " film " wyłącznie o chorobach i telefonowaniu ???
    chorujemy, diagnozujemy u lekarza i leczymy - aptekarzem !
    nawet chłopca małego nie oszczędzili !!!
    bo z bogatych rodziców, " na swoim " ? a biedota przed ekranem ma używanie !!!

tam nic się nie robiło całe lata, tylko telefonowało, komórką !!!
    pamiętasz seans wideo do Brukseli ??? przez komputer ;)

jeden wielki Product Placement.
    i tyle...
  • maitresse.d.un.francais 27.10.12, 17:35
    greges58 napisał:

> zapytaj Łepkowskiej !!!
    > Jakub Tolak wytrzasnął jakąś schorowaną bidę ;)

Rozumiem, że sam jesteś zdrowy i nigdy nie zachorujesz?
  • greges58 27.10.12, 18:06
    nie wiem...
    ale, do Jasnej Cholery !!!
    wszelkie granice absurdu już dawno zostały przekroczone !
    tam NIKT nie jest, tak naprawdę, zdrowy ;)
    i wkrótce może komuś znów wynajdą jakąś ( mam nadzieję ) nieuleczalną chorobę ???
    bohaterowie zamożni, na swoim i niezależni finansowo
    też czasem tracą zdrowie - ale przed bogiem wszyscy równi ?
    taka ma być MISJA tego filmidła ???
    dziękuję ;)

tego się nie da oglądać - więc nie oglądam, już od lat !
    ale śledzę losy serialików, dla jaj...
    Kropka.
  • lilith76 27.10.12, 22:11
    greges, swoimi wpisami w tym wątku udowodniłeś, że poziom absurdu serialu tylko dogania poziom myślenia jego krytyków.
    No weź się :)

--
    Istnieje cienka linia między łowieniem ryb a staniem na brzegu jak idiota. Steven Wright
  • greges58 28.10.12, 01:53
    NICZEGO NIE DOGANIA ???
    oni zjedli już własny ogon !

nie mów mi tylko, proszę,
    że o miłości, uczuciach, rodzinnej solidarności i wspieraniu się w biedzie;
    szacunku, tolerancji i temu podobnych...
    może forma była i szlachetna ale wkur_ wiająca treść zabiła wszelkie wzniosłe intencje !

pozdrawiam ^^
    Grzesiek
  • shatmach 29.10.12, 17:58
    Najgorsze, że ciągną to dalej...
  • vandikia 29.10.12, 18:10
    dla mnie teraz zaskoczeniem byłoby gdyby
    Koziełło po oświadczeniu przez Pawła, że "Pawełek nabył cudowne właściwości rozpoznawania chorób" krzyknął

"ochu..łeś w rzeczy samej"

bo nic innego mnie nie zdziwi
  • the_accidental 29.10.12, 20:16
    > Czekam kiedy padnie:
    > - Aj si ded pipol.

Lubię to! :-DD
  • capraia 30.10.12, 06:52
    wczoraj była kolejna humoreska, występy sceniczne Stasi i Jeremiaszka :)
  • madi138 30.10.12, 08:57
    o tak! wczoraj to juz przecieralam oczy ze zdumienia! scena z robotem- Pawelkiem przewidujacym choroby, Pawel dywagujacy o Edgarze Cecilu, magiczne sztuczki na Sadybie, potem Daniel Olbrychski w scenie z Norbim, a potem sceniczne improwizacje cioci Stasi i jakiegos cukiernika! AAAAA!!!!! to gorsze niz 'szpital na perypetiach'! ZERO jakiejkolwiek akcji, watkow, czy czegokolwiek. czy scenarzysci robia sobie jaja, czy tez za duzo pija? co sie sie stalo z tym serialem? a moze to zabieg celowy- chca go tak osmieszyc i obrzydzic, aby zakonczenie produkcji widzowie przyjeli z ulga?!
  • the_accidental 01.11.12, 12:37
    Szpital na perypetiach, Daleko od noszy itp. to przynajmniej niczego nie udawały, wiedziało się, że to serial komediowy i już. A tu przy coraz bardziej idiotycznej treści każe nam się wierzyć, że to wciąż jest ten sam Klan, telenowela obyczajowa.
  • tdf-888 30.10.12, 09:14
    coraz częściej w trakcie lub tuż po zakończeniu odcinka robię facepalm z zażenowania...
    --
    więc zastanów się dwa razy, nim zasiejesz ferment...
  • lilith76 30.10.12, 11:03
    Skończył się sezon biegania na place zabaw po pracy i przedszkolu, wracam o 17:30 do domu, strawę przygotowuję i coś by wrzuciła na ekran.
    "Klanu" już nie da się oglądać. Coś leci ciekawego o tej porze na innych kanałach?

--
    Do konkubinatu trzeba dwojga, do małżeństwa wystarczy jedno uparte jak osioł. Kinga Dunin
  • marslo55 30.10.12, 14:12
    lilith76 napisała:
    ""Klanu" już nie da się oglądać. Coś leci ciekawego o tej porze na innych kanałach?"
    W tym właśnie problem, że nie bardzo. Posiadacze telewizorów odbierających pięć kanałów na krzyż mogą wybierać między "Klanem" a serialami, w których narrator mówi dramatycznym głosem: "Dwudziestosiedmiolatka oświadcza matce, że nie przestanie sypiać z bratem jej kochanka. Czterdziestodwulatka jest zszokowana".
  • yoda77xz 30.10.12, 14:22
    Śmiejcie się z Pawełka.Przypominam,że Leonardo di Caprio też na początku swojej kariery zagrał upośledzonego chłopca
  • lilith76 30.10.12, 15:59
    A Fallon Carrington porwali kosmici i udało jej się wrócić na ziemię.

--
    Istnieje cienka linia między łowieniem ryb a staniem na brzegu jak idiota. Steven Wright
  • capraia 30.10.12, 18:01
    Jest pewna szansa, jeśli chodzi o KLAN :)
    Mianowicie, twórcy mogą pójść w kierunku "barejowskim" i zrobić z tego taką komedię absurdów jak "Miś" czy "Alternatywy 4" :) Wtedy scenka ze śpiewającym Jeremiaszkiem może zostać. No ale to będzie wymagało by pozostali aktorzy zaczęli w końcu "grać"!
  • yoda77xz 30.10.12, 18:31
    Czy którykolwiek z aktorów tego serialu "gra"? To jest jak odczytywanie z kartki,ci "aktorzy" nie umieją modulować głosu,wyzwolić emocji. Na początku nie ominęłam żadnego odcinka,a zrezygnowałam z powodu tej sztuczności w grze aktorów i naturszczyków,o wątkach jakie tam są i absurdach to czytam na forum.Nie widziałam tego Pawełka,poszukam na YT i się pośmieję.
  • forumowicz_czwa 30.10.12, 22:49
    Jak ta baba dziś pytala Pawelka co powinna sobie zbadać, to ja na miejscu pawełka powiedzialbym: niech sobie pani zbada głowe! :D
  • zona_mi 30.10.12, 23:32
    > Jak ta baba dziś

Poznał ja ktoś? Na moje oko to "sucho ma ta palma, no" :)

--
    - Wiesz, mamo, jesteś najlepszą rzeczą, jaka spotkała mnie w życiu.
  • conena 31.10.12, 10:03
    ona była cudowna, z tą kwaśną miną, wybrzydzaniem, bręczeniem, marudzeniem, 100% typowej "baby" w pewnym wieku;)
    mnie rozbawiła setnie.

--
    A tiger? In Africa?
  • lilith76 31.10.12, 10:29
    > Poznał ja ktoś? Na moje oko to "sucho ma ta palma, no" :)
    >

Też tak pomyślałam.
    Mam nadzieję, że okaże się, że Pawełek dzieli ludzi na "nerki" i "zęby" dla zabawy, a nie za dwa odcinku baba wróci z oświadczając, że jednak ma chore nerki.

--
    Wschody słońca są owszem całkiem niczego kiedy podejść do nich powoli od strony poprzedniej nocy ale zetknięcie się z takim wschodem słońca nos w nos od strony bieżącego poranka jest rzeczą zupełnie nieznośną. Gertruda Stein
  • karolina.delila 31.10.12, 11:34
    Ja to się dziwię, ze pani Stenia nie pytając o zgodę Lubiczów przyprowadza im do chałupy obce osoby, a doktorowa nawet jej nie zwróci uwagi. Gdyby mnie do domu gosposia sprowadziła swoją koleżaneczkę, dostałaby opieprz, że hej.
  • z_plus_z 31.10.12, 17:52
    > Czy którykolwiek z aktorów tego serialu "gra"? To jest jak odczytywanie z kart
    > ki,ci "aktorzy" nie umieją modulować głosu,wyzwolić emocji.

Grali, na początku. Jest przecież w necie pierwszy odcinek tego serialu i jest SZOKUJĄCO DOBRY, emocjonujący, dynamiczny i już na początku wciągający, w porównaniu z bieżącą groteską.

Powtarzam: Klan dziś to wygodna chałtura dla producentów i aktorów. To jak granie na weselach - wszystko nudne, niestaranne, robione najmniejszym wysiłkiem byle tylko odbębnić dniówkę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.